Corso Hotel Pécs Pécs ★★★★

Corso Hotel Pécs PécsCorso Hotel Pécs Pécs
Corso Hotel Pécs PécsCorso Hotel Pécs Pécs
42 fotó

Corso Hotel Pécs Pécs bemutatkozása

Pécs legújabb szállodája, a 2010 májusában megnyílt négycsillagos Corso Hotel Pécs egyedi hangulatával hozzájárul ahhoz, hogy távol otthonától is minden vendég jól érezze magát. A butikhotel közvetlenül kapcsolódik a történelmi belvároshoz és az új Pécsi Konferencia- és Koncertközponthoz.

36 vendég értékelése alapján

4,1Szolgáltatás
4,4Étkezés
4,7Elhelyezkedés

A Corso Hotel Pécs Pécs legnépszerűbb csomagjai

Corso Hotel Pécs Pécs - Kedvezményes ajánlat, teljes előrefizetéssel (1 éjtől)
Kedvezményes ajánlat, teljes előrefizetéssel (1 éjtől)
16.624 Ft / 2 fő / éj-től ellátás nélkül
2023.07.03-ig
Corso Hotel Pécs Pécs - Napi ár reggelivel (1 éjtől)
Napi ár reggelivel (1 éjtől)
25.282 Ft / 2 fő / éj-től reggelivel
2023.07.03-ig
Ezek a szállások is érdekelhetnek
Hunguest Hotel Pelion Tapolca - Pelion nyár 10% kedvezménnyel
Palace Hotel Hévíz
31.255 Ft / 2 fő / éj-től félpanzióval

Corso Hotel Pécs Pécs vélemények

Kiváló 2018. január 3.a párjával járt itt
Mindennel megvoltam elégedve, de egy problémám akadt! A férjem belázasodott egy szem lázcsillapító kellett volna, de sajnos nem sikerült beszereznem a szállodában! A recepciós hölgy útba igazított igaz, hogy merre találom a gyógyszertárat, de számomra nő létemre egy idegen városban elég félelmetes volt szilveszter éjjelén a nagy sötétségben!
4Tisztaság
Kiváló 2018. január 2.a párjával járt itt
2017 szilveszterére kissé későn kezdtem hotelt “vadászni” magam és férjem számára. Azért sok lehetőséget találtam a neten, de gyorsan visszatértem a Corso Hotel ajanlatára. Nem tűnt aránytalanul drágának, programajánlója nekem vonzóbb volt, mint egy sztárfellépő (fél órára. . . ), reméltem, hogy jó lesz minden.
2017. október 10.a párjával járt itt
A szálloda egész új, ennek megfelelően kielégít minden igényt, ami egy hosszú hétvégéhez szükséges. Mondjuk wellness nincs. A szoba tágas, elég jól szigetelt. Kávé/tea főző is van, ami itthon ritkaság. A fürdőben nem igazán lehetett érezni/hallani az elszívó működését, ezért általában kellemetlen szag lengte be.
Kiváló 2017. szeptember 9.családjával járt itt
Egy hetet toltottunk a szallodában a csaladdal. Tiszta, kellemes hely, csak ajanlani tudom mindenkinek :) Az etterem is jo, az etelek finomak, a szemelyzet udvarias. A szálloda elhelyezese a sem rossz, csak a jobb oldali betonlyuk rontja a komfortérzetet. A etelek felszolgalasa rendben,a gyumolcsok nem voltak az igaziak :( lehet nem hazai volt.
3Elhelyezkedés
2017. augusztus 2.családjával (gyerekekkel) járt itt
A reggeli finom volt,bőséges,a pincérek azonnal pótolták a fogyóban lévő ételeket,italokat.Profin végezték a munkájukat,nagyon barátságosak voltak..Köszönet érte.A szoba tiszta,kellemes. Egyetlen dolog ami még jobbá tehetné:a szúnyogháló.Ha lett volna az ablakon,kevesebbet használtuk volna a légkondit.
Kiváló 2017. április 14.a párjával járt itt
A szoba és a szálloda tiszta és ízlésesen van berendezve. A személyzet nagyon kedves volt és az ételek is finomak voltak. A születésnapi csomag keretében voltunk, felkészülten vártak minket és a torta nagyon finom volt.
2017. február 21.a párjával járt itt
Gyönyörű a szálloda, ízléses és modern. A szobák kellően tágasak. A folyosó minden emeleten egyedi. A honlapon ez található: "“Ételeink kigondolásánál elsődleges szempont az íz és esztétika harmóniája a tányéron. . . . " Nos ez valóban igaz. Viszont a mennyiséggel már gondjaink akadtak. Szerintem az urak éhesek maradnak.
2Szolgáltatások
Kiváló 2017. január 6.a párjával járt itt
Először döntöttünk úgy, hogy szállodában szilveszterezünk! Jó ötlet volt! Kedvesen fogadtak, kérésünket azonnal teljesítették! Klassz nagy a szoba, a szekrény, a fürdő! Gördülékeny volt a reggeliztetés, mert két turnusra osztották a vendégeket! Mi választhattunk időpontot! Még 31-re is volt program, ami jól sikerült!
Itt fényképeztem:
Corso Hotel Pécs Pécs - Külső képCorso Hotel Pécs Pécs - BelsőCorso Hotel Pécs Pécs - SzobákCorso Hotel Pécs Pécs - VendéglátásCorso Hotel Pécs Pécs - EgyébCorso Hotel Pécs Pécs - EgyébCorso Hotel Pécs Pécs - Egyéb
Még több kép (4 db) >>
Kiváló 2017. január 2.a párjával járt itt
Nagyon jól sikerült a szálloda álltal szervezett Püspöki Palota megtekintése.Pécsnek sok nevezetessége van amit nekünk skerült a hàrom nap alatt megtekiteni.
Kiváló 2016. december 31.a párjával járt itt
Volt egy elképzelésünk a szállodáról, de ezt teljesen felülmúlta az, amivel ott találkoztunk. Kedves és segítőkész volt a személyzet, vártak ránk különboző meglepetések, nagyon közel van a belvároshoz a hotel, úgyhogy egy kellemes sèta kísèretèben be lehetett járni a főbb látnivalókat.
4Tisztaság
36 értékelés / 4 oldalon
Corso Hotel Pécs Pécs a térképen
7626 PécsKoller u. 8.
Foglalás: +36 1 2253384 (Szállásvadász)
Bejelentkezés
Kijelentkezés
Internet
• Ingyenes WI-FI a szobákban
Szép kártya elfogadás
• OTP SZÉP kártya • MKB SZÉP kártya
Parkolás info
• Parkolás az utcán, nem őrzött: 250 Forint / óra (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Kis testű kutya, 10 kg-ig: 3500 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Macska, 10 kg-ig: 3500 Forint / nap (Foglalás szükséges)
Étkezés
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • szobaszervíz • gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • paleo étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • cukormentes étkezési lehetőség • étterem • kávézó
Legnépszerűbb cikkek
Érdekes cikkeink