István Cukrászda Budapest
1051 Budapest, Október 6. u. 17.

István Cukrászda Budapest a térképen

István Cukrászda Budapest vélemények

Balatonberény

2020. júniusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2020. június 25. - 2 látogató hasznosnak vélte
Egyik ebéd után eljöttem kipróbálni egy fagylalt erejéig a cukrászdát, kollégáim is dicsérték, és a honlapon is jókat olvastam róla. Nálam nem aratott is ilyen átütő sikert. Unott kiszolgálás fogadott a 30 évvel ezelőtti hangulatú helyen, a választék elég bőséges volt, cukormentes fagylaltból is volt két féle, eper és kávé.

esthajnal7 TOP fotófeltöltő
2019. februárban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2019. február 13. - 1 látogató hasznosnak vélte
A belvárosban nőttem fel, és mivel az iskolám az Október 6. u. közelében volt, ezért gyakran megfordultam gyerekként ebben a cukrászdában. A cukrászda berendezése azóta mintha keveset változott volna, inkább régies mint új a stílusa. Viszont nagyon nagy a választék mind édes és sós süteményekből, mind tortákból, és marcipánfigurákból is.

bépé14 TOP étteremértékelő
2016. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. október 30.
Ha erre járok, nem tudok elmenni előtte, muszáj bemenni. Márpedig elég gyakran járok erre, hiszen itt található (néhány boltnyival arrébb) kedvenc idegen nyelvű könyvesboltom is. A cukrászdában pedig csábító a választék, kiváló a minőség és megfizethetők az árak. Az emeleten van néhány asztal, be is lehet ülni egy jó kávéra vagy sütire, vagy éppen egy remek gyümölcs rizsre.
Zalakaros

2015. decemberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2016. május 14.
Először csak véletlenül jártam erre, egy közeli helyen tartott tanfolyam szünetében és rendes kávét akartam inni. A kávé "rendes" volt. Viszont kellemesen meglepett a széles választék, és a finom sütemények. Karácsony közeledett és minis, vagyis falatnyi beigli is volt, szernációs ötlet. Finom sütemények, sok-sok féle aprósütemény.
Kôszeg
Gyöngyös

2014. májusban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2014. május 20. - 1 látogató hasznosnak vélte
Ez az aprócska cukrászda az Október 6. utcában évek óta gondoskodik arról, hogy a fogyókúrát majd csak holnaptól kezdjük el. Mivel közel esik a munkahelyemhez, legalább havonta egyszer, de inkább többször betérünk ide egy kis sütizésre, nyáron fagyizásra is. Évek óta folyamatosan megbízható minőségben készítik a finomabbnál finomabb tortákat, sütiket.

Legnépszerűbb csomagok Budapesten és környékén
Jagelló Business Hotel
2 nap/1 éjszaka 7.058 - 9.704,- Ft/fő/éj között: Napi árak, ellátás nélkül, reggelivel, WIFI-vel
2020.09.27. - 2020.12.29.
Tó Wellness Hotel
Bánk
3 nap/2 éjszaka 19.329 - 27.744,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.06.18. - 2020.12.22.
City Hotel Pilvax
2 nap/1 éjszaka 7.499 - 24.349,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, félpanzióval, ellátás nélkül, WIFI-vel
2020.09.27. - 2021.01.15.
City Hotel Mátyás
Napi árak, ellátás nélkül, reggelivel, internet elérhetőséggel
2020.09.27. - 2021.01.15.
Expo Congress Hotel
2 nap/1 éjszaka 6.269 - 19.061,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, szauna és fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.08.14. - 2022.08.29.

Szállodák Budapesten és környékén
City Hotel Unió  Budapest
Thermal Hotel Visegrád Budapest
Libra Hotel Budapest
Egy éjszakás meglepetés (1 éjtől)
Legjobb ár (min. 2 éj)
Romantikus kikapcsolódás (min. 2 éj)

István Cukrászda BudapestX