Pécsi Állatkert Pécs

Pécsi Állatkert PécsPécsi Állatkert Pécs
Pécsi Állatkert PécsPécsi Állatkert Pécs
67 fotó

Pécsi Állatkert Pécs bemutatkozása

A Pécsi Állatkert, Akvárium és Terrárium megújult környezetben vár minden kedves látogatót. Az állatkertben rengeteg különböző faj tekinthető meg, emlősök, madarak, a Terráriumban hüllők és kétéltűek. Igény esetén vezetett túrákat is tartanak, továbbá a gyermekeket minden nyáron szeretettel várják a Zoo Táborban.
Tovább olvasom >>

5 vendég értékelése alapján

Kihagyhatatlan
Érdekes
Kihagyható
Időpazarlás
Népszerű szállások a környéken
Park Hotel Harkany Harkány - Őszi harkányi kiruccanás gyógyfürdő belépőjeggyel
Őszi harkányi kiruccanás gyógyfürdő belépőjeggyel
2021.10.31-ig
Park Hotel Harkany Harkány
54.900 Ft / 2 fő / 2 éj-től félpanzióval
Thermal Panzió Igal - Őszi-téli pihenés ajándék fürdőbelépővel, extra hosszú érvényességgel
Őszi-téli pihenés ajándék fürdőbelépővel, extra hosszú érvényességgel
2022.03.10-ig
2021.12.20-ig
Harkányi Psoriasis Centrum Harkány
68.400 Ft / 2 fő / 3 éj-től félpanzióval

Pécsi Állatkert Pécs vélemények

Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 23 városban járt márNépszerű író - 23 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Kihagyhatatlan 2017. augusztus 10.a párjával járt itt
Nagyon szép a felújított pécsi állatkert. Fenn a hegyen van, klassz helyen. A belépő ára nem túl magas.SZÉP kártyát elfogadnak. Kedves a személyzet. Az akváriumban gyönyörű halakat láttunk. Az állatok mind-mind nagyon jól vannak tartva. Kiegyensúlyozottak,jól tápláltak. Nagyon jól éreztük itt magunkat.
Érdekes 2017. július 30.gyerekekkel járt itt
Érdekes helyen fekszik,jó magasan,egy élmény volt oda feljutni:)
Teljesen jól megépített kis állatkert,jól körbejárható,és áttekinthető,az állatok szemmel láthatóan jól elvannak itt.
A főbejárat teljesen modern,és szép kivitelezésű,szép kártyát is elfogadnak.
A nap fénypontja az egyik járda felett az ágaon tekergő kígyó volt(ki tudja honnan került oda? vagy szökött meg)-menekült mindenki mint egy jó kandi kamera műsorban:)
Pécsi Állatkert Pécs - Pécsi Állatkert Pécs -
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 42 városban járt márNépszerű író - 41 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagság
Kihagyhatatlan 2016. október 5.a párjával járt itt
Új állatkert, májusban nyílt meg újra. Nagyon szép lett! :-) Tiszta, gyönyörűen takarított ketrecek, szép, jó formában lévő állatok! Gyermekléptékű, közel van egymáshoz minden, egy gyermek sem fárad ki a hosszúra nyújtott sétákban. Szerintem tökéletesen összhangban van minden, állatok a berendezett helyeikkel.
Még több kép (3 db) >>
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 237 városban járt márFelfedező - 2382 helyen első értékelőNépszerű író - 2495 hasznos szavazat8 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 67856 feltöltött kép
Érdekes 2016. szeptember 11.gyerekekkel járt itt
Pécsi nyaralásunk alkalmával az állatkertet is felkerestük, amely hosszú felújítási munkálatokat követően idén májusban nyitotta meg ismét kapuit. Nagyon szép helyen fekszik, a Mecsek magasabb, erdős részén, a Mecsek Natura 2000 területén 4 hektáros alapterületen. Közel 250 állatfaj 1000 egyede él a parkban jelenleg.
Még több kép (22 db) >>
Smaragd fokozatú értékelőOrszágjáró - 123 városban járt márFelfedező - 71 helyen első értékelőNépszerű író - 1721 hasznos szavazat6 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 2234 feltöltött kép
Érdekes 2016. szeptember 11.gyerekekkel járt itt
Az alapvető problémám, a kommunikáció. Megérkezel a címre és nincs kiírva, hogy Zoo vagy hogy állatkert, csak annyi : Mecseki Ökoturisztikai élménypark. A név fura, hiszen igazándiból egy élményparkban van: csúszda, kisvonat, hullámvasút, óriáskerék, medence és egyéb játékok, vagy valami hasonlók, itt kérem ilyenről szó sincs.
Itt fényképeztem:
Pécsi Állatkert Pécs - Pécsi Állatkert Pécs - Pécsi Állatkert Pécs - Pécsi Állatkert Pécs - Pécsi Állatkert Pécs - Pécsi Állatkert Pécs - Pécsi Állatkert Pécs - Pécsi Állatkert Pécs - Pécsi Állatkert Pécs - Pécsi Állatkert Pécs - Pécsi Állatkert Pécs - Pécsi Állatkert Pécs - Pécsi Állatkert Pécs - Pécsi Állatkert Pécs - Pécsi Állatkert Pécs - Pécsi Állatkert Pécs - Pécsi Állatkert Pécs - Pécsi Állatkert Pécs - Pécsi Állatkert Pécs - Pécsi Állatkert Pécs - Pécsi Állatkert Pécs - Pécsi Állatkert Pécs - Pécsi Állatkert Pécs - Pécsi Állatkert Pécs - Pécsi Állatkert Pécs - Pécsi Állatkert Pécs - Pécsi Állatkert Pécs - Pécsi Állatkert Pécs - Pécsi Állatkert Pécs - Pécsi Állatkert Pécs - Pécsi Állatkert Pécs - Pécsi Állatkert Pécs - Pécsi Állatkert Pécs - Pécsi Állatkert Pécs -
Még több kép (31 db) >>