9725 Cák, Fő u. 56.

Wellness csomagok Cák városában

Csikó Csárda Cák vélemények

2019. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. július 11. - 1 látogató hasznosnak vélte
Bele olvastam az elöző értékelésekbe. Nagyon meg oszlanak a vélemények. De azzal tisztában kell lenni,hogy ez egy útszéli kiskocsma a falu mellet. Mi négyen ebédeltünk és szakácsként az a véleményem,hogy árban és minöségben elfogadhattó. Vannak drágább éttermek ahol a kockás abrosz már a retró desing és a fél liter limcsi 1ezres.

Rózsa TOP étteremértékelő
2018. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. június 22.
Aki a címből arra következtet, hogy azért rövid, mert villámgyors a kiszolgálás, nagyot téved. . . Az ételekre "átlagos" minősítést adtam, mert többször jártunk itt, és megfelelt a minőség. De most más történt. A parkolóban 4-5 autó, hétköznap. . . ebédidőben. meleg volt, nem ültünk le a"fapados"terszon, inkább bent, ill. a félig nyitott részen.

2018. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. június 7. - 4 látogató hasznosnak vélte
1 hónappal ezelőtt voltunk családi születésnapi rendezvény alkalmából. Előre mindent telefonon és személyesen is megbeszéltünk a főnökkel aki egyben felszolgáló is! Nem akartunk a sörpados helyen lenni, ezért a benti éttermi részre kértünk asztalfoglalást. A megbeszéltek ellenére nem azt kaptuk, hanem a sörpados helyet.

Tom180 TOP étteremértékelő
Tom180 TOP egyébhely értékelő
2018. májusban járt itt
Értékelt: 2018. május 9.
Eltelt egy év, újra Cákon. A faluban más lehetőség nem is lévén egyszerű a választás. És a tapasztalatunk szerint nem is rossz. Most sem volt az. Az étel finom, a pincérek készségesek, az árak elfogadhatóak. A padok persze nem a legjobb ülőalkalmatosságok, de magunk választottuk a majdnem szabad levegőn. A három oldalról üveggel határolt terasz hasznos, mivel a csárda az út mellet van.

2018. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. április 20. - 2 látogató hasznosnak vélte
1 hete voltam a csárdában, és az étlapról kértem volna egy hagymás rostélyost. Ez nem volt az étlapon, helyette ajánlották HAGYMÁS HÁTSZÍNT SÜLT BURGONYÁVAL, mondva, hogy ugyan az mint a hagymás rostélyos. EHETETLEN RÁGÓS HÚS VOLT! ! ! Az életben nem volt hátszín, valamilyen olcsó, öreg főtt marhahús volt.

2018. márciusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. április 6. - 1 látogató hasznosnak vélte
Meghívásra, ismerősökkel voltunk itt, már nem először. Korábban családdal (gyerekekkel) jártunk itt. Korábban a teraszon ebédeltünk (ami közben félig zárt lett), most pedig bent vacsoráztunk. Ebédnél tele volt az étterem. A kiszolgálás mindkét esetben gyors, az ételek bőségesek és finomak voltak. Az árak barátságosak. A napokban újra megyünk :-) Ajánlom mindenkinek!
Szombathely

2017. szeptemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 10. - 1 látogató hasznosnak vélte
Hétköznap délben jutottunk el ezen kiváló hangulatú étterembe. A felülről és három oldalról zárt teraszon foglaltunk helyet. Ugyan csak padok voltak, rajtuk valami szőnyegszerű ronggyal, mégsem éreztem kényelmetlennek. A rongy kétes tisztaságú volt. Rajtunk kívül egy kisebb társaság fogyasztotta épp betevőjét. Tapasztalatokkal felvértezett, nem mai kakas pincér volt a vendéglátónk.

