Révkapu Kávéház Vác
2600 Vác, Eszterházy u. 10.

Révkapu Kávéház Vác a térképen

Révkapu Kávéház Vác vélemények

dolomit7 TOP étteremértékelő
dolomit7 TOP egyébhely értékelő
2019. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. november 1.
Kirándulás Vácon. . Esős időben egy csábító étteremben találtuk magunkat. . Nem csalódtunk, hangulat, kilátás az asztalról a Dunára. . A pincér készséges, udvarias. . Az étel friss, forró, finom. . Juhtúróval töltött rántott hús. . nagyon finom volt. . Tisztaság, varrógép asztalok, ízlésesen megterítve. . A kinti helyiség kávézó rész, borokkal . .

2017. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. március 30.
Régen elköltöztem Vácról, de néha visszalátogatok a párommal. Elkezdünk töprengeni, hol is ebédeljünk. 5 perc után összenézünk és már megyünk is. Nem lehet máshova menni, mert a kaja - bocsánat! - az ételek igazi, magyaros ízekkel vannak áldva. Az a kézműves sör pedig világbajnok. És mindig hideg! A teraszról nézni a Dunát már csak a bónusz.

2016. májusban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. május 20. - 2 látogató hasznosnak vélte
Nagyon szuper helyen van ez a barátságos kisvendéglő. A főtérről a Duna part felé tartó sétálóutcán minden hely vonzó, lássuk milyen igaziból! Kívül hangulatos terasz, bár mi minden alkalommal bent ültünk, a szél nem barátja a kisbabának. Bent az első rész inkább kávéházi, a hátsó kisebb helyiség pedig egyszerű vendéglő hangulatban van berendezve.

2015. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. május 12.
A Révkapu kávéház hatalmas előnnyel indít, mert szuper helyen van, a váci főtér és a dunapart közötti sétálóutcában. Ki is lehet ülni a teraszra, ha van hely. Az ételek finomak, bár nem kiemelkedőek. A gulyásleveshez nem kínáltak csípőspaprikát, és kissé szét is volt főve a zöldség benne. Korábban már ettem itt csülköt, ami finom volt, bár a köret külön kis tányérban volt, és elég kevés.

Legnépszerűbb csomagok Vácon és környékén
Vácz Hotel
Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.05.25. - 2020.12.31.
Panni Pihenőház
2020.05.31. - 2021.05.25.
Thermal Hotel Visegrád
3 nap/2 éjszaka 18.900 - 33.900,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg, játszóház használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.09.01. - 2020.12.22.

Szállodák Vác környékén
Royal Club Hotel Vác
Tó Wellness Hotel Vác
City Hotel Unió  Vác
Kedvezményes ár teljes előrefizetéssel (min. 2 éj)
Nyári wellness napok (min. 2 éj)
Egy éjszakás meglepetés (1 éjtől)

Révkapu Kávéház VácX