Kismandula Cukrászda Debrecen
4024 Debrecen, Liszt Ferenc u. 10.

Kismandula Cukrászda Debrecen a térképen

Kismandula Cukrászda Debrecen vélemények

grevus TOP étteremértékelő
grevus TOP egyébhely értékelő
2021. januárban, egyedül járt itt
Értékelt: 2021. január 20.
Itt most is amikor csak elvitelre lehet vásárolni nagyon sokféle sütemény kapható. A kiszolgálás mindig udvarias, gyors, türelmes. A sütemények igazán finomak, érdemes betérni ha jó minőségű édességet szeretnénk fogyasztani. A torták is nagy választékban kaphatóak, sokféle ízben, és ráadásul gyönyörűek. Remélhetőleg társasággal is lehet majd hamarosan helyben fogyasztani.

grevus TOP étteremértékelő
grevus TOP egyébhely értékelő
2018. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. december 1.
Igazán jóízű finom süteményeket lehet itt kapni. Minden friss, és még esztétikailag is kiválóak, emiatt nehéz választani annak, aki szereti az édességet. A személyzet kedves, jó ide betérni. A város központjában könnyen megtalálható ez a szépen kialakított igényes cukrászda. A kész torták óriási választéka minden alkalomra található.

2018. áprilisban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. április 16.
Többször jártunk már ebben a cukrászdában, volt már kevésbé szerencsés sütiválasztásunk, de legtöbbször elégedetten távoztunk. Kulturált, tágas hely, átlagos kiszolgálással. Hangulatos és az ételérzékenyek, illetve paleo diétát folytatók is megtalálják a számításukat. Sajnos nem minden cukrászdában elérhetőek még reform sütik.

2017. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. január 29.
Kevés rosszabb van annál, amikor a vendég záróra előtt érkezik, nos mi utána érkeztünk. Egy megrendelt tortáról volt szó, amiért mentünk de elkéstünk, már takarítottak a kasszákat lezárták. De kinyitották az ajtót és készségesen kiszolgáltak minket.
Maga a torta is nagyon finom volt. Ár érték aránya, megfelelő.
Szívesen vásárolnék tőlük ismét.

2017. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. október 24.
A Kedvesemmel úgy telt a nyarunk, hogy elhatároztuk, hogy minél több fagylaltot kipróbálunk Debrecenben, hogy eldöntsük, vajon hol a legjobb a kínálat. Ennek keretein belül jutottunk el a Kismandulába is, amiről sok mindent hallottunk, azonban én személy szerint még nem voltam ott. Kértünk egy-egy fagylaltkelyhet, amit rövid várakozás után ki is hoztak nekünk.

2016. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. november 7.
Nálunk igaz a mondás, ha süti, akkor Mandula cukrászda, semmi más :) sok mindent fogyasztottunk már itt, az összes süteményük egytől egyig kiváló. Nagyon nagy választékban kínálnak sütiket, és a fagylaltokból sincs hiány. Többször csináltattunk már itt szülinapi tortákat, soha semmilyen probléma nem volt velük. Igaz, hogy némileg drágább más helytől, de szerintem megéri.
Tapolca
Deszk
Battonya
Létavértes

2016. áprilisban, egyedül járt itt
Értékelt: 2016. május 17.
Debrecen népszerű fősodratú cukrászdája. A beltér elég tágas, láttunk ennél sokkal kisebb cukrászdákat, egy mascarponés süteményt rendeltem, ami mellé hoztak egy kis vizet kérés nélkül, ezt nagyon értékeltem. Maga a süti nem volt rossz, kiugró sem, 3,5 pont az 5-ös skálán. Mint ahogy maga a hely is az.

2016. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. május 17.
Kellemes, igényes, tiszta, rendezett hely! ! Csodálatos tortákkal és sütikkel várják a vendégeket! Két féle tortát kóstoltunk de mind a 2 mennyei volt! ! :) Kár hogy több nem fért belénk! ! Bármikor szívesen visszatérek majd ha arra járok mert megéri! A mellékhelyiség kódos, rendkívül tiszta és igényes kellemes akárcsak az egész hely!

2016. áprilisban, egyedül járt itt
Értékelt: 2016. április 30.
Közel van, ide térünk be ismét, a szükség is rákényszerit. Éven-földön keresünk süteményeket, ami nem csak energiabomba, de cukorbetegek is ehetik. Meglehetősen silány a városi választék, de vannak kivételek. Éppen a Kismandula cukrászda. Éppen 13 féle diabetikus sütemény van, ebből választunk 2 félét. Kapható Zacher torta, ráadásul nagyon finom.

2016. márciusban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. április 5.
Családunk kötődik ehhez a helyhez. Apukám itt kérte meg Anyukám kezét 1977-ben. Akkor még "Művész Presszó" volt a neve. Számos eseményt itt ünnepeltünk: ballagásokat, sikeres egyetemi felvételit. Isteniek a sütik. Kedvencem az "Epres kardinális". De nagyon finom a sajtos roló, a rétesek, a fekete erdő szelet. Sokszor csak 1-1 kapucsínóra ülünk be a lányokkal.

Legnépszerűbb csomagok Debrecenben és környékén
Laci Magánszálláshely
Major Panzió & Étterem
2-6 éjszaka 5.998,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.03.01. - 2021.07.04.
Betty Apartman Hajdúszoboszló
Muskátli Apartmanház 4
Hotel Járja
2 nap/1 éjszaka 14.000 - 15.000,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, wellness használattal, parkolással
2020.10.28. - 2021.12.28.
Hotel Lycium
Debrecen
3 nap/2 éjszaka 17.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, szauna szeánsszal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.04.01. - 2021.12.22.
Wellness Hotel-M
2 nap/1 éjszaka 14.437 - 19.895,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, kedvezményekkel, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.08.22. - 2021.12.19.
Muskátli Vendégház
Hungarospa Thermal Hotel
5 nap/4 éjszaka 11.900 - 28.063,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, fürdőbelépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.03.02. - 2022.04.28.
Járja Panzió
5 nap/4 éjszaka 4.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, parkolással
2018.09.16. - 2021.12.21.
Hotel Aurum
3 nap/2 éjszaka 13.381 - 13.909,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fogadó itallal, korlátlan wellness- és termálrészleg használattal, szállodai köntös bekészítéssel
2021.03.01. - 2021.12.20.
Bástya Wellness Hotel
Nyírbátor
2-4 éjszaka esetén 12.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, csoki/gyümölcs bekészítéssel, fürdőbelépővel, parkolással
2021.06.01. - 2021.08.31.

Szállodák Debrecenben és környékén
Silver Hotel Debrecen
Erdőspuszta Club Hotel Debrecen
Nyári Silver napok (min. 2 éj)
Kalandos és élményteli Húsvét Erdőspusztán (min. 2 éj)
Tavaszi gyógykúra nem csak nyugdíjasoknak (min. 4 éj)

Kismandula Cukrászda DebrecenX