Tisza Szálló & Gyógyfürdő Szolnok ★★★

Tisza Szálló & Gyógyfürdő Szolnok
5000 Szolnok, Verseghy park 2.

Tisza Szálló & Gyógyfürdő Szolnok a térképen

Szállások Szolnok városában
Wellness csomagok Szolnok városában

Tisza Szálló & Gyógyfürdő Szolnok vélemények

2018. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. június 1.
2018. május hónapban töltöttünk el egy éjszakát a hotelben. A gyönyörű patinás épület jobb sorsra lenne érdemes, egy külső, műemlék jelleget megtartó tatarozás igen csak ráférne. Elhelyezkedése kiváló, közvetlenül a Tisza-parti promenádra néző szobákkal rendelkezik, melyek ezáltal meglehetősen csendesek, madárcsicsergősek.

2018. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. május 23.
Nagyon szép épület. Remek volt , hogy bármikor használhattuk a fürdőt. A fürdőben még két szauna is található (száraz és nedves). A személyzet szinte a tenyerén hordott minket. Az étel kiváló volt. A szobában pedig termálvíz van. A gyerekeket szinte alig tudtuk kivinni a szabadba, annyira tetszett nekik a szálloda. A parkoló tágas és őrzött.

2017. áprilisban, egyedül járt itt
Értékelt: 2017. május 5. - 3 látogató hasznosnak vélte
Orvosi beutalót kaptam a gyógyfürdőbe, de két nap után súlyos hüvelyfertőzést kaptam a "gyógyviztől", de semmi nem történt a viz tisztitása érdekében! AZONKIVÜL AZ EMELETEN BEÁZNAK AZ ABLAKOK, AZ EGÉSZ ÉPÜLET VALÓBAN EGY MÁLLADOZÓ lerobbant patinás MŰEMLÉK.

2017. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. április 30.
Nagyon szép helyen a Tisza partján van a szálloda. Kívülről jobban ráférne egy tatarozás, de a szolgáltatásaival meg voltunk elégedve. Tiszta tágas szoba, kényelmes ágy. A svédasztalos étkezések igazán bőségesek és változatosak, ízvilágra magyarosak. A gyógyvíz nagyon kellemes, ivókúraként is lehet inni a csapból.

Mobilról küldte. | 2016. decemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2017. március 6. - 3 látogató hasznosnak vélte
2016 decemberében a szokásos mama látogatásra kerestem szállást Szolnokon. Végül erre a szállásra esett a választás(bár gondolhattam volna,hogy nem jó választás lesz,mert a vélemények zöme mind negatív értékelés volt,de úgy voltam vele 1éjszaka mindegy. . . ). Telefonon 2*is egyeztettem,mindent lepontosítottam.

2016. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. november 8. - 3 látogató hasznosnak vélte
Nagy várakozással mentem Szolnokra, valamikor régen ott dolgoztam. A szálló valamikori patinájából nagyon sokat vesztett! Ez már nem az a Tisza! A személyzet végig nagyon kedvesen válaszolt a feltett kérdésre, ha kérésünk volt igyekeztek! Igazából hozták a kötelezőt, de nem tettek hozzá semmit! (Bár ott-tartózkodásunk alatt volt a születésnapom, nem vették észre!

2016. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. október 31. - 1 látogató hasznosnak vélte
Ár-érték arányban nagyon megfelelő volt. Párommal voltunk ketten. A szoba és a fürdőszoba tiszta volt. A fűtést nagyon jól eltalálták, végig kellemesen meleg volt a szobában. A termál fürdőt is élveztük. Annyi zavart, hogy reggelinél hűvös volt az étkezdében.
Szolnok szép, az éttermekben-pubokban a vendéglátósok kedvesek.

2016. márciusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 20. - 2 látogató hasznosnak vélte
Szép helyen helyezkedik el a szálloda.Ráférne egy nagy felújítás,mert szép az a régi épület.Reggelink volt az árban,finom volt, csak kicsi a reggeliző helység.A fürdőben jól éreztük magunkat a sötét színű gyógyvízben.Sokat sétáltunk a Tisza-parti sétányon,szépen ki van építve,csodás a Pillangó-híd is,a város szépsége egálba hozta az egészet.

HULAMA TOP szállásértékelő
HULAMA TOP étteremértékelő
HULAMA TOP fotófeltöltő
2016. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. július 12. - 8 látogató hasznosnak vélte
Utazás előtt mindig elolvasom az értékeléseket, de most én sem tudtam mit kezdeni velük, mint az előttem megszólaló. Hová is soroljam? Úgy gondoltam, hogy majd dönt a saját tapasztalat. Engem hirtelen érkezéskor olyan sokk, olyan negatív dolog ért, hogy a nem túl sok pozitív nem tudta egálba hozni a róluk alkotott véleményem.

2016. júliusban járt itt
Értékelt: 2016. július 12. - 2 látogató hasznosnak vélte
2016. 07.10-12-ig jártunk ott a férjemmel. Szép környezet. A szálló gyógyfürdője kellemes, nyugis. Pont a legnagyobb hőségben voltunk. Így csak délelőtt és este lehetett sétálni a városban. Szobák kényelmesek. Étkezész csak egyszer vettük igénybe. Én csak gyerek adagot kértem, de az is kifogott rajtam.
Árak tűrhetőek. Ajánlom mindenkinek.

Garden Hotel Wellness & Konferencia
Szolnok
3-4 éjszaka 31.475,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, lángos parti forró teával és borral, ünnepi vacsorával és tombolával, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.01.03-ig
Karolina Vendégház
Szentes
2 nap/1 éjszaka 8.000,- Ft/fő/éj ártól: ellátás nélkül, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Éjjeli Bagoly Panzió
Szentes
2 nap/1 éjszaka 8.500,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.31-ig
Hercegasszony Birtok
Mezőtúr
3 nap/2 éjszaka 12.850,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness-részleg használattal, fürdőköpeny bekészítéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.21-ig
Tünde Vendégház
Tiszakécske
3 nap/2 éjszaka 7.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Touring Hotel
Cserkeszőlő
3 nap/2 éjszaka 8.500,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, fürdőbelépővel, wellness részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Aranyhomok Business & Wellness Hotel
Kecskemét
4 nap/3 éjszaka 29.217,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, délutánonként süteménnyel és forralt borral, szilveszteri vacsorával, tombolával, pezsgős koccintással, meglepetés produkcióval, kecskeméti idegenvezetéssel, wellness kuponnal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.01.03-ig
Nyugi Tanya
Magyartés
3 nap/2 éjszaka 3.000,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, ajándék levessel, csónak használattal, parkolással
Touring Faházak
MO-HA Panzió
Törökszentmiklós
2 nap/1 éjszaka 7.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Gokart Hotel
Kecskemét
2 nap/1 éjszaka 14.113,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, szobai széffel, beltéri és kültéri parkolő használattal, Wi-Fi internet hozzáféréssel
Érvényes: 2020.12.27-ig
Dream Horse Apartman
Cserkeszőlő
2 nap/1 éjszaka 5.720 - 7.040,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.09.06-ig

Szállodák Szolnokon és környékén
Hotel Aquarell Cegléd
Pihenés ajánlat félpanzióval (1 éjtől)
Szilveszter Kecskeméten (min. 3 éj)
Szilveszteri ajánlat (min. 3 éj)

SzolnokX