Caffe Grante Étterem és Kávézó Esztergom
2500 Esztergom, Dorogi út 5–7.

Caffe Grante Étterem és Kávézó Esztergom a térképen

magyar, angol
Visa, EC/MC
Carlsberg

Caffe Grante Étterem és Kávézó Esztergom bemutatkozása

Barátságos, mediterrán hangulatú étterem, ahol nemzetközi fogások és helyi specialitások kínálják magukat széles borválasztékkal.

Tekintsék meg aktuális itallapunkat és válasszanak az ebéd vagy vacsora mellé egy pohár tüzes bort vagy egy pohár frissen csapolt hűsítő sört. Az sem marad szomjas, aki alkoholmentes frissítőt keres.

Buszos csoportokat is örömmel fogadunk. Nálunk egyszerű a parkolás és a menü is finom!

Rendezvények lebonyolításában is van gyakorlatunk, a családi ebédtől a céges állófogadáson keresztül az esküvői mulatságig bármilyen jellegű kéréssel fordulhatnak hozzánk. Megbeszélés alapján részletes ajánlatot készítünk, az Ön igényeinek megfelelően.

Kávézó is található az étterem mellett.

Gyereksarok is van az étteremben, ahol a kicsik eljátszhatnak, míg a szülők az étteremben ülnek. Ha megéheznek a nagy játékban, választhatnak a gyerekétlapról egy fogást.

Teraszunkon esik jó az ebéd - ha szép az idő. Elkészült a faszenes grillezőnk is, ahonnan hamarosan kellemes illatok szállnak majd a vendégek felé...

Reggelizni is lehet nálunk: frissen sütött édes süteményeket, jó kávét, felvágottakat, tojásételeket, virslit, gyrostálat, hamburgert ajánlunk - nem csak a Hotel Grante vendégeinek!

Kávézónk reggel 7-től, éttermünk déltől várja Önöket!

Menü is várja az éhes vendégeket hétfőtől péntekig. Ha szeretné tudni, hogy mit főzünk a jövő héten, tekintse meg menüajánlatunkat a honlapunkon vagy a közösségi oldalunkon.

SZÉP kártyát (OTP, MKB, K&H) és étkezési utalványokat elfogadunk.

Éttermünkben és kávézónkban - az érvényben lévő törvényekkel összhangban - kérjük a dohányzás mellőzését! Rágyújtani csak a kijelölt helyeken (pl. a teraszon) lehet.

Caffe Grante Étterem és Kávézó Esztergom képei

Caffe Grante Étterem és Kávézó Esztergom vélemények

T. Éva2 TOP egyébhely értékelő
2019. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 7.
A szombati családi ebéd lehetőségét használtuk ki. Most voltunk itt először,de biztos hogy vissza fogunk térni. Nagy,finom tál leves után a sültesek körettel,valamint a 4 kakaós, 4 lekváros palacsinta bőven elég egy 4 fős családnak. A gyerekek málnaszörpöt kaptak és egy játszósarokban elfoglalták magukat. Előre foglaltuk,nem kellett várni szinte semmit.

2018. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. június 27.
Először jártam az étteremben, de mivel többször ajánlották és dicsérték már a menüs ebédet, úgy gondoltam ideje kipróbálni. Tiszta, rendezett étterem, kedves fogadtatással. A pincér rögtön jött felvenni a rendelést, az étel gyorsan elkészült és hatalmas adag volt. Nagyon finom volt minden, meg sem tudtam enni, így az ebédem felét becsomagolták nekem.

2018. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. május 22. - 1 látogató hasznosnak vélte
A Grante Motelben szálltunk meg, adott volt, hogy reggelinket itt fogyasztjuk. Az étlap reggeli kínálata nagyon széles; édes és sós ételek egyaránt, az ár is kedvező. A kiszolgálás nagyon kedves. Késői ebédünket is az étteremben fogyasztottuk, hogy kutyával ne kelljen más kutyabarát helyet keresnünk. A főételek is ízletesek, elegendőek voltak.

Mobilról küldte. | 2017. novemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. november 8. - 1 látogató hasznosnak vélte
Őszi pihenésünket megkoronázta ez a kávézó,éterem.
Gondolatunkat keresték, és teljesitették.

Hihetetlen finoman főznek és nagyon kedves a kiszolgálás.
A kávé fenséges!!!

Nagyon ajánlom mindenkinek!!!
Köszönöm.
Gabi.

