bépé14 étterem értékelései

Lájkold vagy oszd meg bépé14 értékeléseit!

Olvasd el bépé14 étterem értékeléseit!

bépé14 értékelései

2017. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. február 25.
Barátságos, finom ízléssel berendezett kis vendéglő. És finom, különlegesen finom ízekkel is szolgálnak. Itt most csak a kellemes fűszerezésű, olaszosan sűrű paradicsomlevesüket emelném ki. Egészen kiváló. Egyébként is érdemes levessel kezdeni, mert az ételek frissen készülnek, a levesek meg viszonylag gyorsan. Amíg elfogyasztottuk a levest, elkészült a második fogás is.
top cukrászda a pécsi/budai külvárosban -

Trüffel Cukrászda Pécs

2016. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. november 25.
Ha nagyon röviden kellene fogalmazni, akkor csak annyit írnék: az ország legjobb cukrászdája. Persze, szerencsére, nem kell ilyen röviden fogalmazni, másrészt ez az állítás így túl kategorikus. Mindenesetre ha azt mondom, hogy a pécsi Trüffel alighanem az ország egyik legjobb cukrászdája, az már bőven vállalható.
Ha Budán jársz, ugorj be ide! -

Béla Bácsi Cukrászdája Budapest

2016. szeptemberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2016. november 23.
Szeretem összekötni a kellemest - a kellemessel. Pl. amikor a közeli budai művész moziba megyek, soha nem hagyom ki Béla Bácsi cukrászdáját. Először is iszom egy isteni jó kávét, választok hozzá egy tortát - nem könnyen, mert igen sokféle csábító torta, süti van. Ha már ott vagyok bespájzolok egy kis sós-sajtos ropogóst is.
2016. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. november 9. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
. . . és nem csak a fagyijuk kiváló! Remek sütik, finom pogácsák, ízletes kávék. Első osztályú minőség, kiváló választék, megfizethető árak, és - nem utolsó sorban - barátságos, udvarias kiszolgálás, családias hangulat. És nemcsak vásárolni lehet, be is lehet ülni. Sajnos nekem is eléggé kiesik a "körzetemből", de amikor erre járok, nem tudom kihagyni.
2016. októberben, családjával járt itt
Értékelt: 2016. november 5. - 2 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Kiváló. . . mindenekelőtt a hangulata. Itt jól érezheti magát a közeli színházból betérő művész, az építkezésről beugró melós, az egyetemi élet "fáradalmait" feledni szándékozó egyetemi hallgató, de akár a tanár is. Röviden: bárki, aki szereti a laza, nem rongyrázó, retró helyeket. Ráadásul: megfizethető áron kaphatsz jó minőségű ebédet vagy vacsorát.
klasszikus cukrászda -

Szalai Cukrászda Budapest

2016. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. október 31.
Ha a közeli moziba megyek, előtte mindig beülök ebbe a kis cukrászdába - egy jó kis kávéra, sütire vagy fagyira.
Régóta járok ide ide, de még egyszer sem csalódtam, sem a minőségben, sem a kiszolgálásban. Az árak is korrektek.
Merem ajánlani egy sietős kávéra, de egy nyugis beszélgetésre is.
kedvenc belvárosi cukrászdám -

István Cukrászda Budapest

2016. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. október 30.
Ha erre járok, nem tudok elmenni előtte, muszáj bemenni. Márpedig elég gyakran járok erre, hiszen itt található (néhány boltnyival arrébb) kedvenc idegen nyelvű könyvesboltom is. A cukrászdában pedig csábító a választék, kiváló a minőség és megfizethetők az árak. Az emeleten van néhány asztal, be is lehet ülni egy jó kávéra vagy sütire, vagy éppen egy remek gyümölcs rizsre.
egy olasz kávézóban érezheted magad -

Cafe Memories Budapest

2016. októberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2016. október 25.
Egy olasz kávézóban érezheted magad, ha ide betérsz. Olyan kitűnő kávét kapsz itt, mint Itáliában: erős, de mégis harmonikus, kellemes ízhatású. Felfrissít, de nem marja szét a gyomrod. Ma már van néhány hely Magyarországon is, ahol tanult szakértők főzik az igaz kávét. Nos, az egyik ilyen hely, az egyik ilyen legjobb hely nem máshol, mint a kisföldalatti Mexikói úti végállomásánál, Budapesten található.
kis cukrászda - nagy választék - garantáltan kiváló minőség -

Koch-Danica Cukrászda Budapest

2016. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. október 25.
Nem csak fagyiban király, hanem sütiben és pogácsában is.
Ha garantáltan finom, friss édességet akarunk vásárolni, akkor útba ejtjük ezt a csöpp kis óbudai cukrászdát.
És hosszú évek óta vásárolunk ott, de panaszra még soha nem adtak okot.
Sajnos beülni nem lehet (mert olyan kicsi), de jó időben ki lehet ülni a cukrászda elé kitett asztalokhoz.
Újpalotán egy régi, híres cukrászda -

Pálmai Cukrászda - Páskomliget utca Budapest

2016. októberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2016. október 20.
A múlt hónapban fedeztem fel, hogy az egykori kedvenc cukrászdám a Garay térről ide költözött. Rögtön megünnepeltem egy jó kis kávéval és finom sütivel. Értékeléshez azonban úgy gondoltam, hogy újra meglátogatom őket. Ma voltam ott, és nem bántam meg. Újra egy finom kávé, újra finom süti. Sőt, sütik és ízletes pogácsák.