Erzsébet Park Hotel Parádfürdő ★★★

Hová utazol mostanában? Válassz az Ittjártam.hu segítségével!    Nyaralás >>  |  2-3 éjszaka >>  |  Wellness >>  |  Nyugdíjasoknak >>
Erzsébet Park Hotel Parádfürdő
1. helyezett Parádfürdő

3244 Parádfürdő, Kossuth L. u. 372.

Erzsébet Park Hotel Parádfürdő a térképen

Erzsébet Park Hotel Parádfürdő értékelése:

1. helyezett a 6 parádfürdői szállás közül

Erzsébet Park Hotel Parádfürdő - vélemények, kritkikák

Erzsébet Park Hotel Parádfürdő vélemények

2016. novemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. november 6. - 1 látogató hasznosnak vélte
Aki valaha is járt a környéken, annak nincs szüksége különös ajánlóra. Kies, békés, bút és gondokat elűző vidék. Kicsiny hazánkban majdnem vadregényesnek számító természeti környezetben egy tájba illő, régi korok hangulatát idéző kastélyban megszállni nem egy utolsó időtöltés. A wellness részleg minden normális igényt kielégít. Az ételek nagyon ízletesek voltak.

2016. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. október 28.
Nagyon szép fekvésű a hely ahol a hotel található.Ősszel gyönyörű a sokszínű hegyoldal.Nagyokat lehet sétálni a jó levegőn, vagy biciklizni.Ezután kellemes a wellnes részben lazítani.Udvarias személyzet maximálisan kiszolgálja a vendégeket.
A tiszta jól felszerelt szobában,monogramos ágyneműben kellemes a pihenés.

2016. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. október 25.
Gyönyörű őszi környezetben ünnepeltük a házassági évfordulónkat.A szoba tiszta volt és megfelelő hőmérsékletű(külön tetszett a monogramos ágynemű huzat.Az ételek finomak voltak és változatosak,a kiszolgálás hibátlan.

2016. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. október 24.
A férjemmel pihentünk 4 napot a nyári nagy hajtás után a szállodában. Köszönjük a kedvességüket, udvariasságukat, a finom ételeket, a csendet és a nyugalmat. A környék gyönyörű, nagyokat sétáltunk. A wellness részleggel is elégedettek voltunk. Feltöltődve tértünk haza. Egyetlen negatívum, hogy a 4 nap alatt nem sikerült szabad időpontot találni masszázsra.

2016. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. október 17.
Két éjszakát töltöttünk a szállodában (október 14-16.), ahová már most visszavágyunk. Pontos, gördülékeny ügyintézés, nagyszerű szoba, remek ellátás, csupa-csupa jó dolog, amit egy kisgyermek család csak kívánhat. Bátran ajánlom mindenkinek.

2016. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. október 13.
Hétvégére foglaltunk szállást a zenés est miatt.Nagyon jól éreztük magunkat,sokat táncoltunk.A személyzet nagyon kedves és segitőkész volt.A hotel és környezete nagyon szép.Ajánljuk mindenkinek.

2016. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. október 13.
Gyönyörű az új szárny (is), nagyon kényelmes a szoba. A hotel sok szempontból a besorolásánál magasabb szintű kényelmet nyújt, de egy-két dologban elmarad a várttól - pl. hidegek az összekötő folyosók. néhány berendezési tárgy elhasználódott. Sokféle étel közül lehet választani a svédasztalos rendszerben is, mindig van vegetáriánus fogás is és nem a sok helyen szokványos rántott karfiol, hanem jó minőségű, egészséges és finom ételek.

2016. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. október 9.
Hétfőtöl-péntekig kiválóan pihentünk,utána jöttek a kisgyermekes családok és felpezsditették a Szálló csendes életét.
Erzsébet-szárnyban a jakuzzit ki lehetne cserélni egy jóval nagyobbra,modernebbre.
A felszolgálok előtt le a kalappal!!!
Az ételek finomak voltak,amint valamelyikből hiányzott azonnal pótolták.
Csak ajánlani tudom MINDENKINEK!

