Szeparé Kávézó & Étterem Szarvas

Relax ajánlat
Garden Hotel Szolnok

Szeparé Kávézó & Étterem Szarvas vélemények

Kiváló 2023. szeptember 30.gyerekekkel járt itt
Szarvas egyik különleges helyén található étterem. A Vízi Színház mellett. Kedvencem a Tapas válogatás. Bőséges előétel, én főételként fogyasztottam többször a nyáron. 3 féle kence, saláta, pirítós kenyér szeletek. Ebből áll az étel.
Finom a fagyi is.
Szép kilátás nyílik a holtágra, a szemben lévő ligetben, ciprusfákra. Csodahely.
Szeparé Kávézó & Étterem Szarvas - Étel/italSzeparé Kávézó & Étterem Szarvas - Egyéb
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt márNépszerű író - 36 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
2023. augusztus 12.a párjával járt itt
Gondolkoztam mi legyen az értékelés címe. . . Só se legyen róla, só nélkül tovább, étlen sómjan? Aztán a fenti mellett döntöttem. Évek óta szemeztünk a hellyel, végül idén egy ebéd erejéig beugrottunk. Félig üres volt, minket mégis a terasz bejárata mellé ültettek. A rendelés után kértem, had üljünk picit beljebb, hiszen üres asztalok vannak körülöttünk.
Átlagos 2023. július 28.a párjával járt itt
Jók az ételek, italok, de a fekvése viszi a helyet. Az étterem lent van, nagy vízparti terasszal. A fagyizóba lépsz be, innen kell lemenni az étterembe. Vécé viszont csak fent van, ez nem a legkényelmesebb. Az étel kínálaton azt éreztem, hogy nem tudják hova belőni magukat. Hagyományos, nemzetközi, kicsi modern csavar.
2088
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 235 városban járt márFelfedező - 254 helyen első értékelőNépszerű író - 29 hasznos szavazat8 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 2088 feltöltött kép
2022. szeptember 2.a párjával járt itt
Színházba mentünk így előtte betértünk inni egyet. Tömeg volt, sajnos csak a dohányzó részen kaptunk helyet. békésszentandrási söröket ittunk, ezek igazán finomak és jó a nevük is, pl. OGRE. A kilátás, a környezet gyönyörű, a kiszolgálás is rendben volt. Este lévén már a szökőkút is beindult és innen azt is jól láttuk. Kellemes félóra volt.
Kiváló 2021. szeptember 9.a párjával járt itt
Gyönyörű a kilátás a hídra és a szökőkútra, kedves a személyzet. Jók az árak. Örültünk hogy vannak békésszentandrási sörök, amik nagyon finomak.
Szeparé Kávézó & Étterem Szarvas - EgyébSzeparé Kávézó & Étterem Szarvas - Egyéb
Kiváló 2020. június 16.gyerekekkel járt itt
Egy szarvasi kirándulás alkalmával tértünk be ebbe az étterembe. A környékbeli ballagások miatti tömeg ellenére tudtak nekünk asztalt adni, nagyon kedvesek voltak. Nem kellett sokat várni az ételekre. Nem csak finomak voltak, nagyok is voltak az adagok, 2 felnőttnek 2 gyerekkel elég lett volna a 2 személyes tál is. A panoráma csodás, biztosan visszatérünk még ide.
Kiváló 2019. július 1.barátokkal járt itt
Ezért a környezetért és kilátásért a Körösre, és a túlsó oldalon lévő mocsári ciprusokra, érdemes ellátogatni ide. Kellemes berendezésű, kétszintes étterem, minden tiszta, a délutáni napfényt a teraszon kifeszített ernyő szűri meg, de nagy melegben sajnos ez sem elég.
Szeparé Kávézó & Étterem Szarvas - Külső képSzeparé Kávézó & Étterem Szarvas - Külső képSzeparé Kávézó & Étterem Szarvas - Külső képSzeparé Kávézó & Étterem Szarvas - Külső képSzeparé Kávézó & Étterem Szarvas - Külső képSzeparé Kávézó & Étterem Szarvas - Külső képSzeparé Kávézó & Étterem Szarvas - Étel/italSzeparé Kávézó & Étterem Szarvas - Étel/italSzeparé Kávézó & Étterem Szarvas - Étel/ital
Átlagos 2018. szeptember 25.családjával járt itt
Interneten néztük meg a Szeparé kávézó, és éttermet. Olvastuk (a pozitív ) véleményeket, és a fényképek alapján a tájat szépnek találtuk, úgy gondoltuk, hogy ha már Szarvason járunk bemegyünk. Kiültünk, és a táj valójában gyönyörű volt, az étel is nagy adagok voltak. Igaz drágák voltak az ételek, de attól függetlenül finom volt.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 33 városban járt már3 évnyi aktív tagság
Kiváló 2018. augusztus 24.családjával járt itt
Interneten böngészés útján esett a választás erre az az étteremre. Meggyőző volt a rengeteg feltöltött fotójuk, a kedvező árak, és minőségi ételek kínálata. Amikor megérkeztünk a külső nyitott részen foglaltunk helyet, pompás volt a kilátás, már ezért megéri ide beülni legalább egy limonádéra / kávéra.
Kiváló 2018. június 17.barátokkal járt itt
Nagyon-nagyon jó hely! Igazi kuriózum! Már a telefonos asztalfoglalásnál éreztük, hogy nem fogunk csalódni. Rendkívül kedvesek voltak. Az étterem mesés helyen fekszik. Csodás a vízpart, a híd, a szökőkutak. Az étterem hangulatos. A személyzet figyelmes, udvarias! Az ételek finomak, a tálalás, a mennyiség minden igényt kielégít.