4,6

Előrefizetési kedvezmény félpanzióval
Ambient Hotel Sikonda

Lezser Bárkonyha Pécs vélemények

2018. október 7.családjával járt itt
Pécs belvárosában járva, azt figyeltük, hol vannak a legtöbben. A Lezser bistróra esett a választásunk, mert ott csak egy szabad asztal volt. Iszonyú gyorsan pörögtek a pincérek. Gyors rendelésfelvétel. Mi rántott borjút ettünk. Rendkívül frissen, forrón tálalták rövid időn belül. Finom volt.
2018. szeptember 29.barátokkal járt itt
Egy hely ahol jó a konyha, kedves a kiszolgálás és gyors.Az étlapon gazdag választék korrekt árakkal.Az étel (3 félét kóstoltunk)mind finom volt és nagy adag.Egyedül az zsúfoltság nem tetszett, az emeleten volt hely s asztalok nagyon közel voltak egymáshoz.
Ettől eltekintve jó hely,máskor is elmennék.
Kiváló 2017. augusztus 7.családjával járt itt
Udvarias,gyors kiszolgálás és finom ételek. Kétszer vacsoráztunk ott az egy hét alatt és nem csalódtunk nagyon jó választás volt. Az ételek finomak,bőségesek,a desszertek csodálatosak. Első vacsoránk alatt feljött egy hatalmas vihar. A pincérek pillanatok alatt helyet adtak a benti helyiségbe,bekapcsolták a légkondit és nem néztek ki pusztán azért mert a desszert elfogyasztása után még maradtunk.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 16 városban járt márFelfedező - 26 helyen első értékelőNépszerű író - 23 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
2016. szeptember 27.barátokkal járt itt
A hely teraszrészéről szép kilátás nyílik a Széchenyi térre. Jó időben szinte mindig tele van. De nem is csodálom! Az adagok nagyok, az ételek finomak, a pizzájuk isteni. Nyilván nem a legolcsóbb étterem, de szerintem megéri. A külföldiek is imádják, szóval ne lepődjünk meg, ha véletlenül angol itallapot nyomnak a kezünkbe. A kiszolgálás nem a leggyorsabb, de nem vészes.
Kiváló 2016. április 19.a párjával járt itt
Belvárosban sétálva tértünk be ide. Nagyon szimpatikus hely, kedves kiszolgálás és nagyon-nagyon finom ételek. Sokan voltak mégis minden időben megérkezett. Mi teljesen elégedetten távoztunk és tértünk vissza másnap is és akkor is nagyon finomakat ettünk a sokféle limonádéról nem is beszélve. Mi még biztos menni fogunk ha arra járunk!
Kiváló 2016. január 26., csoporttal járt itt
Ahogy az összefoglaló címe is mutatja, ismét írok a Lezser Bárkonyháról. Januárban is itt jártam a csoporttársaimmal és megint újdonságokat próbáltunk ki. Pécs egyik nívós találkozóhelye, azaz a Széchényi tér szívében található. Remek kilátás, könnyen megközelíthetőség és még mindig udvarias kiszolgálás.
Lezser Bárkonyha Pécs - Étel/italLezser Bárkonyha Pécs - Étel/ital
Kiváló 2016. január 24.barátokkal járt itt
A legjobb Penne all'arrabbiata a városban. Mindig friss és ízletesek az ételek. Ha tehetném, minden nap ott ennék! Remek hangulat, kellemes környezet. Végre Pécsnek van egy igazán jó étterme. Mindenkinek csak ajánlani tudom. Remélem még sokáig megtalálható lesz. A közeljövőben ismét elmegyünk, mert már nagyon ennék egy jó olaszos ételt egy pohár borral!
Kiváló 2015. augusztus 3.családjával járt itt
Pécsi tartózkodásunk alatt kétszer is itt vacsoráztunk. Nagyon tetszett az étterem igényes kínálata és nem is csalódtunk. Az ételek finomak,igényesen elkészítettek voltak. A kiszolgálás udvarias és viszonylag gyors is volt,de lehet csak a mi tapasztalatunk kissé személytelen. A másnapra lefoglalt asztal nem ott volt ahol kértük,de szerencsére ezt meg tudták oldani. Összességébe ajánlom a helyet másoknak is.
Kiváló 2015. július 28.családjával járt itt
Rómában élő lányom hazalátogatása alkalmával egyik hétköznap délben tértünk be ebbe a viszonylag új vendéglátó egységbe (mint Lezser Bárkonyha, mert előtte többféle néven üzemelt itt étterem). A teraszon foglaltunk helyet, kellemes rálátással a sétáló utcára. Mivel a heti többfajta komplett menükínálat nagyon megtetszett, azt rendeltem.
2015. május 17.barátokkal járt itt
A grillezett tintahal miatt tértünk be ide. Maga az étterem első pillantásra nagyon szimpatikus volt, fiatalos, laza, jó kis idézetekkel a falon. Az étlapon lévőket szívesen végigkóstoltam volna, gusztusos, választékos, olaszos. Ami nagyon tetszett, hogy az asztalon ízesítők tárháza, többféle olívaolaj, balzsamecetek, só, "erősítő", ki hogy szeretné ízesíteni a saját ételét.
Lezser Bárkonyha Pécs - Étel/ital