Aragvi Grúz Étterem Budapest

Aragvi Grúz Étterem Budapest
Aragvi Grúz Étterem BudapestAragvi Grúz Étterem Budapest
Aragvi Grúz Étterem BudapestAragvi Grúz Étterem Budapest

Park Inn by Radisson Sárvár Resort & Spa - Napi ár all inclusive ellátással
Napi ár all inclusive ellátással
2024.12.31-ig
2024.10.11-ig
Danubius Hotel Annabella Balatonfüred

Aragvi Grúz Étterem Budapest vélemények

2023. augusztus 1. járt itt
Több éve működő grúz étterem a II. kerületben a Kolosy tér és a Daubner Cukrászda szomszédságában. Kívülről is érdekes, nem mindennapi az épület, de a belső tér kialakítása sem mindennapi. Egy kicsit megszürkült, fakó volt az étterem, egy kis vérfrissítés, modernizálás kellene neki, valamivel feldobni, izgalmasabbá tenni.
Aragvi Grúz Étterem Budapest - Külső képAragvi Grúz Étterem Budapest - Étlap/itallapAragvi Grúz Étterem Budapest - Étlap/itallapAragvi Grúz Étterem Budapest - Étlap/itallapAragvi Grúz Étterem Budapest - Étel/italAragvi Grúz Étterem Budapest - Étel/italAragvi Grúz Étterem Budapest - Étel/italAragvi Grúz Étterem Budapest - Étel/italAragvi Grúz Étterem Budapest - BelsőAragvi Grúz Étterem Budapest - MosdóAragvi Grúz Étterem Budapest - MosdóAragvi Grúz Étterem Budapest - BelsőAragvi Grúz Étterem Budapest - BelsőAragvi Grúz Étterem Budapest - Étel/italAragvi Grúz Étterem Budapest - Étlap/itallapAragvi Grúz Étterem Budapest - Étlap/itallapAragvi Grúz Étterem Budapest - Külső képAragvi Grúz Étterem Budapest - Külső képAragvi Grúz Étterem Budapest - BelsőAragvi Grúz Étterem Budapest - BelsőAragvi Grúz Étterem Budapest - Étel/italAragvi Grúz Étterem Budapest - Étlap/itallapAragvi Grúz Étterem Budapest - Étlap/itallapAragvi Grúz Étterem Budapest - Külső képAragvi Grúz Étterem Budapest - Külső képAragvi Grúz Étterem Budapest - Külső képAragvi Grúz Étterem Budapest - Étlap/itallapAragvi Grúz Étterem Budapest - Külső képAragvi Grúz Étterem Budapest - Külső képAragvi Grúz Étterem Budapest - Külső kép
2023. február 4.a párjával járt itt
Az étterem tömegközlekedéssel jól megközelíthető. A kiszolgálás nagyon profi. Az ételük nagyon ízletes, jól fűszerezett, jó minőségű alapanyagból. (grillezett bárányborda, steak burgonya). A pincér nagyon segítőkész, látszik, hogy a vendégért van. A borválasztásban is segítségünkre volt, kiválóak a grúz borok, jól felszolgálva.
Ezüst fokozatú értékelő
2017. július 2.családjával járt itt
Ballagási vacsoraként tértünk be a helyre, amivel már régóta szemeztünk, csak valahogy eddig kimaradt. Este hétkor az étteremben csak mi voltunk, tehát tolongás, az nincs. Kissé meleg volt, de a pincérnő, aki megjegyzem végig segítőkész és kedves volt, rögtön kapcsolt klímát, sőt mondta is, hogy hova üljünk, ahol előbb lehűl.
2016. március 23.családjával járt itt
A grúz konyhát mindig is izgalmasnak találtam. Dió, spenót, padlizsán, gránátalma, marha, juh – csupa remek alapanyag. S akkor nem szóltam a lisztből és vízből készített különlegességeikről. Elsőként az Andrássy úti egységben voltam a budapesti grúz éttermek közül, majd az Október 6. utcaiban.
Aragvi Grúz Étterem Budapest - Külső képAragvi Grúz Étterem Budapest - EgyébAragvi Grúz Étterem Budapest - Étel/italAragvi Grúz Étterem Budapest - Étel/italAragvi Grúz Étterem Budapest - Étel/italAragvi Grúz Étterem Budapest - Étel/italAragvi Grúz Étterem Budapest - Étel/italAragvi Grúz Étterem Budapest - Étel/italAragvi Grúz Étterem Budapest - BelsőAragvi Grúz Étterem Budapest - BelsőAragvi Grúz Étterem Budapest - Étlap/itallapAragvi Grúz Étterem Budapest - Étlap/itallapAragvi Grúz Étterem Budapest - Étlap/itallapAragvi Grúz Étterem Budapest - Étlap/itallapAragvi Grúz Étterem Budapest - Étlap/itallapAragvi Grúz Étterem Budapest - Étlap/itallapAragvi Grúz Étterem Budapest - Külső képAragvi Grúz Étterem Budapest - Külső képAragvi Grúz Étterem Budapest - Külső kép
Ezüst fokozatú értékelő
Átlagos 2015. március 31.a párjával járt itt
Az éttermet egy menüakció keretében látogattuk meg. Egyszeri élménynek jó volt. A legmélyebb nyomot a grúz palackos limonádé hagyta bennünk. A halételek finomak voltak, mind az előétel, mind a főétel. A marhaleves kissé húshiányos volt. Az ígért szilvadzsem helyett paradicsompürét szolgáltak fel a hús mellé.
Átlagos 2015. január 19.a párjával járt itt
Nyitás után nem sokkal mentünk el kipróbálni. A pincérnő az előétellel kicsit nyomulós volt, de alapjában kedvesek, udvariasak. A helynek igazán nincsen jellege. Amit kiemelnék az a háromszög alakú házi sütésű kenyérféleség, ami nagyon finom. A limonádé tele citrusfélékkel is tetszett, minden más átlagos.
Aragvi Grúz Étterem Budapest a térképen
1023 BudapestÜrömi köz 2.
• rendezvényhelyszín • gyermekjátszó
H
zárva
K-V
tradicionális grúz
különleges fűszerek, eredeti grúz ital különlegességek
3250 Ft (kb. ár)
Krombacher