Hotel Mediterrán Pécs ★★★

Hotel Mediterrán Pécs
Hotel Mediterrán PécsHotel Mediterrán Pécs
Hotel Mediterrán PécsHotel Mediterrán Pécs

Hotel Mediterrán Pécs bemutatkozása

A három épületből álló szállodában 30 szoba és 2 apartman 70 fő kényelmes elhelyezését biztosítja. Az egyedi stílusban berendezett szobák mindegyike fürdőszobás, WC-vel, színes televízióval és telefonnal felszerelt. Az apartmanokban hűtőszekrény is rendelkezésre áll.

Hotel Sopianae Pécs - Napi árak reggelis ellátással
04.02-06.30.
Harkányi Psoriasis Centrum Harkány

Hotel Mediterrán Pécs vélemények

Szörnyű 2019. április 18.kollégákkal járt itt
Ez a pokol. Komolyan. Szép a környezet (leszámítva a tátongó fekete bányát ami olyan mint egy fájó sebhely a földbe vájva,ez az a szép kilátás amit előszeretettel hirdetnek), zöldül az erdő, csicseregnek a madarak. Ennyi pozitívumot tudok mondani. Wifiről ne is álmodj. Meleg víz, hát elég hamar elfogy ha nem vagy elég gyors esténként.
Hotel Mediterrán Pécs - EgyébHotel Mediterrán Pécs - EgyébHotel Mediterrán Pécs - EgyébHotel Mediterrán Pécs - EgyébHotel Mediterrán Pécs - EgyébHotel Mediterrán Pécs - EgyébHotel Mediterrán Pécs - Egyéb
2018. október 15.gyerekekkel járt itt
A kedvező ár miatt választottuk ezt a szállást. Ez egy régebbi hotel, amire ráfér a felújítás, de a szobák tisztságával nem volt gond. négyszemélyes családunk egy nagyon tágas 2 szobából álló lakrészt kapott. Reggelit fogyasztottunk, amivel elégedettek voltunk. Kellemes volt a reggeli kávé a szép kilátású teraszról.
Hotel Mediterrán Pécs - Külső képHotel Mediterrán Pécs - KörnyékHotel Mediterrán Pécs - Szobák
2018. április 21.a párjával járt itt
5 éve voltunk ebben a hotelben és annyira tetszett, hogy ismét visszatértünk. Sajnos az évek alatt a szálló állaga romlott, de a környezet továbbra is gyönyörű. A személyzet mindent megtett a kényelmünkért. Szerencsére az idő ragyogő volt, ezért elbuszoztunk a siklósi csodaszép fürdőbe. Az állatkert viszont végre teljes szépségében
elbűvőlő lett. Reméljük még megéri majd felújítani ezt a csodás panorámás hotelt.
Hotel Mediterrán Pécs - KörnyékHotel Mediterrán Pécs - EgyébHotel Mediterrán Pécs - EgyébHotel Mediterrán Pécs - EgyébHotel Mediterrán Pécs - KörnyékHotel Mediterrán Pécs - BelsőHotel Mediterrán Pécs - Egyéb
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 24 városban járt már2 évnyi aktív tagság
Átlagos 2015. október 8.a párjával járt itt
A kép a szállodáról gyönyörű panorámás, a baj csak az, hogy a bánya környékére, nem a városra. Kép alapján választottam, odaérkezéskor a mellette levő épületben kaptunk szobát, ahol sem internet, de még tv nézési lehetőség is alig volt egy picurka tv-n. Másnap kaptunk másik szobát.
Kiváló 2015. március 3.gyerekekkel járt itt
Kuponos akcióval voltunk a szállodában. Egy jó GPS-szel nagyon könnyen odataláltunk. Az oda vezető út csodás, a hegyen, az erdőben, kacskaringós. A szálloda a Mecseken van, majdnem a tetején, mert a TV torony csak 3km-re található. A kilátás és a levegő fantasztikus. A szálloda nem új építésű, ettől függetlenül nagyon szép, és tiszta.
Hotel Mediterrán Pécs - Környék
2014. december 28.a párjával járt itt
Novemberi enyhe időben, továbbképzés miatt voltunk 5 /hétköznapi/ éjszakát a szállóban. Olcsó /kuponos/ ára és szép fekvése miatt választottuk. A kilátás pazar. Kirándulni is lehetne a környéken,csak mi nem értünk rá. A berendezés nem első osztályú, de 3 csillagosnak megfelelő. Talán a fürdőszoba a legkopottabb.
Gyenge 2014. augusztus 21.a párjával járt itt
2 éjszakát töltöttünk el itt. A kilátás kitűnő a teraszról, de vannak negatívumok is:
Utalvánnyal mentünk, visszaigazoló e-mailben nem kaptunk arról információt, hogy mit kell külön fizetni. A kuponon csak az IFa volt. Még az érkezés napján sem volt szó semmi másról.
Kiváló 2014. január 29.a párjával járt itt
Nagyon kellemes környezetben kitünő ellátásban volt részünk. Minden igényt kielégítő kiszolgálást kaptunk. Egyetlen amit hiányoltunk az a megközelíthetőség! Nehezen találtunk oda,GPS-nélkül szinte lehetetlen! Mi Férjemmel két éjszakát töltöttünk itt. A Személyzet segítőkész barátságos! Az ételek nagyon finomak voltak és kiadósak.
Hotel Mediterrán Pécs - Külső kép
Kiváló 2013. november 8.a párjával járt itt
A hotel nagyon szép,csendes helyen van. Mi 2 éjszakát töltöttünk itt,félpanziós ellátás keretében. Az ételek kiválóak,változatosak voltak. A személyzet nagyon segítőkész volt. A kilátás gyönyörű,Pécs a lábunk alatt hevert. Nagyon jól éreztük magunkat! Kicsit nehézkes a szauna használat,mert ki kell menni az udvarra,és onnan lehet bejutni,de végül is megoldható.
2013. augusztus 24.a párjával járt itt
2012. novemberében töltöttünk itt párommal 3 éjszakát,nagyon kellemes volt, jól éreztük magunkat. A Hotel szép helyen van, a városba autóbusszal rövid idő alatt le lehet jutni. A szoba egyszerű, de hangulatos és tiszta, a reggeli és vacsora finom és elegendő volt, a személyzet pedig nagyon aranyos, segítőkész.