gyöngyi

gyöngyi adatlapja

Regisztráció2013.04.23
Utoljára itt2014.01.16

2013. április 28.gyerekekkel járt itt
Egy hetet töltöttünk itt, kilencen. A személyzet kedves, udvarias, segítőkész volt. Az ételeket rendelni kellet nagyon finomak ízletesek voltak különösképpen a gyümölcs leves ízlett mindenkinek. A kastélyszállóba mentünk Wellnessezni ami számunkra jó kikapcsolódást biztosított. A környéken sokat barangoltunk, nagyon szép volt az Őszi táj.
2013. november 19.barátokkal járt itt
Rövid hétvégére mentünk a hotel flórába,12fős társasággal. Minden nagyon tetszett,személyzet,szálloda,tisztaság,udvariasság. A város adta a maga varázsát,gyönyörű volt. Mégis volt egypár apróság amire szeretném felhívni a szálloda figyelmét,annak érdekében hogy még jobb,még kellemesebb legyen önöknél a pihenés, kikapcsolódás.
Kiváló 2013. április 28.a párjával járt itt
Késő ősszel voltunk egy hétvégén. A szállodát nem egy könnyen találtuk meg. Debrecenből jöttünk. A recepción elég sokat kellett várni a bejelentkezésre,de kedvesek udvariasak voltak. Szobánk tiszta,kényelmes volt. A Wellnes részleggel meg voltunk elégedve nagyon élveztük az élmény medencéket.