9725 Cák, Fő u. 56.

Wellness csomagok Cák városában

Csikó Csárda Cák vélemények

2019. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. július 11. - 2 látogató hasznosnak vélte
Bele olvastam az elöző értékelésekbe. Nagyon meg oszlanak a vélemények. De azzal tisztában kell lenni,hogy ez egy útszéli kiskocsma a falu mellet. Mi négyen ebédeltünk és szakácsként az a véleményem,hogy árban és minöségben elfogadhattó. Vannak drágább éttermek ahol a kockás abrosz már a retró desing és a fél liter limcsi 1ezres.

2018. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. június 22.
Aki a címből arra következtet, hogy azért rövid, mert villámgyors a kiszolgálás, nagyot téved. . . Az ételekre "átlagos" minősítést adtam, mert többször jártunk itt, és megfelelt a minőség. De most más történt. A parkolóban 4-5 autó, hétköznap. . . ebédidőben. meleg volt, nem ültünk le a"fapados"terszon, inkább bent, ill. a félig nyitott részen.

2018. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. június 7. - 4 látogató hasznosnak vélte
1 hónappal ezelőtt voltunk családi születésnapi rendezvény alkalmából. Előre mindent telefonon és személyesen is megbeszéltünk a főnökkel aki egyben felszolgáló is! Nem akartunk a sörpados helyen lenni, ezért a benti éttermi részre kértünk asztalfoglalást. A megbeszéltek ellenére nem azt kaptuk, hanem a sörpados helyet.

Tom180 TOP étteremértékelő
Tom180 TOP egyébhely értékelő
2018. májusban járt itt
Értékelt: 2018. május 9.
Eltelt egy év, újra Cákon. A faluban más lehetőség nem is lévén egyszerű a választás. És a tapasztalatunk szerint nem is rossz. Most sem volt az. Az étel finom, a pincérek készségesek, az árak elfogadhatóak. A padok persze nem a legjobb ülőalkalmatosságok, de magunk választottuk a majdnem szabad levegőn. A három oldalról üveggel határolt terasz hasznos, mivel a csárda az út mellet van.

2018. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. április 20. - 2 látogató hasznosnak vélte
1 hete voltam a csárdában, és az étlapról kértem volna egy hagymás rostélyost. Ez nem volt az étlapon, helyette ajánlották HAGYMÁS HÁTSZÍNT SÜLT BURGONYÁVAL, mondva, hogy ugyan az mint a hagymás rostélyos. EHETETLEN RÁGÓS HÚS VOLT! ! ! Az életben nem volt hátszín, valamilyen olcsó, öreg főtt marhahús volt.

2018. márciusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. április 6. - 1 látogató hasznosnak vélte
Meghívásra, ismerősökkel voltunk itt, már nem először. Korábban családdal (gyerekekkel) jártunk itt. Korábban a teraszon ebédeltünk (ami közben félig zárt lett), most pedig bent vacsoráztunk. Ebédnél tele volt az étterem. A kiszolgálás mindkét esetben gyors, az ételek bőségesek és finomak voltak. Az árak barátságosak. A napokban újra megyünk :-) Ajánlom mindenkinek!
Szombathely

2017. szeptemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 10. - 1 látogató hasznosnak vélte
Hétköznap délben jutottunk el ezen kiváló hangulatú étterembe. A felülről és három oldalról zárt teraszon foglaltunk helyet. Ugyan csak padok voltak, rajtuk valami szőnyegszerű ronggyal, mégsem éreztem kényelmetlennek. A rongy kétes tisztaságú volt. Rajtunk kívül egy kisebb társaság fogyasztotta épp betevőjét. Tapasztalatokkal felvértezett, nem mai kakas pincér volt a vendéglátónk.

Tom180 TOP étteremértékelő
Tom180 TOP egyébhely értékelő
2017. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. július 12.
Egy pár nap alatt kétszer voltunk itt. Mivel Cákon volt szállás, onnan egy rövid sétával el lehet érni az út menti csárdát. Így gyalogosan már lehetőségem nyílt inni egy sört,sajnos azonban még mindig csak Sopronit mérnek. Az étel minden alkalommal finom, és szeretem a cáki apró pecsenyét, mint helyi specialitást. Hét közben szabad asztal is inkább van.

2017. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. július 6. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nekünk tetszett. Olvastam hogy a pincér udvariatlan, és az elején valóban "morcosnak" tűnt, de semmi probléma nem volt. Nagy volt a forgalom, sok a válogatós vendég. . . de a végén még mosolygott is :) 12 fős társasággal voltunk, teljesen érthető, hogy néha vannak kisebb fennakadások, vagy tévesztések, de semmi olyan, amit ne lehetne egy kedves mosollyal intézni.

2017. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. április 2.
A cáki csikó csárdát bárkinek jó szívvel tudom ajánlani. Szívesen megyünk ide a feleségemmel mert még soha nem csalódtunk,pedig már párszor jártunk itt! Kedves és szolgálatkész a személyzet, kellemes tiszta környezet ,nagyon finom ételek. Udvarias a kiszolgálás és ami nagyon fontos korrekt az elszámolás!

Legnépszerűbb csomagok Cákon és környékén
Hegyalja Apartman
Cák
2021.05.01. - 2021.10.31.
Hotel Írottkő
Kőszeg
6 nap/5 éjszaka 9.260,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, kerékpár bérléssel, masszázzsal, bőrfiatalító peeling keverék használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.01.11. - 2021.12.23.
Tó-Part Apartmanház & Rendezvényközpont
Kőszeg
2 nap/1 éjszaka 5.500 - 6.500,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, bográcsozási lehetőséggel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.05.29. - 2022.01.02.
Willis Hotel Business & Wellness
Zalaegerszeg
3 nap/2 éjszaka 16.600,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, kétfogásos ebéddel, wellness-részleg használattal, köntös bekészítéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.11. - 2021.12.23.
Holiday Apartman
3 nap/2 éjszaka 4.750,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, korlátlan tea- és kávéfogyasztással, korai érkezéssel, késői távozással, parkolással, internet elérhetőséggel
2021.01.11. - 2021.05.31.
Bajor Panzió Aparthotel
Bük, Bükfürdő
2 nap/1 éjszaka 4.365 - 8.546,- Ft/fő/éj között: önellátás, kültéri jakuzzival, bográcsozási, grillezési lehetőséggel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.10.28. - 2022.01.02.
Pék Apartman
2021.03.08. - 2022.01.02.
Szent András Fogadó
Hidegség
2021.03.08. - 2022.03.08.
Hotel Aqua Sárvár
2 nap/1 éjszaka 9.600 - 18.000,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.07.26. - 2022.01.03.
Németh Apartmanok
3 nap/2 éjszaka 7.630 - 10.824,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.08.15. - 2021.09.04.
Artis Boutique Hotel
Szombathely
2021.03.08. - 2022.03.08.
Vadvirág Panzió
Ágfalva
2 nap/1 éjszaka 7.250,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness használattal
2021.03.11. - 2021.03.15.

Szállodák Cák környékén
Caramell Premium Resort Cák
Park Inn by Radisson Sárvár Resort & Spa Cák
A Park Inn Hotel 2006-ban épült, Magyar Turizmus Minőségi Díj és Zöld Szálloda elismeréssel...
Hotel Írottkő Cák
Kőszeg legismertebb és legnagyobb férőhelyű szállodája, a Hotel Írottkő a...
Caramell a legjobb áron (min. 2 éj)
All inclusive pihenés
Hegyvidéki mámor (min. 5 éj)

Csikó Csárda CákX