Corso Hotel Pécs Pécs ★★★★

Corso Hotel Pécs PécsCorso Hotel Pécs Pécs
Corso Hotel Pécs PécsCorso Hotel Pécs Pécs
42 fotó

Corso Hotel Pécs Pécs bemutatkozása

Pécs legújabb szállodája, a 2010 májusában megnyílt négycsillagos Corso Hotel Pécs egyedi hangulatával hozzájárul ahhoz, hogy távol otthonától is minden vendég jól érezze magát. A butikhotel közvetlenül kapcsolódik a történelmi belvároshoz és az új Pécsi Konferencia- és Koncertközponthoz.

36 vendég értékelése alapján

4,1Szolgáltatás
4,4Étkezés
4,7Elhelyezkedés

A Corso Hotel Pécs Pécs legnépszerűbb csomagjai

Corso Hotel Pécs Pécs - Kedvezményes ajánlat, teljes előrefizetéssel (1 éjtől)
Kedvezményes ajánlat, teljes előrefizetéssel (1 éjtől)
16.538 Ft / 2 fő / éj-től ellátás nélkül
2023.07.03-ig
Corso Hotel Pécs Pécs - Napi ár reggelivel (1 éjtől)
Napi ár reggelivel (1 éjtől)
25.151 Ft / 2 fő / éj-től reggelivel
2023.07.03-ig
Ezek a szállások is érdekelhetnek
Hunguest Hotel Pelion Tapolca - 2 éjszakás ajánlat félpanzióval
Palace Hotel Hévíz
31.255 Ft / 2 fő / éj-től félpanzióval

Corso Hotel Pécs Pécs vélemények

Kiváló 2016. november 21.a párjával járt itt
A szálloda elhelyezkedése igen jó: jól megközelíthető, és a főtér gyalog gyorsan elérhető. A személyzet udvarias, szolgálatkész - különösen az étteremben. A svéd-asztalos reggeli bőséges választékú, ízletes, a házi sütésű pékárú kitűnő. A szoba kényelmes, tiszta, az ágy jó pihenést biztosított.
3Szolgáltatások
2016. november 5. járt itt
Egy kellemes hétvége, finom ételek, kedves kiszolgálás, viszont hiányoltam a wellness részleget! A csomagban foglalt akciós kuponokat kérésre kaptuk meg, valamint az üdvözlő italról is elfeledkeztek! Mindent összevetve jól éreztük magunkat! Pozitívum, hogy nagyon közel van minden és a hotel jól megközelíthető!
4Személyzet
Kiváló 2016. július 6.családjával (gyerekekkel) járt itt
Nagyon jó helyen van a szálloda, kedves a személyzet. Gondoskodtak a parkolási lehetőségekről. Nagyon tetszett, hogy délután 14 óráig kellett csak elhagyni a szobát.
Kiváló 2016. május 17.a párjával járt itt
A hotel nagyon szép, a hangszigetelt szobák tökéletes pihenést biztosítanak. A személyzet rendkívül kedves, figyelmes. Minden kérést azonnal teljesítenek, kirándulásokhoz felkészülten ötletekkel, tanácsokkal szolgálnak. Jó lett volna ha napközben egy bárban, étteremben lehetett volna egy kávét inni és nem csak a szobába bekészített forralóval instant kávét.
4Tisztaság
4Elhelyezkedés
Kiváló 2016. január 3.a párjával járt itt
A szálloda személyzete az elvárható legmagasabb szinvonalon szolgált ki minket. A szobánk kényelmes, csendes, tiszta és hangulatos volt. Kértünk masszázst is, ami azért hagyott kivetnivalót maga után. A szobába bekészített sósmogyoró és pisztácia nem kis figyelmesség, hanem minibár tétel, amiről csak utólag értesültünk.
2016. január 3.barátokkal járt itt
Lehetne emeletenken egy dohanyzasra kijejolt hely, irto kenyelmetlen ejjel feloltozni es lemenni az utcara cigizni. [moderálva - a szerk.]
Kar volt az egesz szilveszteri vacsora menut egyszerre felszolgalni, mindenki fel ora alatt jollakott es 10 utan mar szegenyebbek lettunk a kulinaris oromokkel.
4Kényelem
3Szolgáltatások
2015. október 26.a párjával járt itt
A jó szándék vezérelte 2015. október 24-én este a Corso Hotel éttermét, amikor egy szakácsverseny késztermékeiből kaptak a szállóvendégek szószerinti kóstolót. Csakhogy a nagy körítésből és felhajtásból elég gyengécske vacsora sikeredett.
3Étkezés
Kiváló 2015. augusztus 25.barátokkal járt itt
Igazán szép,tiszta és jó helyen lévő szálloda. A személyzet kedvessége és segítőkészsége kifogástalan. Ami nem volt arányos a "csillagok"számával az az étterem. Szakmabeliként jó pár dolgon tudtam volna változtatni a vendégek kényelmének,ízlésének,elégedettségének érdekében.
4Kényelem
2Étkezés
Kiváló 2015. június 23.a párjával járt itt
Májusban töltöttünk 4 napot Pécsett és fantasztikus élmény volt mind a város-környék, mind a szálloda. Igazán kiemelkedő szolgáltatást nyújt, a személyzet kedves, a hotel tiszta, igényes, szép. A szoba, fürdő tágas. A reggeli bőséges, van választék rendesen! Mondjuk a zene reggeli közben kicsit szokatlan volt, egy lágyabb zene jobban esett volna, de sebaj.
Átlagos 2015. február 10.barátokkal járt itt
Egy éjszakát töltöttem ott, vasárnapról hétfőre. Meglepetten tapasztaltam, hogy se bár, se étterem nem volt nyitva a szállodában, így se vacsorázni, se egy kávét meginni nem tudtam. Szerettem volna kérni egy pezsgőt, amire azt a választ kaptam, hogy igyak a minibárból. Azt hiszem egy ilyen kategóriájú szálloda ezt nem engedheti meg magának.
4Személyzet
4Tisztaság
2Szolgáltatások
3Étkezés
4Elhelyezkedés
36 értékelés / 4 oldalon
Corso Hotel Pécs Pécs a térképen
7626 PécsKoller u. 8.
Foglalás: +36 1 2253384 (Szállásvadász)
Bejelentkezés
Kijelentkezés
Internet
• Ingyenes WI-FI a szobákban
Szép kártya elfogadás
• OTP SZÉP kártya • MKB SZÉP kártya
Parkolás info
• Parkolás az utcán, nem őrzött: 250 Forint / óra (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Kis testű kutya, 10 kg-ig: 3500 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Macska, 10 kg-ig: 3500 Forint / nap (Foglalás szükséges)
Étkezés
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • szobaszervíz • gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • paleo étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • cukormentes étkezési lehetőség • étterem • kávézó
Legnépszerűbb cikkek
Érdekes cikkeink