Lovas Péter

Lovas Péter adatlapja

Nyugdíjasként rákaptam a welnesszre.
Regisztráció2013.04.23
Utoljára itt2014.12.02

2013. május 13.családjával járt itt
Minden nagyon szép ,minden nagyon jó, mindennel meg vagyok elégedve.A fürdő részleg hiányosságait messze felülmúlja a kiszolgálás és felszolgált ételek minősége,finomsága és változatossága.Az élelmiszer alapanyag beszerzése a saját farmról nagyon jó ötlet.A farm is szép látványosság a hasznossága mellett.
Kiváló 2013. november 26.gyerekekkel járt itt
Az érkezést követő fél órai rémálom után-nem volt parkolóhely,az öt hónapos kisbabáról nem tudtak a szállásközvetítő hanyagsága miatt-semmi jóra nem számítva foglaltuk el szobáinkat. Az ezt követő időszakról csak a legnagyobb elismeréssel lehet beszélni. Az ellátás színvonala,a személyzet kedvessége,az étterem kínálata feledtette az első percek kellemetlenségeit.
Kiváló 2013. november 28.családjával járt itt
5 éves unokámmal először voltunk távol a szüleitől,ezért kicsit félve indultunk neki az üdülésnek. A bababarát szálloda kellemes meglepetés volt mindannyiunknak. Kettő játszószoba azonnal jó kedvre derítette a kislányt,egyáltalán nem hiányolta ezután a szüleit. A szobánk megfelelő volt,az éttermi ellátás és tálalás csodálatos.