Éger-völgyi Teca Mama Kisvendéglője Pécs
7630 Pécs, Darázs dűlő 15/2.

Éger-völgyi Teca Mama Kisvendéglője Pécs a térképen

Soproni

Éger-völgyi Teca Mama Kisvendéglője Pécs képei

Éger-völgyi Teca Mama Kisvendéglője Pécs vélemények

2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 21.
A pincér összekeverte a rendelést más vendégekével, több mint egy óra várakozás után sem tudta megmondani, hogy mikor hozza az ebédet, miközben a később érkezettek jóllakva távoztak, majd miután kifejeztem csalódottságunkat, válaszra sem méltatott és egyáltalán nem állt szándékában helyrehozni a hibákat.
Lassú kiszolgálás!
Modortalan személyzet!

bépé14 TOP étteremértékelő
2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 12. - 1 látogató hasznosnak vélte
De jó! Ahogy olvasgatom a korábbi véleményeket, azt mondhatom, hogy itt szinte megállt az idő. És milyen szerencse! Mert ebben az erdő-széli, város-széli vendéglőben továbbra is kitűnőek az ételek, hatalmasak az adagok, abszolút korrektek az árak, udvariasak a pincérek. A csodás Éger-völgy felfedezése után öröm volt felfedezni ezt a nem is olyan kis vendéglőt is.

2018. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. december 11.
Családi születésnap lebonyolításához vettük igénybe az étterem szolgáltatásait és nem csalódtunk a választásunkban. Minden a rendelésnek megfelelően lett elkészítve és előkészítve. Nyugodt körülmények között, mások által nem zavartan tudtunk helyet foglalni. A rendelésünknek megfelelően hozták az ételeket, melyek finomak és háziasak voltak, kedves, udvarias felszolgálás mellett.

2017. októberben, családjával járt itt
Értékelt: 2017. október 28. - 2 látogató hasznosnak vélte
Gyermekeim javasolták a vendéglőt! Meg kell mondani nem csalódtunk, ide visszakell térni. Égervölgy kapujában, kis vendéglő. Nagyon finom ízletes , bőséges ételek. Medvehagyma krémleves, füstölt sajttal, piritóssal isteni! ! A frissen sültek ilyon-olyan töltéssel azt sem tudja az ember mit válasszon! És még pacal is van, de nem akármilyen! Csülkös!

Medvehagyma TOP szállásértékelő
Medvehagyma TOP étteremértékelő
Medvehagyma TOP egyébhely értékelő
2017. szeptemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 12. - 1 látogató hasznosnak vélte
Már másodszor jártunk itt barátokkal és minden étel finom volt, az adagok bőségesek. Az étlap nem sok oldalas, de mindenki talált magának megfelelőt. A pincérek is értik a dolgukat, barátságosak. Meg van ennek a helynek a maga sajátságos, autentikus hangulata annak ellenére, hogy némi felújítás ráférne. Még biztosan visszatérünk ide és aki még nem járt itt, ajánlom, hogy próbálja ki.

Mobilról küldte. | 2016. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 14.
Felszolgálók csillagos ötös . hangulatos tiszta jó
A lenti értékelések arra az időszakra vonatkoznak, amikor az éttermet még nem a jelenlegi üzemeltető működtette. Ezen értékelések nem befolyásolják a hely aktuális pontozását, helyezését.

2016. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 28. - 1 látogató hasznosnak vélte
Barátainkkal az Éger-völgyi túránk után álltunk meg itt ebédelni, ami kb 10 perc sétára van. Szuper, árnyékos, hangulatos kerthelyisége van, jó itt leülni még a legnagyobb melegben is. A pincér udvarias, segítőkész. Az étlapon nincs óriási választék, azonban ez nem is baj, mert mindenki tud az ínyére valót találni.

2016. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. május 9. - 1 látogató hasznosnak vélte
A hely házias az ízek is,kiszolgálás lassú volt a fiatal ember nem volt a helyzet magaslatán....Valamire egy órát vártunk ,valamit meg el is felejtett,pedig nem is voltak sokan így a borravaló persze ugrott!Egyébként egy jó túrázás után megéri betérni.A szállás tisztasága igen csak hagy némi kívánni valót maga után...

2016. áprilisban járt itt
Értékelt: 2016. április 2. - 1 látogató hasznosnak vélte
Egy komoly gyalogtúra után ültünk be vacsorázni. Egyszerű laminált lap az étlap, de megfelelő a választék. A kerthelyiségben ültünk le a kellemes időben. Azonnal jött a pincér, gyorsan túl voltunk a rendelésen. A gomba leves nagyon-nagyon finom volt, a cigánypecsenye pedig hatalmas adag volt, és kiváló. Volt több desszert ötletünk, de az már nem fért volna el.

2014. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2014. augusztus 19. - 1 látogató hasznosnak vélte
Többször megfordultunk már párommal, barátokkal egyaránt e helyen. Legutóbb múlt hétvégén tértünk be túrázásunk végeztével a szokásos sülkrumplinkra. A kiszolgálás szokás szerint nagyon udvarias, a néni mindenkivel közvetlen, barátságos, mintha a nagymamám lenne. Az ételkínálat megfelelő és finom, nem utolsósorban bőséges. Csak egy sültkrumpliért is megéri betérni.

Legnépszerűbb csomagok Pécsett és környékén
Boutique Hotel Sopianae
Pécs
2 nap/1 éjszaka 11.201,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2019.12.01. - 2019.12.23.
Paprika Vendégház
Harkány
3 nap/2 éjszaka 3.300,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, internet elérhetőséggel
Vitis Hotel
Villány
2 nap/1 éjszaka 9.900,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Gere Apartmanház
Harkány
4 nap/3 éjszaka 4.600,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Kőrösi Apartman
Pécs
2 nap/1 éjszaka 3.125,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Marilyn City Center Apartman
Pécs
2 nap/1 éjszaka 4.250,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Hotel Palatinus
Pécs
2 nap/1 éjszaka 5.891 - 6.694,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, szauna használattal, internettel
2019.02.14. - 2020.12.27.
Ménes Vendégház
Bükkösd
2 nap/1 éjszaka 13.750,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, WIFI-vel
Centrum Apartmanhotel
Pécs
2 nap/1 éjszaka 11.900,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Hotel Dombóvár
Dombóvár
2 nap/1 éjszaka 4.200,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Kálvária-Rácz Hotel
Pécs
2 nap/1 éjszaka 7.450,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2019.10.13. - 2019.12.28.
Hotel Európa Gunaras
Dombóvár
3 nap/2 éjszaka 6.725,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, kedvezményes fürdőbelépővel, sportos programokkal, orchidea-kertészet belépővel, masszázskuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.08.30. - 2019.11.08.

Szállodák Pécs környékén
Ametiszt Hotel Pécs
Ambient Hotel & AromaSPA Sikonda Pécs
A Sikonda Wellness Hotel, a Mecsek festői völgyében épült exkluzív wellness-fürdő és...
Hotel Castello Pécs
A Hotel Castello a siklósi vár alatt található, nyugodt pihenést kínálva. Közvetlen átjárást...
Szilveszter Harkányban (min. 4 éj)
Kedvezményes ár félpanzióval (min. 2 éj)
Kényeztető téli hétköznapok (min. 3 éj)

Éger-völgyi Teca Mama Kisvendéglője PécsX