2016. szeptemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. október 6. - 1 látogató hasznosnak vélte
Egy szép szeptemberi hosszú hétvégét töltöttem itt baráti társasággal. A szálloda Erzsébet szárnyában voltunk elhelyezve, a szoba kényelmes, tiszta volt. Igaz, hogy a főútra nézet, de nem vot zavaró az autók zaja, zárt ablaknál nem igen hallatszott. A wellness részlegben elég macera, hogy lifttel, folyosókon keresztül kell az egyikből a másikba menni, ráadásul a törülközőt csak a távolabbi szárnyban tudtuk átvenni.

Mobilról küldte. | 2016. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. október 5.
Nagyon családias szálloda kitűnō elhelyezkedéssel....A tisztaság nem túl jó.Kicsit lelakott főleg az Erzsébet szárny.Az ételek egyhangúak....

Parádfürdő
3 nap/2 éjszaka 9.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness részleg és fitnesz terem használattal, Mátrasegway ajándékutalvánnyal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.09.01. - 2017.11.30.
Parádfürdő
2-5 éjszaka 12.500 Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, kerékpár használattal, meglepetés programokkal, Mátrasegway utalvánnyal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.06.15. - 2017.09.01.
Szalajka Liget Hotel & Apartmanházak
Szilvásvárad
4 nap/3 éjszaka 14.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, masszázs kuponnal, relax park használattal, Szilvásvárad Kártyával, szállodai programokkal, internet elérhetőséggel
2017.07.10. - 2017.08.31.
Hajnal Hotel
Mezőkövesd
2-6 éjszaka 9.800,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, lúgosított egészségvíz fogyasztással, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.01.02. - 2017.12.23.
Villa Rigo Panzió
Verpelét
4 nap/3 éjszaka 7.202 Ft,- /fő/éj ártól: reggelivel, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, kerékpárhasználattal, várbelépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.12.11. - 2017.12.31.
Invest Apartmanok
3 nap/2 éjszaka 7.150,- Ft/fő/éj ártól: önellátással vagy reggelis ellátással, romantikus vacsorával, bor bekészítéssel, egy alkalommal wellness részleg használattal, parkolással
2017.07.01. - 2017.08.30.
Szilvásvárad Camping & Apartman
Szilvásvárad
3 nap/2 éjszaka 9.975,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, üveg pezsgővel, sétakocsikázással, bográcsozással-grillezéssel, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.12.12. - 2017.12.31.
Residence Ózon Konferencia & Wellness Hotel
Mátraháza
Akár 1 éjszaka 21.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, segway kuponnal, változatos programokkal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.06.01. - 2017.08.31.
Imola Hotel Platán
3 nap/2 éjszaka 17.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, egri termálfürdő belépővel, golfpálya használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.07.01. - 2017.09.30.
Hunguest Hotel Palota
Lillafüred
3 nap/2 éjszaka 16.300,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.10.23. - 2018.04.01.
Hotel Eger & Park
3 nap/2 éjszaka 16.700,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg, szauna világ és fitnesz terem használattal, masszázzsal, süteménykuponnal, játszótér és gyermek játszószoba használattal, internet elérhetőséggel
2017.04.07. - 2017.09.30.
Parádfürdő
2-4 éjszaka 8.750,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlő üveg gyógyvízzel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, ajándékutalvánnyal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.09.01. - 2017.12.22.

Szállodák Parádfürdő környékén
Hajnal Hotel Mezőkövesd
Bükkalja és a Hortobágy találkozási pontjában fekszik Mezőkövesd, Zsóry-fürdő; e...
Hotel Villa Völgy Eger
Hotel Narád & Park Mátraszentimre
A négycsillagos Hotel Narád & Park Mátraszentimre központjától 350 méterre helyezkedik el. Az...
Hajnali élmény (min. 2 éj)
Felhőtlen nyár (min. 2 éj)
Kíváncsi Kópék Kalandozása a Mátrában (min. 2 éj)

ParádfürdőX