Hilda Cukrászda Pilisszentkereszt

2024.10.13-ig
Cardoner Hotel Pilisszentkereszt

Hilda Cukrászda Pilisszentkereszt vélemények

2078
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 235 városban járt márFelfedező - 254 helyen első értékelőNépszerű író - 29 hasznos szavazat8 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 2078 feltöltött kép
Kiváló 2023. február 27.a párjával járt itt
Utunk megint erre vitt, így betértünk. Most is volt diétásoknak való édesség, a finom tápiókapudingot választottam áfonyával és egy capuccinot ittam. Férjem e csodás gesztenyést fogyasztotta. Zárás előtt voltunk de még így is volt választék és vendég is. Mi is fogunk majd jönni, mert megint tetszett ez a hely.
Hilda Cukrászda Pilisszentkereszt - EgyébHilda Cukrászda Pilisszentkereszt - EgyébHilda Cukrászda Pilisszentkereszt - EgyébHilda Cukrászda Pilisszentkereszt - EgyébHilda Cukrászda Pilisszentkereszt - EgyébHilda Cukrászda Pilisszentkereszt - EgyébHilda Cukrászda Pilisszentkereszt - EgyébHilda Cukrászda Pilisszentkereszt - EgyébHilda Cukrászda Pilisszentkereszt - EgyébHilda Cukrászda Pilisszentkereszt - EgyébHilda Cukrászda Pilisszentkereszt - EgyébHilda Cukrászda Pilisszentkereszt - EgyébHilda Cukrászda Pilisszentkereszt - Egyéb
2078
Kiváló 2023. február 19.a párjával járt itt
E napon a környéken túráztunk, így ide is belátogattunk. Az előttem lévő úr, a lányának tej és gluténmentes édességet keresett és kapott is. A fiúk gesztenyés sütit kértek, nekem mentes vagyis diétás kellett. Ez sem okozott itt gondot. Ráadásul egy igazi ínyencséget kaptam, egy csipkebogyós tortaszeletet. Hű, de jó is volt! Jó élményekkel távoztunk!
Kiváló 2019. március 25.a párjával járt itt
A falu legforgalmasabb helye a helybéliek körében, még este is tele az udvar. Fagyi, sütemény kávé, minden megtalálható. A tulajdonos rendkívül kedves és segítőkész. Torta rendelésben is segédkezett, saját helyben készített tortákat lehet vásárolni melyek íze ezerszer jobb mint a budapesti cukrászdákban kapható előrendelt süteményeké. Ha valaki a környéken túrázik, ide mindenképp látogasson el.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 64 városban járt márFelfedező - 32 helyen első értékelőNépszerű író - 45 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagság
Kiváló 2017. augusztus 15.a párjával járt itt
Párommal együtt az a véleményünk, hogy a Pilisi kirándulásainkban eddig még nem csalódtunk. A Pomázi útról letérve a Dera szurdok lábánál letettük kocsinkat, és innen mentünk tovább az Országos Kéktúra útvonalon egészen be Pilisszentkeresztre. A Szurdokba két éve jártam utoljára, és annyira tetszett, hogy ismét látni akartam.
Kiváló 2015. szeptember 23.gyerekekkel járt itt
Hilda Cukrászdája minden alkalommal elkápráztat. Szeretik amit csinálnak és ez beleköltözik a süteményekbe és a lelkembe. Mindig vannak újdonság sütemények, gondolnak az allergiásokra is. A kedves mosoly az arcukon feltölt jó pár napra. Bakancsos túra után sem érzed magad kellemetlenül, mert az udvaron árnyékos kiülővel várnak, nem kell mindent összesároznod.
Hilda Cukrászda Pilisszentkereszt - Étel/italHilda Cukrászda Pilisszentkereszt - Étel/italHilda Cukrászda Pilisszentkereszt - Étel/ital
Kiváló 2014. november 14., csoporttal járt itt
Ma elmerültünk a finom édességek élvezetében. Hosszú kirándulás után felüdülés volt megpihenni a meleg, barátságos cukrászdában. Hatféle sütit megízlelhettem, s még sorra veszem a többi endorfin-bombát. Hölgyek a pult mögött segítőkészségükkel és kedves mosolyukkal még hozzátettek gondtalan kikapcsolódásunkhoz.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 19 városban járt márFelfedező - 15 helyen első értékelőNépszerű író - 42 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2014. június 12.gyerekekkel járt itt
Kedvenc cukrászda, ahová mindig visszavágyok! Nagyon finom sütemények, kedves kiszolgálás, bájos faluban, egy percre csodálatos kirándulóhelyekről. Többször jártunk itt, sohasem csalódtunk. Minden friss, finom! A süteményt készítő és árusító hölgyek kedvessége, plussz a táj kedvessége nagyon kellemes hangulatot tesz az egyébként is finom édességekhez. Van gyerekeknek is kis asztal, szék.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 51 városban járt márFelfedező - 26 helyen első értékelőNépszerű író - 74 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagság
Kiváló 2014. június 2.a párjával járt itt
Pilisszentkereszt Fő utcáján található családias hangulatú kis cukrászda. Kedves,készséges,udvarias kiszolgálás. Ízletes, friss sütemények.Nagy választék. Igényes környezetben.A tulajdonosok gondolnak a megfáradt kerékpáros vendégekre is, akiknek a cukrászda udvarán biztosítanak felfrissülést.