Erzsébet Park Hotel Parádfürdő ★★★

Hová utazol mostanában? Válassz az Ittjártam.hu segítségével!    Húsvét >>  |  Március 15. >>
Erzsébet Park Hotel Parádfürdő
1. helyezett Parádfürdő

3244 Parádfürdő, Kossuth L. u. 372.

Erzsébet Park Hotel Parádfürdő a térképen

Erzsébet Park Hotel Parádfürdő értékelése:

1. helyezett a 6 parádfürdői szállás közül

Erzsébet Park Hotel Parádfürdő - vélemények, kritkikák

Erzsébet Park Hotel Parádfürdő vélemények

2017. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. március 27.
Nagyon jól éreztük magunkat, a hotel nagyon szép, jól felszerelt, gyönyörű környezetben van. A kilàtàs lenyűgöző főleg az étteremből.egyszerűen tökéletes!

2017. márciusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. március 27.
Szép környezet. Csendes szálás, nagyon jól lehetett pihenni. Tiszta környezet. Éttermi dolgozok keveset mosolyogtak , ezen lehetne változtatni. Az ételek finomak és változatosak voltak . Hiányosság: azért . mert az utolsó nap délelott 10 órakor el kell hagyni a szobát, még lehetne lehetőséget adni a wellness rész használatára.

2017. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. március 23.
Az Erzsébet Park Hotel könnyen megközelíthető, a Mátrában, Parádfürdőn helyezkedik el,ahol végig látható a gyönyörű hegyvonulata. Kellemesen éreztük magunkat a párommal,az ételek minősége és mennyisége megfelelő volt,ízletes és gusztusos. A szoba kellően tiszta volt és a panoráma a park felöli részen csodával határos.

2017. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. március 19.
Március 15. kezdettel töltöttünk három éjszakát a szállodában. A tisztasággal és a szoba berendezésével meg voltunk elégedve. Az étkezéskor mindig voltak finom ételek. A vacsoradesszertek nem voltak túl igényesek, sajnos ezt a legtöbb szállodában így tapasztaljuk. A wellness részleg kifogástalan, tiszta. Szaunák is üzemelnek rendesen. A kávé rossz.

2017. márciusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. március 18.
Nagyon jól éreztük magunkat a férjemmel,a medencék jók voltak,csak a kisgyerekesek nem tudták hova tenni a gyerekeket,és néha zavaró volt, hogy a 4-8 éves korosztály nem értette miért nem ugrálhat a medencébe. Az üdvözlőital jó ötlet, de kiterjedhetne másra is mint a bor,/sörösök,és refluxosok,mint én is. /egyéb italt is szívesen fogyasztanának.

2017. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. március 16.
Maga a település nagyon kellemes környezetben található. A hotel megközelítése jó, a környezet csodálatos és a nyüzsgő városi élet után meglehetősen "unalmas". A szoba (Zsuzsanna-szárny) két személy részére megfelelő, kellemesen berendezett és felszerelt. A wellness részleg, ha a a kihasználtság nagyobb, a vendégeknek kicsi.

2017. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. március 13.
Nagyon szép környezetben fekszik az Erzsébet Park Hotel. Csodaszép parkjával,ősrégi fáival hamar belopta magát a szívünkbe a táj. A hotel szolgáltatásai is nagyon jók a szaunák ,medencék ,sókabin stb. minden a pihenésünket szolgálta. Kirándultunk a közeli Parádsasvárra ahol az üveggyártást nézhettük meg ma már csak manufaktúrában.

2017. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. március 10.
Itt csak fürödni és sétálni lehet. Remek pihenési lehetőség. Svédasztalos reggeli és vacsora, ez remek volt, bár hiányoltam reggel a sült szalonnát.A víz tökéletes, annak ellenére, hogy a szállodában sokan voltunk, a vízben ezt nem érzékeltük.

2017. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. március 7.
Az Erzsébet szárnyban volt a szállásunk, amire már nagyon ráférne egy tisztasági festés, az étteremhez hasonlóan. A szobalányok gondoskodtak róla, hogy időben ébredjünk, mert 3/4 6-kor a folyóson félig kiabálva beszélték meg a problémáikat.A két épületszárnyat összekötő folyóson hemzsegtek a poloskák, amit porszívóval össze lehetett volna szedni.

2017. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. március 3.
Nagyon jól éreztük magunkat.A wellness kiváló.A reggeli,vacsora kielégítette az igényeinket,bőséges választék,ízletes ételek.A szobák tiszták és kényelmesek.Szeretnénk máskor is visszamenni.

Parádfürdő
3 nap/2 éjszaka 9.250,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, segway utalvánnyal, vezetett túrával, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.11.30. - 2018.02.28.
Parádfürdő
2-6 éjszaka 9.250,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, élőzenével, kerékpár használattal, Mátrasegway utalvánnyal, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.03.01. - 2018.06.15.
Hotel Aqua Eger
3 nap/2 éjszaka 10.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, fürdőbelépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.01.02. - 2018.02.28.
Parádfürdő
4 nap/3 éjszaka 14.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, élőzenés esttel, programokkal, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.03.15. - 2018.03.18.
Kastélyhotel Sasvár
Parádsasvár
3 nap/2 éjszaka 13.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, sportolási és játéklehetőségekkel, kilátó látogatással, internet elérhetőséggel
2017.12.01. - 2018.03.01.
Szilvásvárad Camping & Apartman
Szilvásvárad
3 nap/2 éjszaka 12.475,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, kerékpárbérléssel, kalandpark belépővel, dzsiptúrával, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.12.12. - 2018.12.31.
Hotel Eger & Park
4 nap/3 éjszaka 19.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, ünnepi programokkal, wellness-részleg használattal, borkóstoló jeggyel, játszószoba használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.03.29. - 2018.04.03.
Fenyőharaszt Kastélyszálló
Verseg
3-4 éjszaka 20.228,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, ünnepi programokkal, választható kuponnal, wellness-részleg használattal
2018.03.30. - 2018.04.03.
Hímer Termál Panzió
Mezőkövesd
2-5 éjszaka 5.886,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós vagy teljes ellátással, kedvezményes fürdőbelépővel
2017.10.01. - 2018.04.30.
Szent István Hotel
3 nap/2 éjszaka 9.998,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, korlátlan borfogyasztással, wellness-részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.11.19. - 2018.03.30.
Szalajka Liget Hotel & Apartmanházak
Szilvásvárad
3 nap/2 éjszaka 10.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, relax park használatával, masszázskuponnal, turisztikai kedvezménykártyával, internet elérhetőséggel
2018.01.08. - 2018.03.29.
2018.03.15. - 2018.03.18.

Szállodák Parádfürdő környékén
Szent István Hotel Eger
Kilátó Vendégház és Étterem Galyatető
A Kilátó Vendégház és Étterem a Mátra szívében, Galyatetőn várja vendégeit egyedülálló,...
Hunguest Grand Hotel Galya Galyatető
Magyarország legmagasabban fekvő szállodája, a XX. század tradícióit megőrző, de...
Téli wellness (min. 2 éj)
Húsvét (min. 2 éj)
Havasi téli álom (min. 2 éj)

ParádfürdőX