Klementina

Klementina adatlapja

Regisztráció2015.02.11
Utoljára itt2018.06.21

Kiváló 2016. május 9.családjával járt itt
Az elmúlt hétvégét töltöttem itt népes családommal, felnőtt gyermekeim és párjaik körében. Egy remek szombati ebéddel indult a hétvége és a felhőtlen szórakozás, kikapcsolódás, pihenés vasárnap estig tartott. Nagyon figyelmesek voltak a hotel dolgozói, mert egy külön folyosón található 4 szobát biztosítottak részünkre.
Kiváló 2015. február 11.családjával járt itt
Most először voltunk ebben a szállodában és mondhatom remekül éreztük magunkat! Van egy kedvenc szállodánk és sajnos mindig ahhoz hasonlítjuk a többit, amit kipróbálunk és most először mondtuk, hogy ide visszajövünk! Szuperior szobában voltunk szép, tágas, tiszta, kényelmes volt. Az étterem pompás, az ételek kifogástalanok, ízletes, a választék pedig nagy!
Kiváló 2015. február 12.családjával járt itt
Visszajáró vendégek vagyunk, minden novemberben ott töltünk egy hétvégét a csaladommal, 8 felnőtt. Bár mindenki külön pihen a párjával, de ez a hétvége közös és mindenki szivesen jön Bánkra. Nagyszerű hotel, kedves, mosolygós a személyzet. Az ételek nagyon finomak, változatosak, a kiszolgálás remek. A szobák tiszták, kényelmesek!