2016. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. december 16. - 1 látogató hasznosnak vélte
Már rendszeres látógatói vagyunk az étteremnek, mert, ha családdal megyünk akkor is jót ehetünk megfizethető áron. Nagyon jó a kiszolgálás, nagyon kedvesek a pincérek, finomak az ételek. Nem utolsó szempont, hogy mindenütt rend és tisztaság van! Ma például épp zárt rendezvényre készültek, amikor bementünk, mégis szivesen invitáltak és kedvesen kiszolgáltak, pedig csak egy kávéra és palacsintára ültünk be.
Válasz az értékelésre - 2016. december 21.
Köszönjük szépen a kedves sorokat, szeretettel várjuk vissza Önöket!
Aknai Péter
Aknai Péter, igazgató

2016. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. november 24.
Nyaralásunk alkalmával a Grante Hotelben szálltunk meg. Az étteremben két főtt ételt és egy reggelit fogyasztottunk. Az ebédet, vacsorát a teraszon ettük meg, aminek nagyon örültem, mert az éttermi részt kicsit sötétnek tartottam. A kiszolgálás kedves, udvarias volt. Az ételek nagyon finomak, és gusztusosan tálaltak. Az adagok pont megfelelő mennyiségűek.
Válasz az értékelésre - 2016. november 29.
Köszönjük szépen a kedves sorokat, szeretettel várjuk vissza Önöket!
Aknai Péter, igazgató

2014. májusban, csoporttal járt itt
Értékelt: 2014. október 14. - 1 látogató hasznosnak vélte
Az étteremben kifogástalan kiszolgálásban volt részem, pedig "csak" menüt rendeletem. Az ebéd ízletes és bőséges, kérés nélkül hoztak egy kancsó vizet is. Az épületek kívülről nem sokat ígérnek, a város szélén, a vasút mellett nem túl vonzó a környezet. Cserébe a első terek igazán kellemesek, az étterem kifejezetten jó hangulatú, már-már elegáns.

2014. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. szeptember 25. - 2 látogató hasznosnak vélte
Többször jártunk már itt családilag, minden alkalommal nagyon jól éreztük magunkat, jót ettünk. Az ételek finomak, az adagok kiadósak és figyelnek a legkisebbekre is, van játszósarok is. A salátabár is isteni,a választékban mindenki talál az ízlésének megfelelőt. A kiszolgálás pedig kiemelkedően kedves! Mindig nagyon otthonosan éreztük itt magunkat!

2013. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. június 24. - 2 látogató hasznosnak vélte
Tökéletes hely családi összejövetelekre, születésnapi bulikra,
keresztelői ebédre. Többször voltam osztály osztály találkozón és egyéb rendezvényen csak jó tapasztalatokkal távoztam.
Az ételek nagyon finomak a kiszolgálás gyors és tökéletes az árak mindenki számára elfogadhatóak.
Mindenkinek ajánlom, ha jót jó helyen szeretne enni, inni.

2014. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. június 24. - 1 látogató hasznosnak vélte
A vasárnapi családi menüt is többször fogyasztottuk ott , de a la card is többször étkeztünk már a Grantéban . Mindig ízletes étel került az asztalra , gyors udvarias kiszolgálással és remek árakkal kombinálva . A felszolgált ételmennyiségéről csak annyit, hogy még soha sem sikerült mindent elfogyasztani, pedig nagyon igyekeztünk mindannyian .

Legnépszerűbb csomagok Esztergomban és környékén
Portobello Wellness & Yacht Hotel
3 nap/2 éjszaka 15.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2017.09.01. - 2020.06.14.
Villapark Várgesztes
Várgesztes
3 nap/2 éjszaka 54.800,- Ft/család/éj ártól: félpanziós ellátással 2 felnőtt és 4 gyermek részére, wellness-részleg, sporteszközök és pályák használatával, gyermekfelügyelettel, ünnepi programokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.20. - 2019.12.27.
Prestige Hotel Budapest
2 nap/1 éjszaka 20.777 - 40.209,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.03.22. - 2020.09.30.
Kerekhegy Panzió
Leányfalu
2020.12.07. - 2019.12.07.
Tó Wellness Hotel
Bánk
3 nap/2 éjszaka 18.450 - 18.700,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.06.18. - 2020.12.22.
Velence Resort & Spa
Velence
3 nap/2 éjszaka 18.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szobai bekészítéssel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, játszóház használattal, programokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.11.03. - 2020.03.15.
Öreg Halász Hotel & Étterem
Tát
3 nap/2 éjszaka 6.300,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.12.07. - 2019.12.17.
Moson Patak Vendégház
Nagymaros
2 nap/1 éjszaka 5.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással
2019.12.07. - 2020.12.07.
Jagelló Business Hotel
2019.12.07. - 2020.03.06.
Gastland M1 Hotel
Páty
Akár 1 éjszaka 29.490,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, szilveszteri zenés-táncos mulatsággal, éjféli vacsorával, tombolával
2019.12.31. - 2020.01.01.
Hotel Gottwald
Tata
2 nap/1 éjszaka 12.400,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.12.07. - 2019.12.20.
Abacus Business & Wellness Hotel
Herceghalom
3 nap/2 éjszaka 18.650,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, pezsgő és romantikus bekészítéssel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázzsal vagy kezeléssel, wellness kuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2018.01.17. - 2019.12.29.

Szállodák Esztergom környékén
Libra Hotel Esztergom
Royal Club Hotel Esztergom
Tó Wellness Hotel Esztergom
Romantikus kikapcsolódás (min. 2 éj)
Kedvezményes ár teljes előrefizetéssel (min. 2 éj)
Kedvezményes pihenés min. 2 éjszaka félpanzióval

Caffe Grante Étterem és Kávézó EsztergomX