3,8

Wellness pihenés félpanzióval
Portobello Hotel Esztergom

Korzó Coffee Tata vélemények

Átlagos 2022. március 26.barátokkal járt itt
Ajánlom, mert nekem az étel ízlett! Az ára annyira nem, főleg úgy, hogy utólag olvasott régebbi véleményekben említették, hogy szervizdíjat is számolnak fel. . . Mivel a blokkot nem néztem meg, így nem tudom, hogy ez még mindig így van e, de ha igen (akkor egyébként nem ajánlom:-)), szerintem is pofátlanság, hogy egy olyan helyen, ahol te mész oda megrendelni, majd te mész el az ételedért, majd elpakolsz magad után, még plusz díjat számol fel a semmiért!
Kiváló 2021. augusztus 16.a párjával járt itt
Augusztus egyik hétköznap délelőttjén sétáltunk erre. Nagyon jól kihasználták a hely adottságát. Szép a kilátás a várra. A választékból az egyik szerényebbet kértük menüben, megkóstolva a helyi limonádét és almás pitét is. A kiszolgálást megkönnyítették egy csengő használatával így senkinek se kell a másik mögött várnia.
Szörnyű 2019. június 11.családjával járt itt
15 óra 42 perckor szerettünk volna rendelni, mikor is közölte a hölgy, hogy négyig nem vesznek fel rendelést mert nem érik utol magukat.
Kivártuk a négy órát, majd akkor közölte, hogy felveszi a rendelést de minimum 45 perc!
És ez nem lehetett volna előzőleg mondani? ? ? ?
Hogy az ember ne várjon fölöslegesen? ? ?
Felháborító a hozzáállás.
Átlagos 2019. március 25.barátokkal járt itt
Szinte a kezdetektől járunk a Korzóba, amikor még csak fagyi volt - ami kicsit drága ugyan, de mivel különleges, így belefér. Télen fagyi helyett hamburger, tésztaételek, legújabban pedig a szakember gárda fejlődésével BBQ, grill és más különlegességek is kaphatók. Akciók is vannak: egy kis kártyára a vásárlások alapján pecsétet lehetett gyűjteni - 2.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 40 városban járt már2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2018. október 3.családjával járt itt
Vasárnap délben ültünk le enni ,sokan voltak ,de volt asztal a parton is. Jo idő volt ,így telt az idő ,na de jóbol is megárt a sok mert kerek 1 órát vártunk 2 hamburgerre és egy salátára. Cserebe nagyon finom volt amit kaptunk így nincs rossz szájíz. Mivel közel lakunk mar többször jártunk itt.
Korzó Coffee Tata - Étel/ital
2018. június 6.a párjával járt itt
Jó kajákat lehet kapni "jó" áron, persze ez képletes volt. A fagyit dícsérik "önkiszolgáló", a kajáért sorba kell állni, de ha nincs kész, egy kis ügyfélhívón jelzik, ha kész van, és vissza kell sétálni a tópartról az étterembe, hogy elhozzuk. A tóparti külső terasz jó lenne a kilátással, ha nem nekünk kellene idehordani az ételt.
Korzó Coffee Tata - Külső képKorzó Coffee Tata - Egyéb
2018. január 30.a párjával járt itt
Eredetileg kávézni tértünk be ide,de végül elcsábultunk, és ebédeltünk, mert mint kiderült, itt meleg étel kapható. Tészták,sült krumpli, Burgerek, saláták, választható formában és feltétellel Félig önkiszolgáló módon lehet teázni, forró csokizni, fagyizni, minden frissen készül, és nem kis adagok.
2017. július 24.a párjával járt itt
Már többször jártunk itt, hol barátokkal, hol csak ketten Párommal. Legutóbb picit később este gondoltunk egyet és a tóparti sétát a Korzóval zártuk. Beugrottunk egy "csináld magad" fagyira. :D Nagyon tetszett, hogy úgy állíthattuk össze a fagyinkat, ahogy akartuk. . . akár öntettel, akár cukorkákkal vagy épp csokireszelékkel.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 11 városban járt márNépszerű író - 25 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
2016. október 13.a párjával járt itt
A Korzó egy önkiszolgáló étterem, ami a tatai tóparton van, ha a kinti részre ülünk le, akkor közvetlenül a tóparton lehet élvezni az ízeket és a gyönyörű kilátást. A fagyi különlegessége, hogy a vanília - csoki/ vanília - joghurt fagyira magunk tehetjük rá a feltéteket annyit, amennyit szeretnénk.
Kiváló 2016. június 28.a párjával járt itt
Párommal ritkán eszünk hamburgert, vagy bármi hasonló gyorskaját, de ez alkalommal megkívántuk. Már sokan mondták, hogy a Korzóban nagyon finom, így hát kipróbáltuk. Valóban nagyon finom volt a hamburger, sőőt. . ! Mellé kértünk "krupmlicsónakot", ami ugyancsak nagyon finomnak bizonyult és nem a megszokott sült krumplit, ezért nagyon tetszett.