Buffalo Pizzeria Harkány
7815 Harkány, Kossuth Lajos u. 9.

Buffalo Pizzeria Harkány a térképen

Szállások Harkány városában
Wellness csomagok Harkány városában

Buffalo Pizzeria Harkány vélemények

2020. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. október 19.
Egy hétig tartózkodtunk Harkányban, és többször voltunk. Hol enni, hol inni. Igaz, október lévén kevesen voltak, de a kiszolgálás teljesen rendben volt (gyors és pontos), a hamburger tényleg finom, mondhatnám, hogy semmi extra, mindenki tette a dolgát. A szakács sütött, a pincér kiszolgált. . . nekünk nem maradt más, mint megenni-meginni amit kaptunk.

2020. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 3.
Szinte minden héten rendelünk Tőletek. Ma (2020. 08. 03) 19:43-kor hívtunk Titeket, rendelni szerettünk volna 2 adag pizzakiflit. A nevét nem mondó hölgy felhívta figyelmünket, hogy a rendelés 1,5 órán belül kerül kiszállításra. 2 óra elteltével (21:41) hívtunk ismét Titeket, hogy mégiscsak éhesek vagyunk, az ígért 1,5 óra (khm! ! ! ) kissé eltelt.

2018. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 26. - 1 látogató hasznosnak vélte
Pár napra érkeztünk, ellátás nélkül, így nem vagyunk semmilyen időponthoz kötve, nyugodtan bóklászhatunk. Reggeli szempontjából választottuk a helyet. Mivel már fogyasztottunk itt, bátran vállaltuk be a helyet. Nem csalódtunk. Finom, ízletes reggelit kaptunk. Az adagok nagyok, bőségesek. Ár érték arányban szerintem a környéken verhetetlen.

Mobilról küldte. | 2017. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. április 5.
Egy gyors ebédre tértünk be a húsvéti hétvégén nagypénteken. A pizza finom volt. Kiszolgálást külön kiemelném,a hölgy kifejezetten kedves, gyorsan megkaptuk mind az italt,mind a pizzát. Pedig a jó idő miatt az egész terasz tele volt. Mindenkinek csak ajánlani tudom,ha legközelebb arra járunk biztos betérünk még.

Mobilról küldte. | 2017. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 18.
Párommal érkeztünk Harkányba egy kis pihenésre. Laza ebédet szerettünk volna kirándulás előtt. A hely méltóan tükrözi választott nevét, vadnyugati érzés megvan. Pizzát rendeltünk. Finom volt és ízletes. A széle nem agyon sütött és keksz állagú. Feltét bőséggel volt rajta... Csak ajánlani tudom. Külön kőszönet a radler pohárért... ;)

2017. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. július 30.
Idén is tökéletes,finom pizzák vártak! ! Gyorsan megjött a rendelt étel,és nagyon finom volt,a tészta tökéletes,rengeteg feltéttel,a pizzakifliben viszont a csirkemell és a sajt tölteléket keresni kellett(ezt bizonyosan nem ott készítik,ez érezhető volt,én inkább levenném az étllapról mert a pizzák tökéletességét rontja ez a fogás.

2017. márciusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. március 12.
Férjem barátja Harkányba szállt meg, meglátogattuk. Ajánlottak ezt a pizzériát, azért mentünk ide, és nem csalódtunk. Pizzák tökéletesek, bőséges feltéttel. Csevap tál isteni, szintés bőséges adag. Felszolgáló nő elöször kedvetlennek / inkább fáradtnak / tünt, de a fiúk megnevettették. Egy apró észrevételem volt, a melang kávén nagyon sok a tejhab.

2016. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 14.
Egyszerűen ez a legjobb hely ha egy jó pizzát akarsz enni! 32 cm-es pizza 1100-1300 körül van. Finom a tészta, sok a feltét, ízletes a sajt, nem tocsogós, de nem is száraz. . . pont jó. 1 hét alatt 8 pizzát ettünk náluk és mindegyik élmény volt. A kiszolgálás jókedélyű, mosolygós. Van rendes sör is jó áron, mert a többi étteremben 1-2 sört lehet kapni aranyáron.

2016. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. június 30.
A napokban pár alkalommal beültünk a helyre,a kiülős rész napfényvédőkkel is el volt látva és párabefújással is a napsütés ellen,a kiszolgálás barátságos és viszonylag gyors volt. Nagyon finom pizzákat ettünk,nagyon bőséges feltétekkel. A pizzatészta kiváló volt! ! Nagyon figyelmesek voltak,a pizzára nem kellett sokat várni,az ár érték arány nagyon jó szerintem!

duchemin TOP étteremértékelő
duchemin TOP egyébhely értékelő
2016. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. június 23.
Közvetlenül a gyógyfürdő bejárata mellett a fő úton található a pizzéria, ha az úton nagy a forgalom talán kevéssé hangulatos, de amikor mi voltunk kis utcai forgalom mellett, kora délután jó volt. A hangulat jó, a hely kiállítása kellemes. kicsit zavaró, hogy a parkoló kialakítása miatt az asztaloktól 2 m-re időnként autók mennek.

Legnépszerűbb csomagok Harkányban és környékén
Gere Art Apartman
Harkány
4 nap/3 éjszaka 11.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Ambient Hotel & AromaSPA Sikonda
Sikonda
3 nap/2 éjszaka 12.513 - 19.100,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, parkolással
2016.11.14. - 2022.11.15.
Kálvária-Rácz Panzió
2 nap/1 éjszaka 7.850,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással
2020.10.29. - 2021.06.30.
Hotel Xavin
Harkány
3 nap/2 éjszaka 19.525,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, masszázzsal, wellness-részleg használattal, fürdőbelépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.08.07. - 2020.12.21.
Corso Hotel Pécs
Pécs
3 nap/2 éjszaka 36.475,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szilveszteri gálavacsorával és választható programokkal, tombolasorsolással, éjféli büfével, fergeteges szilveszteri mulatsággal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.30. - 2021.01.01.
Gere Nyaralóház
Harkány
4 nap/3 éjszaka 5.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Marilyn City Center Apartman
Laterum Hotel
Pécs
2 nap/1 éjszaka 9.000,- Ft/fő/éj ártól: vélasztott ellátással, wellness részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.22. - 2020.12.27.
Tókert Fogadó
Nagymányok
4 nap/3 éjszaka 11.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, szilveszteri ünnepi vacsorával, szilveszter éjjel tűzijátékkal, pezsgővel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.29. - 2021.01.02.
Sándor Hotel
Pécs
2-4 éjszaka 15.863,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, ünnepi zenés vacsoraesttel, meglepetés showműsorral, idegenvezetéses városnézéssel, internet elérhetőséggel
2020.12.23. - 2020.12.28.
Blum Vendégház & Pince
Villány
3 nap/2 éjszaka 8.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Zselicvölgy Szabadidőfarm
Hajmás
3 nap/2 éjszaka 12.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, állatfarm látogatással, wellness-részleg használattal, fürdőköntös bekészítéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.09.01. - 2020.12.20.

Szállodák Harkányban
Ametiszt Hotel Harkány
Termál Apartmanok & Kemping Harkány Harkány
A Pécstől alig 25 kilométerre, a Villányi-hegység lábánál fekvő Harkány fő...
Dráva Hotel Thermal Resort Harkány
A Dráva Hotel Thermal Resort Harkányban, a Villányi-hegység lábánál fekvő mediterrán klímájú...
Szilveszter Harkányban (min. 4 éj)
Ősszel is vár a Dráva Hotel (min. 2 éj)
LoveBOX (min. 2 éj)

Buffalo Pizzeria HarkányX