Kismandula Cukrászda Debrecen
4024 Debrecen, Liszt Ferenc u. 10.

Kismandula Cukrászda Debrecen a térképen

grevus TOP szállásértékelő
grevus TOP étteremértékelő
grevus TOP egyébhely értékelő
2021. januárban, egyedül járt itt
Értékelt: 2021. január 20.
Itt most is amikor csak elvitelre lehet vásárolni nagyon sokféle sütemény kapható. A kiszolgálás mindig udvarias, gyors, türelmes. A sütemények igazán finomak, érdemes betérni ha jó minőségű édességet szeretnénk fogyasztani. A torták is nagy választékban kaphatóak, sokféle ízben, és ráadásul gyönyörűek. Remélhetőleg társasággal is lehet majd hamarosan helyben fogyasztani.

grevus TOP szállásértékelő
grevus TOP étteremértékelő
grevus TOP egyébhely értékelő
2018. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. december 1.
Igazán jóízű finom süteményeket lehet itt kapni. Minden friss, és még esztétikailag is kiválóak, emiatt nehéz választani annak, aki szereti az édességet. A személyzet kedves, jó ide betérni. A város központjában könnyen megtalálható ez a szépen kialakított igényes cukrászda. A kész torták óriási választéka minden alkalomra található.

2018. áprilisban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. április 16.
Többször jártunk már ebben a cukrászdában, volt már kevésbé szerencsés sütiválasztásunk, de legtöbbször elégedetten távoztunk. Kulturált, tágas hely, átlagos kiszolgálással. Hangulatos és az ételérzékenyek, illetve paleo diétát folytatók is megtalálják a számításukat. Sajnos nem minden cukrászdában elérhetőek még reform sütik.

2017. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. január 29.
Kevés rosszabb van annál, amikor a vendég záróra előtt érkezik, nos mi utána érkeztünk. Egy megrendelt tortáról volt szó, amiért mentünk de elkéstünk, már takarítottak a kasszákat lezárták. De kinyitották az ajtót és készségesen kiszolgáltak minket.
Maga a torta is nagyon finom volt. Ár érték aránya, megfelelő.
Szívesen vásárolnék tőlük ismét.

2017. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. október 24.
A Kedvesemmel úgy telt a nyarunk, hogy elhatároztuk, hogy minél több fagylaltot kipróbálunk Debrecenben, hogy eldöntsük, vajon hol a legjobb a kínálat. Ennek keretein belül jutottunk el a Kismandulába is, amiről sok mindent hallottunk, azonban én személy szerint még nem voltam ott. Kértünk egy-egy fagylaltkelyhet, amit rövid várakozás után ki is hoztak nekünk.

2016. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. november 7.
Nálunk igaz a mondás, ha süti, akkor Mandula cukrászda, semmi más :) sok mindent fogyasztottunk már itt, az összes süteményük egytől egyig kiváló. Nagyon nagy választékban kínálnak sütiket, és a fagylaltokból sincs hiány. Többször csináltattunk már itt szülinapi tortákat, soha semmilyen probléma nem volt velük. Igaz, hogy némileg drágább más helytől, de szerintem megéri.
Mezôkövesd
Deszk
Battonya
Létavértes

2016. áprilisban, egyedül járt itt
Értékelt: 2016. május 17.
Debrecen népszerű fősodratú cukrászdája. A beltér elég tágas, láttunk ennél sokkal kisebb cukrászdákat, egy mascarponés süteményt rendeltem, ami mellé hoztak egy kis vizet kérés nélkül, ezt nagyon értékeltem. Maga a süti nem volt rossz, kiugró sem, 3,5 pont az 5-ös skálán. Mint ahogy maga a hely is az.

2016. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. május 17.
Kellemes, igényes, tiszta, rendezett hely! ! Csodálatos tortákkal és sütikkel várják a vendégeket! Két féle tortát kóstoltunk de mind a 2 mennyei volt! ! :) Kár hogy több nem fért belénk! ! Bármikor szívesen visszatérek majd ha arra járok mert megéri! A mellékhelyiség kódos, rendkívül tiszta és igényes kellemes akárcsak az egész hely!
Debrecen

2016. áprilisban, egyedül járt itt
Értékelt: 2016. április 30.
Közel van, ide térünk be ismét, a szükség is rákényszerit. Éven-földön keresünk süteményeket, ami nem csak energiabomba, de cukorbetegek is ehetik. Meglehetősen silány a városi választék, de vannak kivételek. Éppen a Kismandula cukrászda. Éppen 13 féle diabetikus sütemény van, ebből választunk 2 félét. Kapható Zacher torta, ráadásul nagyon finom.

2016. márciusban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. április 5.
Családunk kötődik ehhez a helyhez. Apukám itt kérte meg Anyukám kezét 1977-ben. Akkor még "Művész Presszó" volt a neve. Számos eseményt itt ünnepeltünk: ballagásokat, sikeres egyetemi felvételit. Isteniek a sütik. Kedvencem az "Epres kardinális". De nagyon finom a sajtos roló, a rétesek, a fekete erdő szelet. Sokszor csak 1-1 kapucsínóra ülünk be a lányokkal.

Legnépszerűbb csomagok Debrecenben és környékén
Hotel Lycium
Debrecen
3 nap/2 éjszaka 17.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, szauna szeánsszal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.05.03. - 2021.12.22.
Skorpió Lak
Napi árak: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, WIFI-vel
Hotel Pagony**** Wellness & Conference
Nyíregyháza
2 nap/1 éjszaka 11.809 - 24.747,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, wellness-részleg használattal
2020.03.12. - 2021.12.31.
Napsugár Apartmanok
6 nap/5 éjszaka 4.600,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, kerékpározási és sportolási lehetőséggel
2021.03.01. - 2022.12.23.
Véndiófa Vendégház Füzesgyarmat
Füzesgyarmat
Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference
3 nap/2 éjszaka 18.600,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, halpedikűrrel, arcmaszkkal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.05.07. - 2021.12.20.
Hotel Négy Évszak
3 nap/2 éjszaka 9.498,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, masszázskuponnal
2021.04.06. - 2021.06.11.
Hotel Aqua Blue
3 nap/2 éjszaka 9.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és napozóterasz használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.04.01. - 2021.12.29.
Park Hotel Ambrózia
3 nap/2 éjszaka 11.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, 4 éjszakától masszázskuponnal
2021.05.01. - 2022.01.31.
Hunguest Hotel Aqua-Sol
3 nap/2 éjszaka 16.900 - 46.800,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fitnesz terem használattal, fürdőbelépővel, internettel
2021.05.07. - 2022.01.02.
Kastély Panzió II.
Relax Apartman

Szállodák Debrecen környékén
Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference Debrecen
Silver Hotel Debrecen
Hotel Hőforrás Debrecen
Hajdúszoboszló kiemelt üdülőövezetében, a városi gyógyfürdőtől mintegy 500 méterre...
Wellness napok az Atlantisban (min. 2 éj)
Nyári Silver napok (min. 2 éj)
4=5 akció - aludjon rá egyet

Kismandula Cukrászda DebrecenX