kicsi87 étterem értékelései

Lájkold vagy oszd meg kicsi87 értékeléseit!

Olvasd el kicsi87 étterem értékeléseit!

kicsi87 budapesti értékelései

szép időben, szép helyen -

Erzsébet Kilátó Kávézó Budapest

2019. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. június 26.
Párommal tavasszal egy kirándulás alkalmával látogattunk el a kilátóhoz. Mivel szép időnk volt és megszomjaztunk beültünk a kávézóba egy italra. Kint ültünk le, kellemes időtöltés volt. A kiszolgálás megfelelő, nem volt semmire panaszunk. Imádom ezt a helyet. . . el lehet tölteni ott egy egész napot, mármint a közelben. :) Én ajánlani tudom mindenkinek!
2018. májusban, csoporttal járt itt
Értékelt: 2019. március 2.
Szülinapot ünnepeltünk a Király utcai Trófeában. Este 9-re érkeztünk és egy benti asztalt kaptunk, 8 főre. A kiszolgáló srác egész végig nagyon vicces volt. Elkezdődött a nagy kajálás. . . rengeteg étel közül tudtunk válogatni, először azt sem tudtam mihez nyúljak. :) Több nagyobb létszámú csoport ült mellettünk, így kissé szétkiabáltuk magunkat azalatt a 3 óra alatt!
Nyeremény ebéd -

János Étterem Budapest

2017. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 7. - 2 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Pár hónappal ezelőtt nagy örömömre nyertem! De csak most sikerült eljutnunk az étterembe, Párommal 2-en mentünk. Gondoltam előre foglalok asztalt, de pici kavarodás történt. . mindegy, mert szerintem nem is kellett volna előre foglalnom. Péntek délután 2-3 óra között érkeztünk és csak mi ketten voltunk az egész étteremben!