Mecsek Cukrászda Pécs

Senior ajánlat - Rekreáció nyugdíjasoknak
Harkányi Psoriasis Centrum Harkány

Mecsek Cukrászda Pécs vélemények

Kiváló 2022. március 15.a párjával járt itt
A kiszolgálás eszméletlen jó!
A sütemény azok isteniek, és nagyon jól néznek ki légyszívesebben meg kóstoltam volna az egészet. Ráadásul a pultos is nagyon kedves volt!. Mindennek ajánlom, ezt a helyet a kávézóknak is!
Én is megyek még sokszor!
Köszönök szépen mindent!
Rubin fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt márFelfedező - 45 helyen első értékelőNépszerű író - 51 hasznos szavazat4 évnyi aktív tagság
2019. augusztus 23.egyedül járt itt
A pécsi dzsámi tövében kávézni, sütizni jó ötletnek bizonyult. Ez az a panoráma, az a ritka látvány, amit sok kerthelyiség elirigyelhet. Ráadásul a rendelést felvevő hölgy nem csak roppant kedves, hanem még hozzáértő is volt. A sütikre vonatkozó kérdéseimre korrekt, udvarias válaszokat kaptam. A kiszolgálás gyors volt.
Kiváló 2018. október 28.gyerekekkel járt itt
2018 októberében voltam a családommal túrázni a Mecsekben majd másnap városnézés közben betértünk a Mecsek cukrászdába,ahol kedves kiszolgálásban volt részünk és nagyon finomak voltak a sütemények főleg a poharas krémek. Bőséges nagy adagok voltak és frissek . Nekünk nagyon tetszett ez a hangulatos kis cukrászda, legközelebb is ha Pécsen járunk betérünk újra.
2018. augusztus 16.a párjával járt itt
Pécsi utunk alkalmával nosztalgiaképpen tértünk be párommal a Mecsek cukrászdába. Annak idején gyakran megfordultam itt és semmi nyomát nem látom a korábbi menő süteményeknek (sarokház, holland kocka). Áprilisban még nem nyitották meg a teraszt, így belül foglaltunk asztalt. A kávé finom volt, de a sütemények bizony gyatrák - kinézetre és ízre egyaránt.
Szörnyű 2017. december 18.a párjával járt itt
Pécs belvárosában, közvetlenül a dzsámi mellett találtunk rá erre a kis cukrászdára. Kávézni szerettünk volna, de a sütemények annyira jól néztek ki, hogy választottunk egyet-egyet. Kár volt! Mindkét süti piskótája száraz, szinte kőkemény volt, a tejszínhab szivacsosra volt száradva a tetején.
2016. június 29.a párjával járt itt
Nem akárhol, hanem a pécsi dzsáminál, amely uralja az egyébként is szépen megépített barokkos teret. A nagy melegben a napernyő alatt kellemes falatozni a rendkívül ízletes, aromás, nem túlcukrozott tortaszeletet. Igazán jól
sikerült ízharmónia! A kávé is kifogástalan volt, tetszett a hozzáadott teasütemény.
Mecsek Cukrászda Pécs - Külső képMecsek Cukrászda Pécs - Étel/italMecsek Cukrászda Pécs - BelsőMecsek Cukrászda Pécs - BelsőMecsek Cukrászda Pécs - Belső
2016. január 26.barátokkal járt itt
Gondolom rajtunk kívül sokan vannak úgy, hogy egy hideg téli vasárnap estén a tv előtt ülve megkívánják az édességet. A lakótársaimmal így voltunk mi is, ezért elhatároztuk, hogy elsétálunk a Széchényi térre, biztos nyitva lesz ott valami. A cukrászda Pécs szívében található, jól megközelíthető és vasárnap este is tárt karokkal várja az édességre éhező vendégeket.
Mecsek Cukrászda Pécs - Étel/ital
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 16 városban járt márFelfedező - 26 helyen első értékelőNépszerű író - 23 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
2015. szeptember 10.a párjával járt itt
Párommal ültünk be ide, mert a belváros szívében van, szép kilátással a naplementés Szécsényi térre. Bár a kiülős terasz részük nem nagy, számunkra pont volt egy szabad asztal két székkel. Az ember bent kiválasztja a pultnál a finomságot, majd mint egy étteremben, kiszolgálják, kérésre a blokkot kihozzák.