Éger-völgyi Teca Mama Kisvendéglője Pécs
7630 Pécs, Darázs dűlő 15/2.

Éger-völgyi Teca Mama Kisvendéglője Pécs a térképen

Éger-völgyi Teca Mama Kisvendéglője Pécs vélemények

Bumika TOP egyébhely értékelő
   Mobilról küldte. | 2021. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2021. május 9.
A kiszolgálás nagyon kedves, az italokat nagyon gyorsan kaptuk, a frissensült főételekre kb. 25 percet vártunk. A rizs kritikán aluli, össze volt állva. A cigánypecsenye, egy előre pácolt fokhagymás hús volt, de nem volt rossz. A számlát nem igazán akarták kihozni, ezért unkáb bementem fizetni. Szép kártyát, bankkártyát elfogadnak, kimondottan kutyabarát vendéglő.

Mobilról küldte. | 2020. októberben, családjával járt itt
Értékelt: 2020. október 4.
Hossza várakozás után egyszerre adtuk le az ital és az étel rendelésünket. Újabb hosszadalmas idő, majd jött a leves, ital még mindig sehol. Leves átlagos. A főétel volt az igazi csalódás. A frissen sültre jobban illet a másnapos titulus. A hús még csak-csak, de a steak burgonya és a rántott hagymakarika gyakorlatilag ehetetlen volt.

2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 21. - 1 látogató hasznosnak vélte
A pincér összekeverte a rendelést más vendégekével, több mint egy óra várakozás után sem tudta megmondani, hogy mikor hozza az ebédet, miközben a később érkezettek jóllakva távoztak, majd miután kifejeztem csalódottságunkat, válaszra sem méltatott és egyáltalán nem állt szándékában helyrehozni a hibákat.
Lassú kiszolgálás!
Modortalan személyzet!

bépé14 TOP étteremértékelő
2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 12. - 2 látogató hasznosnak vélte
De jó! Ahogy olvasgatom a korábbi véleményeket, azt mondhatom, hogy itt szinte megállt az idő. És milyen szerencse! Mert ebben az erdő-széli, város-széli vendéglőben továbbra is kitűnőek az ételek, hatalmasak az adagok, abszolút korrektek az árak, udvariasak a pincérek. A csodás Éger-völgy felfedezése után öröm volt felfedezni ezt a nem is olyan kis vendéglőt is.

2018. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. december 11.
Családi születésnap lebonyolításához vettük igénybe az étterem szolgáltatásait és nem csalódtunk a választásunkban. Minden a rendelésnek megfelelően lett elkészítve és előkészítve. Nyugodt körülmények között, mások által nem zavartan tudtunk helyet foglalni. A rendelésünknek megfelelően hozták az ételeket, melyek finomak és háziasak voltak, kedves, udvarias felszolgálás mellett.

2017. októberben, családjával járt itt
Értékelt: 2017. október 28. - 2 látogató hasznosnak vélte
Gyermekeim javasolták a vendéglőt! Meg kell mondani nem csalódtunk, ide visszakell térni. Égervölgy kapujában, kis vendéglő. Nagyon finom ízletes , bőséges ételek. Medvehagyma krémleves, füstölt sajttal, piritóssal isteni! ! A frissen sültek ilyon-olyan töltéssel azt sem tudja az ember mit válasszon! És még pacal is van, de nem akármilyen! Csülkös!

Medvehagyma TOP szállásértékelő
Medvehagyma TOP étteremértékelő
Medvehagyma TOP egyébhely értékelő
2017. szeptemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 12. - 1 látogató hasznosnak vélte
Már másodszor jártunk itt barátokkal és minden étel finom volt, az adagok bőségesek. Az étlap nem sok oldalas, de mindenki talált magának megfelelőt. A pincérek is értik a dolgukat, barátságosak. Meg van ennek a helynek a maga sajátságos, autentikus hangulata annak ellenére, hogy némi felújítás ráférne. Még biztosan visszatérünk ide és aki még nem járt itt, ajánlom, hogy próbálja ki.