Tom180 TOP étteremértékelő
Tom180 TOP egyébhely értékelő
2017. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. július 12.
Egy pár nap alatt kétszer voltunk itt. Mivel Cákon volt szállás, onnan egy rövid sétával el lehet érni az út menti csárdát. Így gyalogosan már lehetőségem nyílt inni egy sört,sajnos azonban még mindig csak Sopronit mérnek. Az étel minden alkalommal finom, és szeretem a cáki apró pecsenyét, mint helyi specialitást. Hét közben szabad asztal is inkább van.

agi32 TOP szállásértékelő
agi32 TOP egyébhely értékelő
2017. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. július 6. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nekünk tetszett. Olvastam hogy a pincér udvariatlan, és az elején valóban "morcosnak" tűnt, de semmi probléma nem volt. Nagy volt a forgalom, sok a válogatós vendég. . . de a végén még mosolygott is :) 12 fős társasággal voltunk, teljesen érthető, hogy néha vannak kisebb fennakadások, vagy tévesztések, de semmi olyan, amit ne lehetne egy kedves mosollyal intézni.

2017. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. április 2.
A cáki csikó csárdát bárkinek jó szívvel tudom ajánlani. Szívesen megyünk ide a feleségemmel mert még soha nem csalódtunk,pedig már párszor jártunk itt! Kedves és szolgálatkész a személyzet, kellemes tiszta környezet ,nagyon finom ételek. Udvarias a kiszolgálás és ami nagyon fontos korrekt az elszámolás!

Legnépszerűbb csomagok Cákon és környékén
Hegyalja Apartman
Cák
8 nap/7 éjszaka 3.214,- Ft/fő/7 éj ártól: önellátással
2020.07.01. - 2020.08.31.
Greenfield Hotel Golf & Spa
Bük, Bükfürdő
2 nap/1 éjszaka 21.478 - 32.842,- Ft/fő/éj között: Napi árak, soft all inclusive ellátással, parkolással, WIFI-vel
2020.10.01. - 2021.01.06.
Szent András Fogadó
Hidegség
2 nap/1 éjszaka 4.500 - 8.750,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Hotel Bassiana
5 nap/4 éjszaka 15.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, fürdőköpeny bekészítéssel, sárvári Arborétum belépéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.06.08. - 2020.08.30.
Andante Hotel és Étterem
Szentgotthárd
2 nap/1 éjszaka 9.950,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.07.05. - 2022.01.31.
Tó-Part Apartmanház & Rendezvényközpont
Kőszeg
2 nap/1 éjszaka 5.500 - 7.500,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, bográcsozási lehetőséggel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.05.29. - 2021.01.01.
Tücsöktanya Vendégház
Kétvölgy
3 nap/2 éjszaka 6.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Brigitte Apartman
Bük, Bükfürdő
3 nap/2 éjszaka 6.100,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Éden Apartman
Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.07.05. - 2020.12.20.
Caramell Premium Resort
Bük, Bükfürdő
3 nap/2 éjszaka 14.450 - 59.350,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, délutáni süteménnyel, wellness részleg és fitneszterem használattal, fürdőköntös bekészítéssel, internet elérhetőséggel
2018.08.17. - 2022.01.01.
Hunguest Hotel Répce Gold
Bük, Bükfürdő
5 nap/4 éjszaka 21.300 - 32.050,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, kisvonatozással és várbelépővel, sportprogramokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2017.07.01. - 2020.08.31.
Golf in Hungary Apartman
Bük, Bükfürdő
4 nap/3 éjszaka 2.997,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, szauna használattal, parkolással
2020.12.24. - 2020.12.27.

Szállodák Cák környékén
Caramell Premium Resort Cák
Hotel Wolf Cák
Pár száz méterre található a sárvári Gyógy és Wellnessfürdő az ízlésesen kialakított...
Spirit Hotel Thermal Spa Cák
Caramell a legjobb áron (min. 2 éj)
Szuperakció (min. 3 éj)
Kedvezményes ár félpanzióval (min. 3 éj)

Csikó Csárda CákX