Albatrosz Étterem Tata

Wellness pihenés félpanzióval
Portobello Hotel Esztergom

Albatrosz Étterem Tata vélemények

Átlagos 2019. június 11.családjával járt itt
Hétfő munkaszüneti nap volt, és ezt a hétvégét Tatán töltöttük. Mivel a szomszéd burgerező egy órán belül sem tudott kiszolgálni, beültünk ide. Bár sokat nem vártunk, a kapott élmény bőven alul múlta a várakozást. Magát a helyet, egy vidéki kiskocsma-kifőzde keverékének tudnám leírni. A kiszolgáló kislány gyakorlatlan de nem is ez a baj.
2019. március 17.a párjával járt itt
Régen sokat jártunk ide, mindig zsúfolt volt, most egyetlen ember ült bent.

Az előző cég fele áron(650. -)adta az ételt, most a duplája. A menü nagyon nem változott, csak az árak mentek fel.

A heti menü, viszont jobb, mint eddig volt.

A hely kellemes, nem kell sokat várni a kiszolgálásra. Tó partján ebédelni kellemes szerintem. . .
Gyenge 2017. július 25.a párjával járt itt
Elsőre megtévesztő, mert jó helyen helyezkedik el és nagyon forgalmas étterem. Az étlapot látva viszont azonnal rájön az ember hogy hova került. Kifőzde szintű kínálat, a kínálat fele nem elérhető. Az ételek minősége is tükrözi a pimaszul olcsó árakat. A fiatal felszolgálók kicsit szétszórtak voltak, de kedvesek.
Gyenge 2017. május 30.barátokkal járt itt
Hétfőn ebédidőben voltunk bent 4 fővel. Kevesen voltak bent, ehhez képest a kiszolgálás elég lassú volt. Kérésünkre, hogy van e gyümölcsleves (30 fokban, ez lehetne) és palacsinta az volt a válasz, hogy nincs. . . Végül 3-an menüt kértünk csontlevessel és frissensülttel. A leves érezhetően leveskockából és vízből állt.
Rubin fokozatú értékelőOrszágjáró - 127 városban járt márFelfedező - 48 helyen első értékelőNépszerű író - 46 hasznos szavazat7 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 1689 feltöltött kép
2017. április 21.családjával járt itt
A rossz kritikák ellenére mentünk be. Pozitívan csalódtunk. Rögtön jött a pincér. Felvételi a rendelés. És hamar hozták ae ételt, annak ellenére, hogy teltház volt. (Húsvét vasárnap délben) Az ételek finomak voltak, még a drágább éttermekhez szokott gyomrunknak is. A mennyiség bőséges. A számla nagyon kicsi volt.
Átlagos 2016. augusztus 23.a párjával járt itt
Betértünk ide, mert megtetszettek az árak. Egyből jött a pincérhölgy, felvette a rendelést és hamar hozta az italokat is. A meglepetés akkor ért, mikor 10 perc múlva megkaptam a túrós tésztát. Más helyen előre figyelmeztetnek, hogy frissen főzik ki a tésztát, ezért várni kell, magam sem tudom 20 percnél hamarabb kifőzni, de itt vagy sikerült, vagy már előre lefőzött tészta volt, amit felmelegítettek.
Szörnyű 2016. július 28.barátokkal járt itt
Éhesen érkeztünk, és még éhesebben távoztunk. Persze ne várjon csodát az ember egy olyan büfétől (mert étteremnek a legnagyobb jóindulattal sem nevezhető), ahol 650(! ) forint körettel együtt a cigánypecsenye. Az italokat sem sikerült olyan arányban elkészíteni ahogy szerettük volna, az étel pedig szó szerint ehetetlen (kicsit nyers maradt a hús) volt.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 16 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Átlagos 2016. június 22.gyerekekkel járt itt
2016. júniusában voltunk itt két kisgyerekekkel. Tapasztalatunk szerint az árak alacsonyak, de ennek oka van. Beléptünkkor már egyből elénk vágott a szőke pincérnő az ajtóban, ami kicsit meglepett, általában udvariasabbak szoktak lenni. Az ételek nem túl nagyok, de nem is kicsik, nőként nekem elég volt, férjem kicsit kicsinyelte, de az árát tekintve korrekt volt.
Kiváló 2015. július 15.családjával járt itt
2015. júliusban a családommal étkeztünk ott. Nagyon kellemes élményben volt részünk az étteremben. A kiszolgálás nagyon udvarias, minden igényt kielégítő volt, kedves személyzettel. Az étel nagyon ízletes , bőséges volt, az ára pedig meglepően alacsony. Frekventált helyen található az étterem. Aki ott jár, jó szívvel tudom ajánlani.
Kiváló 2014. június 7.családjával járt itt
Udvarias kiszolágás, gyors , családias hangulatu étterem , nagyon izletes ételek és kedvezö áron van . tiszta és rendezett a benti légtér a székek kényelmesek az asztalok mérete is jó az elrendezés is nagyon megfelelö . az étterem jól megközelithetö és akár egy jó kiadűs reggeli, ebéd , vacsora után akár sétálhatunk a cseketó illetve az öregtó partján is. nekem tetszett ajánlom másoknak is .