Kismandula Cukrászda Debrecen
4024 Debrecen, Liszt Ferenc u. 10.

Kismandula Cukrászda Debrecen a térképen

Wellness csomagok Debrecen városában

Kismandula Cukrászda Debrecen vélemények

Nelly81 TOP étteremértékelő
2018. áprilisban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. április 16.
Többször jártunk már ebben a cukrászdában, volt már kevésbé szerencsés sütiválasztásunk, de legtöbbször elégedetten távoztunk. Kulturált, tágas hely, átlagos kiszolgálással. Hangulatos és az ételérzékenyek, illetve paleo diétát folytatók is megtalálják a számításukat. Sajnos nem minden cukrászdában elérhetőek még reform sütik.

2017. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. január 29.
Kevés rosszabb van annál, amikor a vendég záróra előtt érkezik, nos mi utána érkeztünk. Egy megrendelt tortáról volt szó, amiért mentünk de elkéstünk, már takarítottak a kasszákat lezárták. De kinyitották az ajtót és készségesen kiszolgáltak minket.
Maga a torta is nagyon finom volt. Ár érték aránya, megfelelő.
Szívesen vásárolnék tőlük ismét.

2017. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. október 24.
A Kedvesemmel úgy telt a nyarunk, hogy elhatároztuk, hogy minél több fagylaltot kipróbálunk Debrecenben, hogy eldöntsük, vajon hol a legjobb a kínálat. Ennek keretein belül jutottunk el a Kismandulába is, amiről sok mindent hallottunk, azonban én személy szerint még nem voltam ott. Kértünk egy-egy fagylaltkelyhet, amit rövid várakozás után ki is hoztak nekünk.

2016. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. november 7.
Nálunk igaz a mondás, ha süti, akkor Mandula cukrászda, semmi más :) sok mindent fogyasztottunk már itt, az összes süteményük egytől egyig kiváló. Nagyon nagy választékban kínálnak sütiket, és a fagylaltokból sincs hiány. Többször csináltattunk már itt szülinapi tortákat, soha semmilyen probléma nem volt velük. Igaz, hogy némileg drágább más helytől, de szerintem megéri.
Mezôkövesd
Hatvan
Battonya

1992 értékelés
2016. áprilisban, egyedül járt itt
Értékelt: 2016. május 17.
Debrecen népszerű fősodratú cukrászdája. A beltér elég tágas, láttunk ennél sokkal kisebb cukrászdákat, egy mascarponés süteményt rendeltem, ami mellé hoztak egy kis vizet kérés nélkül, ezt nagyon értékeltem. Maga a süti nem volt rossz, kiugró sem, 3,5 pont az 5-ös skálán. Mint ahogy maga a hely is az.

2016. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. május 17.
Kellemes, igényes, tiszta, rendezett hely! ! Csodálatos tortákkal és sütikkel várják a vendégeket! Két féle tortát kóstoltunk de mind a 2 mennyei volt! ! :) Kár hogy több nem fért belénk! ! Bármikor szívesen visszatérek majd ha arra járok mert megéri! A mellékhelyiség kódos, rendkívül tiszta és igényes kellemes akárcsak az egész hely!

2016. áprilisban, egyedül járt itt
Értékelt: 2016. április 30.
Közel van, ide térünk be ismét, a szükség is rákényszerit. Éven-földön keresünk süteményeket, ami nem csak energiabomba, de cukorbetegek is ehetik. Meglehetősen silány a városi választék, de vannak kivételek. Éppen a Kismandula cukrászda. Éppen 13 féle diabetikus sütemény van, ebből választunk 2 félét. Kapható Zacher torta, ráadásul nagyon finom.

2016. márciusban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. április 5.
Családunk kötődik ehhez a helyhez. Apukám itt kérte meg Anyukám kezét 1977-ben. Akkor még "Művész Presszó" volt a neve. Számos eseményt itt ünnepeltünk: ballagásokat, sikeres egyetemi felvételit. Isteniek a sütik. Kedvencem az "Epres kardinális". De nagyon finom a sajtos roló, a rétesek, a fekete erdő szelet. Sokszor csak 1-1 kapucsínóra ülünk be a lányokkal.

devil-k TOP étteremértékelő
2015. májusban járt itt
Értékelt: 2015. augusztus 16.
Nem kérdés, ennél a cukrászdánál a vendég a legfontosabb. Az odafigyelés, a kiszolgálás mesterfokú, nem vitás. A sütemények ízletesek és finomak, a választék igen széles, minden korosztály talál magának valami finomságot. Egyedüli hátrány, hogy a felszolgálók nem fogadhatnak el borravalót. Úgy gondolom, hogy ez nem fair velük szemben, ugyanis megérdemelnék, mivel kiválóan végzik a munkájukat.

grevus TOP étteremértékelő
grevus TOP egyébhely értékelő
2015. májusban, családjával járt itt
Értékelt: 2015. június 25.
Kellemes időtöltés ide betérni, és egy finom fagylaltot enni hűsítésként nyáron, vagy jó süteményt fogyasztani ha kedvünk van hozzá.Jó beszélgetés, vagy ünneplés, akkor ide érdemes eljönni, megéri az élmény. Sokféle finom friss sütemény közül mindenki talál az ízlésének megfelelőt.Aki erre jár mindenképpen próbálja ki, mert nem fogja megbánni!!!

Legnépszerűbb csomagok Debrecenben és környékén
Laci Magánszálláshely
Debrecen
2 nap/1 éjszaka 3.600 - 4.480,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Villa Toscana
2 nap/1 éjszaka 7.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Prima Villa 1
5 nap/4 éjszaka 9.998,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással
2018.08.17. - 2018.08.21.
Family Club Hotel
2-5 éjszaka 9.100,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness-részleg és szauna használattal, napozóterasz használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2018.06.15. - 2018.08.31.
Hotel Hőforrás
2-5 éjszaka 12.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, programokkal, internet elérhetőséggel
2018.07.02. - 2018.08.30.
Hotel Lycium
Debrecen
5 nap/4 éjszaka 11.200,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, fürdőbelépővel, internet elérhetőséggel
2018.01.01. - 2018.12.31.
Wellness Hotel-M
3 nap/2 éjszaka 7.900,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness-részleg használattal, kedvezményes fürdőbelépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.06.15. - 2018.09.02.
Hotel Bungalló
9 nap/8 éjszaka 4.375,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással
2017.11.13. - 2018.12.20.
Zöld Béka Vendégház
3 nap/2 éjszaka 3.750 - 10.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Gambrinus Apartman
3 nap/2 éjszaka 7.500 - 8.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Panoráma Wellness Apartman Hotel
4 nap/3 éjszaka 10.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, masszázzsal
2018.06.15. - 2018.08.31.
Hunguest Hotel Apollo
Azonnal foglalható árak. Rögtön visszaigazoljuk, félpanzióval, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.07.18. - 2019.08.31.

Szállodák Debrecenben és környékén
Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference Debrecen
Hotel Rudolf Debrecen
Erdőspuszta Club Hotel Debrecen
Atlantisi nyár (min. 2 éj)
Lazító Rudolf napok félpanziós ellátással (min. 2 éj)
Nyári relax napok (min. 2 éj)

Kismandula Cukrászda DebrecenX