Fire Restaurant Budapest

Wellness élmények előfoglalással
Ensana Thermal Hévíz

Fire Restaurant Budapest vélemények

Kiváló 2017. február 6., kollégákkal járt itt
Az Étteremhét keretében jártunk itt a kollégákkal, nekem személy szerint különleges élményt jelentett, mivel korábban még nem jártam ilyen rodizió étteremben. A koncepció lényege az, hogy érkezéskor kapunk terítéket és a választott köretet, majd a pincérek egymás után hordozzák körbe a nyárson sült húsételeket.
Fire Restaurant Budapest - Külső képFire Restaurant Budapest - Étel/italFire Restaurant Budapest - Étel/italFire Restaurant Budapest - Étel/italFire Restaurant Budapest - Étel/italFire Restaurant Budapest - Étel/italFire Restaurant Budapest - Étel/italFire Restaurant Budapest - Étel/italFire Restaurant Budapest - Étel/italFire Restaurant Budapest - Étel/italFire Restaurant Budapest - Étel/italFire Restaurant Budapest - Étel/italFire Restaurant Budapest - Étel/italFire Restaurant Budapest - Étel/italFire Restaurant Budapest - Külső képFire Restaurant Budapest - Étel/italFire Restaurant Budapest - Étel/italFire Restaurant Budapest - Étel/italFire Restaurant Budapest - BelsőFire Restaurant Budapest - BelsőFire Restaurant Budapest - MosdóFire Restaurant Budapest - MosdóFire Restaurant Budapest - BelsőFire Restaurant Budapest - BelsőFire Restaurant Budapest - BelsőFire Restaurant Budapest - Külső kép
2016. december 26.családjával járt itt
Azoknak ajánlom, akik szeretik a húst. Nem ezzel kezdtük, van egy salátabár/előétel pult, rendkívül finom előételekkel, de van leves is (én ilyen jó eperlevest még nem ettem). De nem érdemes sokat enni (bár nehéz megállni), mert utána megkezdődik a kardon sült húsok felszolgálása, amikor mi voltunk volt barbecue oldalas, valamilyen baconba csavart szárnyas, bélszín, libamáj, többfajta marhahús, bárány, kardon sült fahéjas ananász.
Kiváló 2016. december 8.a párjával járt itt
Többször jártunk már ebben az étteremben, minden alkalommal az étterem hét rendezvény sorozaton belül. Ezt azért fontos megjegyezni, mert ilyenkor féláron lehet itt enni, viszont ettől függetlenül mind az ételek választéka, mind a hangulat és a felszolgálás minősége tökéletes és 100%-os.
Kiváló 2016. május 25.a párjával járt itt
Ebédre foglaltam asztalt egy hétköznapra, hogy szerelmemet meglepjem egy nem mindennapi gasztroélménnyel a szülinapján. Külön figyelmesek voltak a foglalásnál (e-mailben történt), mivel rákérdeztek, hogy ha desszertet is rendelünk, bekészíthetnek e szülinapi zenét ill tüzijátékot a sütire. Kicsit előbb érkeztünk a helyre, ami majdnem üres volt.
Fire Restaurant Budapest - Egyéb
Ezüst fokozatú értékelő
Átlagos 2015. július 1.családjával járt itt
Nekem nagy csalódás volt az étterem, mert imádok minden húst. Viszont a csirkét leszámítva az összes hús médium volt átsütve, amit én személy szerint nem kedvelek, bár tudom, hogy sokan igen. Szerintem ezen lehetne változtatni, legalább egy pár esetében, még akkor is, ha úgy a hús szárazabb lesz. Az árak elég magasak, mi 7-en 90 ezret fizettünk.
Kiváló 2015. május 28.barátokkal járt itt
Idősebbek még emlékezhetnek a belvárosi Napoletana étteremre. Ennek a helyén van egy fantasztikus steak étterem, a Fire. Fix árban (5. 000. -) svédasztalos előétel és leves választék, valamint 10-15 fajta nyárson sült hús foglaltatik benne. Ezt a pincérek asztalhoz hozzák és bármennyit akár többször is ehetsz.