Mobilról küldte. | 2016. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 14.
Felszolgálók csillagos ötös . hangulatos tiszta jó
A lenti értékelések arra az időszakra vonatkoznak, amikor az éttermet még nem a jelenlegi üzemeltető működtette. Ezen értékelések nem befolyásolják a hely aktuális pontozását, helyezését.

2016. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 28. - 1 látogató hasznosnak vélte
Barátainkkal az Éger-völgyi túránk után álltunk meg itt ebédelni, ami kb 10 perc sétára van. Szuper, árnyékos, hangulatos kerthelyisége van, jó itt leülni még a legnagyobb melegben is. A pincér udvarias, segítőkész. Az étlapon nincs óriási választék, azonban ez nem is baj, mert mindenki tud az ínyére valót találni.

2016. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. május 9. - 1 látogató hasznosnak vélte
A hely házias az ízek is,kiszolgálás lassú volt a fiatal ember nem volt a helyzet magaslatán....Valamire egy órát vártunk ,valamit meg el is felejtett,pedig nem is voltak sokan így a borravaló persze ugrott!Egyébként egy jó túrázás után megéri betérni.A szállás tisztasága igen csak hagy némi kívánni valót maga után...

Legnépszerűbb csomagok Pécsett és környékén
Bagolyvár Panzió
Pécs
4 nap/3 éjszaka 9.983,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, kedvezményre jogosító kuponnal a Zsolnay Negyed kiállításaira és programjára
2021.01.11. - 2021.12.31.
Somogy Kertje Üdülőfalu és Étterem
Bonnya
2-4 éjszaka 10.490,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, ajándék fagylalttal, wellness használattal, konditerem használattal, díjtalan kerékpárhasználattal, parkolással, Wifi internet elérhetőséggel
2021.06.11. - 2021.08.31.
Palatinus Grand Hotel
Pécs
3 nap/2 éjszaka 7.875 - 16.100,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, szauna használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.06.18. - 2022.12.31.
Gere Apartmanház
Harkány
4 nap/3 éjszaka 6.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Hotel Dombóvár
Dombóvár
3 nap/2 éjszaka 29.500,- Ft/család/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, fürdőbelépővel
2021.03.01. - 2021.12.31.
Belvárdi Fogadó
Belvárdgyula
2 nap/1 éjszaka 9.950,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Termál Apartmanok & Kemping Harkány
Harkány
3 nap/2 éjszaka 16.150,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázs kedvezménnyel, szabadtéri és beltéri szolgáltatásokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.01.02. - 2021.12.20.
Dráva Hotel Thermal Resort
Harkány
3 nap/2 éjszaka 16.150,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szabadidős szolgáltatásokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2017.01.01. - 2021.12.20.
La Pergola Panzió és Étterem
Kaposvár
3 nap/2 éjszaka 13.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlő itallal, wellness részleg használattal, választható belépőjeggyel
2021.06.01. - 2021.08.31.
Corso Hotel Pécs
Pécs
2 nap/1 éjszaka 11.283 - 19.320,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, kávé- és tea bekészítéssel, Wi-Fi elérhetőséggel a szálloda teljes területén
2020.11.12. - 2023.05.29.
Blum Vendégház & Pince
Villány
2 nap/1 éjszaka 8.500 - 9.500,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Laterum Hotel
Pécs
2 nap/1 éjszaka 11.700 - 15.600,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.10.16. - 2022.01.01.

Szállodák Pécs környékén
Ametiszt Hotel Pécs
Thermal Hotel Harkány Pécs
Tókert Fogadó Pécs
A Tókert Fogadó gyönyörű természeti környezetben foglalja el helyét a Kelet-Megyek...
Napi árak reggelis ellátással (1 éjtől)
Szenzációs senior akció (min. 2 éj)
Nyári akció (min. 3 éj)

Éger-völgyi Teca Mama Kisvendéglője PécsX