Hatos Rétes Szeged

4,1
a 242 szegedi étterem közül
cukrászda, fagyizó, kávézó - kávéház, pékség
Hatos Rétes Szeged

Kedvezményes ár félpanzióval
Colosseum Wellness Hotel Mórahalom

Hatos Rétes Szeged vélemények

2024. január 5.a párjával járt itt
Mivel a szomszédban lévő cukrászda már leszerepelt előttünk, így most ide mentünk be egy kis esti deszertre. Kicsit kicsi, de épp azonnal volt asztalunk. A felszolgáló hölgy elég mufurc volt, talán, mert év végén is dolgoznia kellett, de a rétes tényleg finom, és a kínálat igen bőséges.
Hatos Rétes Szeged - EgyébHatos Rétes Szeged - Egyéb
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 19 városban járt márFelfedező - 15 helyen első értékelőNépszerű író - 42 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2023. október 7.barátokkal járt itt
Véletlenül választottuk ezt a kávézót szegedi kirándulásunk alapján, mondhatni betévedtünk, biztos, hogy újra felkeressük, ha erre utazunk. Szuper elhelyezkedés, kellemes külső és belső tér. Letisztult és hangulatos design, izgalmas vonzó kínálat. Kedves, barátságos kiszolgálás.
Kiváló 2022. május 22.barátokkal járt itt
Vasárnap délelőtt tértünk be ide, kerestünk egy helyet, ami alkalmas egy késői reggelizésre, kávézásra, mielőtt elindulunk hazafelé. A belvárosban találomra indultunk el gyalogosan. Az első hely, amit kinéztünk, teljesen tele volt, a Virág cukrászdában már többször jártunk, így valami új helyet szerettünk volna.
Hatos Rétes Szeged - EgyébHatos Rétes Szeged - EgyébHatos Rétes Szeged - EgyébHatos Rétes Szeged - EgyébHatos Rétes Szeged - EgyébHatos Rétes Szeged - EgyébHatos Rétes Szeged - EgyébHatos Rétes Szeged - EgyébHatos Rétes Szeged - EgyébHatos Rétes Szeged - EgyébHatos Rétes Szeged - EgyébHatos Rétes Szeged - EgyébHatos Rétes Szeged - EgyébHatos Rétes Szeged - EgyébHatos Rétes Szeged - EgyébHatos Rétes Szeged - EgyébHatos Rétes Szeged - EgyébHatos Rétes Szeged - Egyéb
2022. március 14.egyedül járt itt
A Hatos rétes Szeged egyik legszebb, vendéglátóhelyekkel szegélyezett terén, a Klauzál téren található. A beltér megnyerő, hangulatos, a kiszolgálás kedves. Kínálnak süteményeket, szendvicseket, pogácsákat. Alkoholos italok nincsenek, a levek között vannak minőségi, adalékmentes termékek is.
2022. január 17.a párjával járt itt
A rétesek nagyon finomak voltak (még úgy is, hogy én nem igazán szeretem a túrósat, de a málnás-túrós szenzációs volt). Az rendelt italnál viszont úgy kellett rászólni a kiszolgáló hölgyre, hogy hozza ki.
A hely egyébként hangulatos lehet azoknak, akik szeretik nézegetni a régebbi idők fényképeit.
2021. július 27.a párjával járt itt
Reggeli hangulat . . Rétes a javából egy kávé mellé. . Az étteremben rendelni kell és kihozzák a vendégnek. . . A rétes igen ízletes, házi készítésű. . A kávé is finom. . Szeged fő terén igen hangulatos a hely. . . Egész napos séta előtt érdemes betérnie erőt gyűjteni. . . . Tiszta hely ami igen fontos. . .
Átlagos 2018. szeptember 29.a párjával járt itt
Amikor a 90-es években Szegedre jártunk egyetemre, nagyon sokszor kötöttünk ki a Hatos Rétesben, rendkívül finom pogácsájuk, réteseik voltak, sokat emlegettük azután is, ha rétes volt a téma. Húsz év után néztünk be újra a helyre, bár most nem volt módunk annyi fajta rétest végigkóstolni, mint korábban, de már önmagában annak is örültünk, hogy a hely még létezik.
Átlagos 2016. október 10.a párjával járt itt
Korábban már ettem rétest a Szegeden a Klauzál téri rétesboltban, ezért mentünk be, amikor Szegeden jártunk. Hát most nagyon nem jött be. A káposztás rétes, amit kértem, minimálisan fűszerezett, vagyis inkább ízetlen. Egyszerű és vastagabbra szeletelt párolt káposzta, rétes bundában, és még ki is hűlt, mire kiszolgálták.