Kakas Vendéglő Budapest
1139 Budapest, Reitter Ferenc u. 69.

Kakas Vendéglő Budapest a térképen

Kakas Vendéglő Budapest értékelése:

vendéglő
magyar, nemzetközi
egzotikus fogások ...
Gépzene:
könnyűzene, nemzetközi slágerek, pop, rhythm&blues
magyar, angol, német
hitelkártya elfogadás, ingyenes parkolás, kisgyermekes családokat szívesen fogad, légkondícionált helyiség, vegetáriánus ételválaszték ...
Különtermek:
Téli kert - max. 60 fő
Nagyterem - max. 40 fő
Kisterem - max. 25 fő
Visa, EC/MC, Amex
Krombacher

Kakas Vendéglő Budapest bemutatkozása

Szeretettel várjuk kedves vendégeinket az 1924-ben alapított Kakas Vendéglő-étteremben!

Ételkülönlegességeink között megtalálhatóak a hazai és nemzetközi konyhák ízei, melyek kulturált, családias hangulatú termeinkben, udvarias kiszolgálás mellett fogyaszthatók el. Ezen ételekhez kiváló borászok és híres pincészetek borait ajánljuk
és kínáljuk. Az ajánlott ételek italok választékából ízelítőt kaphatnak étlapunkból.

Éttermünkben mindig minőségi ételt és italt, illetve kiszolgálást kapnak vendégeink, amit gyönyörű Zsolnay étkészletekkel igyekszünk tökéletesebbé tenni!

Nemdohányzó vendégeink részére külön termet tartunk fent.

Kakas Vendéglő Budapest képei

Kakas Vendéglő Budapest vélemények

Debrecen

2020. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. június 28.
Közel 4 hónapja nem voltunk étteremben,igy egy családi ünnepség apropóján látogatunk el a Kakas-hoz. Népes csapatunk miatt-heten vagyunk- asztalt foglalumk. Nem sokan vannak,az élet még nem a megszokott,de készültek ránk s ezért összetoltak 3 asztalt. Érkezés 13,25-kor. A helyi erők teszik a dolgukat étlapot azonnal kapunk s a szokásos "mit hozhatok inni"kérdést.

2018. májusban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. június 21.
Férjemék ide ültek be korábban egy üzleti ebédre, és az ő indíttatására mentünk ide egy családi ebédre, mondván egyszerű hely, de jó az étel. Hát ennek fényében igen nagy csalódás volt, még férjemnek is. Az ételek kimondottan átlag alatti minőségek voltak, és némelyik kifejezettek kevés, ugyanakkor a másik meg igen sok.

Írisz TOP szállásértékelő
Írisz TOP étteremértékelő
2018. júniusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. június 9.
A rendkívül kellemes környezet - a teraszon foglaltunk helyet - megalapozta jó hangulatunkat. A kiszolgálás gyors és udvarias volt. A megrendelt ételek mind minőségben mind mennyiségben kifogástalannak bizonyultak. A desszert, csokibomba mangó fagyival, feltette a koronát az ételsorra. Ezt a helyet bátran tudom ajánlani a finom ételeket kedvelőknek.
Egerszalók
Sárospatak
Sátoraljaújhely
Szerencs

2017. februárban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. február 22. - 2 látogató hasznosnak vélte
A XIII. -kerületben jártunk és az itt jártam alapján választottunk, és határozottan jól tettük! A helyet nyugodt lelkiismerettel ajánlom mindenkinek! Az ételek finomak jól elkészítettek! A kiszolgálás első osztályú! A hely hangulata jó és egy kicsit érdekes mert a műanyag tető alatt egy színes kültéri árnyékoló van mely szerintem kicsit ront a hely hangulatán!

2017. februárban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. február 13.
Végtelenül egyszerű külső - és belső dizájn. Ha nem ajánlották volna, a külcsín alapján eszembe sem jutott volna betérni. Pedig milyen kár lett volna kihagyni ezeket a mennyei ételeket! Ennyire finom, házias és különleges ízekkel ritkán lehet találkozni. Az ököruszály leves és a kacsamell sárgadinnye mártással isteni finom volt.

2015. novemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2015. december 6.
Mások, elég sokan ajánlották már régebben is. Sajnos elég messze van tőlem, de megérte elmenni! Valóban fantasztikus, házias ízekkel találkoztunk ! A kiszolgálás is kedves.
Mindenkinek csak ajánlani tudom ! Bár mindig ilyen ajánlást kapna mindenki Végre egy hely, ahol nem csalódtam !

2015. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. október 26.
A környezetbe beleolvadó, egyszerű, kicsinek tűnő épületbe belépve egy tágas, több teremre osztott étteremben találjuk magunkat. A különböző méretű termekben a kisebb családi rendezvények (mi az unokánk szülinapját tartottuk itt) mellett nagyobb csoportokat is tudnak fogadni. A nagyobb teremben kisebb boxok vannak kialakítva, így a különböző, hangosabb csoportok (tapasztaltuk) sem zavarják egymást.

Legnépszerűbb csomagok Budapesten és környékén
T62 Hotel
2 nap/1 éjszaka 14.400 - 33.408,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.05.07. - 2021.09.30.
Velence Resort & Spa
Velence
4 nap/3 éjszaka 29.900 - 31.900,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, kávé- és teabekészítéssel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, változatos programokkal, internet elérhetőséggel
2019.02.21. - 2020.08.30.
Vácz Hotel
2 nap/1 éjszaka 13.450 - 15.450,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.06.29. - 2020.12.31.
Panni Pihenőház
3 nap/2 éjszaka 4.500 - 7.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.07.05. - 2021.07.05.
Green Garden Plus Apartman
3 nap/2 éjszaka 6.660,- Ft/fő/éj ártól: ellátás nélkül, parkolással, kerthasználattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.04.01. - 2021.04.05.
Krisztina Szálláshely
Szigetszentmiklós
2020.07.05. - 2020.09.02.
Hotel Bellevue
3 nap/2 éjszaka 16.700,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, szabadidős szolgáltatásokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.06.16. - 2020.08.31.
Portobello Wellness & Yacht Hotel
2-4 éjszaka 19.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, játszókuckó használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.06.25. - 2020.08.31.

Szállodák Budapesten és környékén
Royal Club Hotel Budapest
Tó Wellness Hotel Budapest
City Hotel Unió  Budapest
Kedvezményes ár teljes előrefizetéssel (min. 2 éj)
Kedvezményes pihenés min. 2 éjszaka félpanzióval
Boldog napok (min. 2 éj)