Corso Hotel Pécs Pécs ★★★★

Corso Hotel Pécs Pécs - vélemények, kritkikák

Corso Hotel Pécs Pécs vélemények

2015. januárban járt itt
Értékelt: 2015. január 2. - 1 látogató hasznosnak vélte
A szilveszter estét jobban át kellene gondolni. Fontos volna, hogy aki a szállodában alkalmazott, vagy valamilyen beosztást tölt be, esetleg a vezetésben is részt vesz, öltözzön fel az alkalomra, mert ez nem egy baráti összejövetel. Tisztelje meg a vendégeket. A vacsorához történő sorban állás nem volt vicces, habár a közelünkben ülő "fontos" ember így próbálta elütni ezt az óriási bakit.

2013. decemberben járt itt
Értékelt: 2014. január 8. - 1 látogató hasznosnak vélte
Szilvesztert töltöttük a hotelben. A hely nagyok szép igényes. A szilveszteri vacsorán nem vettünk részt a ,főtéren voltunk. Egy igen jó zenekarral volt a szálloda programja . A szobánk tiszta volt. Nagyon tetszett hogy volt a szobánkban egy vizforraló . Ilyennel még nem találkoztam szállodában. A matrac kényelmes volt. A reggeli svédasztala teljesen rendben volt.
2013. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. október 24. - 1 látogató hasznosnak vélte
Kedves, udvarias, nagyon segítőkész a személyzet, külön köszönet az egyik felszolgáló kisasszonynak, rengeteget segített! A reggeli bőséges volt, nagy a választék. Szép, tiszta szálloda, a takarító néni egy angyal!!! :D
Az elhelyezkedése kiváló, minden fontosabb látnivaló pár perc sétával megközelíthető. Köszönjük, hogy itt lehettünk!
Válasz az értékelésre - 2013. október 29.
Kedves Vendégeink!

Köszönjük szépen a meleg szavakat, bízunk benne hogy viszont láthatjuk Önöket!

Üdvözlettel

Corso Hotel**** Pécs
Montvai Ádám (Corso Hotel Pécs)
2013. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. augusztus 21. - 1 látogató hasznosnak vélte
Mindennel meg voltunk elégedve, tiszta, szép szoba (az ágy nekünk kicsit kemény volt), változatos reggeli, kedves fogadtatás. Nagyon jól éreztük magunkat. Fizetéskor viszont nem a várt összeg szerepelt a számlán (amin persze nem nagyon lehet elmenni hogy milyen tételeket tartalmaz), pár ezer forintról van szó, nem nagy eltérés, de ahhoz éppen elég hogy rossz szájízzel távozzon a vendég.

2013. áprilisban, egyedül járt itt
Értékelt: 2013. május 13.
A szálloda Pécs központjában helyezkedik el,közel a sétálóutcához, és a főtérhez. Berendezése modern stílusú, a szobák kényelmesek, tágasak és világosak. Az ételek minősége átlagon felüli, magyar és nemzetközi ételek is megtalálhatók az étlapon, a szobaárak nem túl alacsonyak, ahhoz képest, hogy wellness lehetőség egyáltalán nincs a szállodában.

Pécs
2 nap/1 éjszaka 8.849 - 14.821,- Ft/fő/éj között: kávé- és tea bekészítéssel, Wi-Fi elérhetőséggel a szálloda teljes területén
Pécs
2 nap/1 éjszaka 8.646 - 14.821,- Ft/fő/éj között: Napi árak, ellátás nélkül, WIFI-vel
Boutique Hotel Sopianae
Pécs
2 nap/1 éjszaka 11.180 - 12.704,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.12.29-ig
Sándor Hotel
Pécs
2-3 éjszaka 13.150,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.23-ig
Pécs
2 nap/1 éjszaka 8.646 - 13.057,- Ft/fő/éj között: kávé- és tea bekészítéssel, Wi-Fi elérhetőséggel a szálloda teljes területén

Szállodák Pécs környékén
Ametiszt Hotel Harkány
Thermal Hotel Harkány Harkány
Dráva Hotel Thermal Resort Harkány
A Dráva Hotel Thermal Resort Harkányban, a Villányi-hegység lábánál fekvő mediterrán klímájú...
Wellness akció Harkányban (min. 2 éj)
Szilveszter (min. 2 éj)
Karácsony (min. 3 éj)