Hotel Mediterrán Pécs ★★★

Hotel Mediterrán Pécs
Hotel Mediterrán PécsHotel Mediterrán Pécs
Hotel Mediterrán PécsHotel Mediterrán Pécs

Hotel Mediterrán Pécs bemutatkozása

A három épületből álló szállodában 30 szoba és 2 apartman 70 fő kényelmes elhelyezését biztosítja. Az egyedi stílusban berendezett szobák mindegyike fürdőszobás, WC-vel, színes televízióval és telefonnal felszerelt. Az apartmanokban hűtőszekrény is rendelkezésre áll.

Hotel Sopianae Pécs - Napi árak reggelis ellátással
Senior ajánlat - Rekreáció nyugdíjasoknak
Harkányi Psoriasis Centrum Harkány

Hotel Mediterrán Pécs vélemények

Szörnyű 2019. április 18.kollégákkal járt itt
Ez a pokol. Komolyan. Szép a környezet (leszámítva a tátongó fekete bányát ami olyan mint egy fájó sebhely a földbe vájva,ez az a szép kilátás amit előszeretettel hirdetnek), zöldül az erdő, csicseregnek a madarak. Ennyi pozitívumot tudok mondani. Wifiről ne is álmodj. Meleg víz, hát elég hamar elfogy ha nem vagy elég gyors esténként.
Hotel Mediterrán Pécs - EgyébHotel Mediterrán Pécs - EgyébHotel Mediterrán Pécs - EgyébHotel Mediterrán Pécs - EgyébHotel Mediterrán Pécs - EgyébHotel Mediterrán Pécs - EgyébHotel Mediterrán Pécs - Egyéb
Gyenge 2014. augusztus 21.a párjával járt itt
2 éjszakát töltöttünk el itt. A kilátás kitűnő a teraszról, de vannak negatívumok is:
Utalvánnyal mentünk, visszaigazoló e-mailben nem kaptunk arról információt, hogy mit kell külön fizetni. A kuponon csak az IFa volt. Még az érkezés napján sem volt szó semmi másról.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 24 városban járt már2 évnyi aktív tagság
Átlagos 2015. október 8.a párjával járt itt
A kép a szállodáról gyönyörű panorámás, a baj csak az, hogy a bánya környékére, nem a városra. Kép alapján választottam, odaérkezéskor a mellette levő épületben kaptunk szobát, ahol sem internet, de még tv nézési lehetőség is alig volt egy picurka tv-n. Másnap kaptunk másik szobát.
Átlagos 2013. április 24.gyerekekkel járt itt
Családi nyaralásunk egyik állomása volt a hotel. Egy több épületből álló együttes. A főépület helyett a "mellék" épületben kaptunk szállást,mivel egy esküvő volt a főépületben,ezért áthelyeztek bennünket. Ezzel nem is lett volna baj,ha hasonló lett volna a színvonala. Maga a szoba tiszta volt és barátságos,amennyire egy felújításra szoruló épületben lehet.
2018. október 15.gyerekekkel járt itt
A kedvező ár miatt választottuk ezt a szállást. Ez egy régebbi hotel, amire ráfér a felújítás, de a szobák tisztságával nem volt gond. négyszemélyes családunk egy nagyon tágas 2 szobából álló lakrészt kapott. Reggelit fogyasztottunk, amivel elégedettek voltunk. Kellemes volt a reggeli kávé a szép kilátású teraszról.
Hotel Mediterrán Pécs - Külső képHotel Mediterrán Pécs - KörnyékHotel Mediterrán Pécs - Szobák
Smaragd fokozatú értékelőOrszágjáró - 113 városban járt márFelfedező - 79 helyen első értékelőNépszerű író - 67 hasznos szavazat9 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 1059 feltöltött kép
2018. április 21.a párjával járt itt
5 éve voltunk ebben a hotelben és annyira tetszett, hogy ismét visszatértünk. Sajnos az évek alatt a szálló állaga romlott, de a környezet továbbra is gyönyörű. A személyzet mindent megtett a kényelmünkért. Szerencsére az idő ragyogő volt, ezért elbuszoztunk a siklósi csodaszép fürdőbe. Az állatkert viszont végre teljes szépségében
elbűvőlő lett. Reméljük még megéri majd felújítani ezt a csodás panorámás hotelt.
Hotel Mediterrán Pécs - KörnyékHotel Mediterrán Pécs - EgyébHotel Mediterrán Pécs - EgyébHotel Mediterrán Pécs - EgyébHotel Mediterrán Pécs - KörnyékHotel Mediterrán Pécs - BelsőHotel Mediterrán Pécs - Egyéb
2014. december 28.a párjával járt itt
Novemberi enyhe időben, továbbképzés miatt voltunk 5 /hétköznapi/ éjszakát a szállóban. Olcsó /kuponos/ ára és szép fekvése miatt választottuk. A kilátás pazar. Kirándulni is lehetne a környéken,csak mi nem értünk rá. A berendezés nem első osztályú, de 3 csillagosnak megfelelő. Talán a fürdőszoba a legkopottabb.
2013. augusztus 24.a párjával járt itt
2012. novemberében töltöttünk itt párommal 3 éjszakát,nagyon kellemes volt, jól éreztük magunkat. A Hotel szép helyen van, a városba autóbusszal rövid idő alatt le lehet jutni. A szoba egyszerű, de hangulatos és tiszta, a reggeli és vacsora finom és elegendő volt, a személyzet pedig nagyon aranyos, segítőkész.
2013. július 22.gyerekekkel járt itt
A hotelt nem könnyű megtalálni, de kellemes volt a hely. 3 nap két éjszakát töltöttünk itt a családdal. Szép kilátás, nem volt zsúfoltság, a személyzet közvetlen, nagyon segítőkész, az ételek finomak és változatosak voltak. A Pécs kártyának nagy hasznát vettük. a szobák kicsit régi stílusúak, a fürdőszoba tisztasága kissé kifogásolható.
2013. július 6.a párjával járt itt
Havas januárban voltunk vendégeik 3 éjszakára. Kevés vendég volt a szeszélyes időjárás miatt. A város a "lábunknál hevert", a Pécs kártya nyerő ötlet. Mi buszoztunk,
sétáltunk, csak a térképet kell ismerni. Az ételek nagyon finomak, vacsorára 2 féléből lehet választani, de mi nem tudtunk, így minden este egy A és egy B menüt kértünk, minden finom volt.