Zalakarosi Fürdő Zalakaros

Zalakarosi Fürdő ZalakarosZalakarosi Fürdő Zalakaros
Zalakarosi Fürdő ZalakarosZalakarosi Fürdő Zalakaros
12 fotó

Zalakarosi Fürdő Zalakaros bemutatkozása

Míg a legapróbbak a kis medencében tipegnek, addig a kicsit idősebbeknek a csúszdák és a függőhidak olyan élményt nyújtanak, ami túlmutat egy egyszerű fürdőzésnél. Persze, egy idő után a víz is unalmas lehet, de szerencsére akkor sem kell aggódni: a parton is van mit csinálni, köszönhetően a játszótérnek.
Tovább olvasom >>

129 vendég értékelése alapján

Kihagyhatatlan
Érdekes
Kihagyható
Időpazarlás
Kihagyhatatlan

129 vélemény
A kijelzett darabszámba és átlagba beszámítjuk partneroldalunkon, a Szállásvadász.hu oldalon leadott értékeléseket is. Ott lehetőség van szöveg nélkül is értékelni. Az ilyen (kizárólag pontozásos) értékelések nem kerülnek megjelenítésre.
Láttad már a nyereményjátékunkat?Megnézem, nyerni szeretnék!
Népszerű szállások a környéken
Hotel Karos Spa Zalakaros
157.400 Ft / 2 fő / 3 éj-től félpanzióval

Zalakarosi Fürdő Zalakaros vélemények

Érdekes 2022. június 18.a párjával járt itt
A hotelből folyosón tudtunk átjárni, ami jó. A gond utána kezdődött. Két napba telt, mire ki mertem jelenteni, hogy nem tévedünk el. :-) Addig egy labirintusnak tűnt a fürdő, utána viszont már semmi gond. Maga a fürdő szép, és tiszta, minden okés. Az árakkal azonban nem igazán voltam kibékűlve. Igen drága az étel és ital.
Kihagyhatatlan 2022. április 30.gyerekekkel járt itt
Már régóta járunk ide, évente igénybe vesszük a kezeléseket. Most unokákkal jöttünk kikapcsolódni. Nem csalódtunk. Sok lehetőség van felnötteknek, gyerekeknek a Fürdő területén. Sok csúszda, medence, szauna, sószoba, Van étteremben lehetőség ebédelni. Hát megunhatatlan volt a gyerekeknek. Nagyon szuper napot töltöttünk ott. Szép emlékekkel térünk haza. Visszajövünk hamarosan
Itt fényképeztem:
Zalakarosi Fürdő Zalakaros - Zalakarosi Fürdő Zalakaros - Zalakarosi Fürdő Zalakaros -
Kihagyhatatlan 2021. október 19.gyerekekkel járt itt
Nagyon jól éreztük magunkat itt. Rengeteg lehetőség, gyereknek, kicsiknek, nagyoknak. Családommal jártam itt, kicsivel,nagyobbal, mindkettőnek élmény volt. Sok medence, csúszda van, változatos. Röviden: Szuper volt !
Kihagyhatatlan 2020. október 21.a párjával járt itt
Egy kellemes hosszúhétvégét töltöttünk Zalakaroson. A fürdőben belépéskor van kézfertőtlenítési lehetőség. Mivel külföldi állampolgárok nem nagyon jönnek Magyarországra, így viszonylag kevesen tartózkodtak a fürdőben. Az öltöző és a mellékhelyiségek tiszták voltak.
Rubin fokozatú értékelőOrszágjáró - 42 városban járt márFelfedező - 84 helyen első értékelőNépszerű író - 295 hasznos szavazat6 évnyi aktív tagság
Kihagyhatatlan 2019. július 23.gyerekekkel járt itt
Szerintem nagyon drága a komplex belépő a magyarországi látogatóknak
4800 Ft-os napi teljes árú belépő jegy eléggé húzós. A szolgáltatás jók.
Sok a medence, kint a strandon és bent az élményfürdőben. De árban amit elkérnek, az szerintem nagyon túlzott.
A fürdő egyébként tiszta, rendezett, és ez a kiszolgáló helyiségekre is igaz. A strand rész is szép, sok az árnyék.
Érdekes 2019. május 21.gyerekekkel járt itt
2018 őszén jártunk itt. A beltéri rész összességében tetszett. A medencék és az élményelemek nagyon jók minden korosztály számára. 5 éves kislányommal voltunk ott 3-an. A medence vize hideg volt :( A fenti emeleten a lépcsőház ajtója nyitva volt. Többször becsuktuk, de azt mondták ne tegyük, mert szellőzik! ?
Érdekes 2018. november 7.gyerekekkel járt itt
Évről évre járjuk az országban a fürdőket a gyerekekkel, de ennyire labirintus-szerű fürdővel még nem találkoztunk. Az öltözőből sehogy sem lehet a fürdőtérbe jutni, vissza kell menni a kasszákhoz. Az öltöző -1, -2 szinten van, utána felfelé 1-2 emeletet, aztán megint le 1-2 emeletet, hogy a medencékhez juthassunk.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 19 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kihagyhatatlan 2018. július 21.gyerekekkel járt itt
Mindegy mikor mész, nem fogsz csalódni. Hideg időben szuper fedett rész, meleg időben még szuperebb kinti rész. Gyerekek, felnőttek egyaránt megtalálják amit keresnek. A belépő lehet kicsit magasabb mint máshol, de egész napra leszámítva már nem olyan sok, ráadásul egy csomó minden benne van az árban pl. szauna, sószoba, gyerekszauna.
Itt fényképeztem:
Zalakarosi Fürdő Zalakaros - Zalakarosi Fürdő Zalakaros -
Átlagos 2018. június 1.a párjával járt itt
Pár napot töltöttünk Zalakaroson a fürdőben. Nagyon jó a víz, de volt valami ami meglehetősen bosszantó és kellemetlen volt. A két meleg vizű szabadtéri medence szinte élvezhetetlen volt a bögölyök miatt. Percenként kellett elzavarni ezeket a szemtelen rovarokat. Mindenkire rászálltak és ha valaki nem vette észre időben bizony fájdalmas csípés lett a vége.
Kihagyhatatlan 2018. március 15.a párjával járt itt
A zalakarosi Gránit Gyógy- és Élményfürdő nagyon kellemes hely, érdemes meglátogatni.
Elsőre kicsit labirintusnak tűnik, de ötletesen színes lábnyomok vezetik a látogatókat, merre kell menni az élményfürdő vagy a gyógyfürdő felé.
Igazi gyerekparadicsom, de a felnőttek sem unatkoznak.
A tisztaság megfelelő, a személyzet is kedves, udvarias.
23 értékelés / 3 oldalon
Az átlag számításánál figyelembe vettünk 106 darab olyan értékelést is, melyet szöveg nélkül, csak pontozással adtak le partneroldalukon, a szallasvadasz.hu-n.
Zalakarosi Fürdő Zalakaros a térképen
8749 ZalakarosThermál út 4.
+36 93 340 420
Éjszakai fürdőzés