Grante Étterem és Pizzéria Esztergom

4,8
a 62 esztergomi étterem közül
étterem, kávézó - kávéház, pizzéria, szálláshely étterme
Grante Étterem és Pizzéria Esztergom
Grante Étterem és Pizzéria EsztergomGrante Étterem és Pizzéria Esztergom
Grante Étterem és Pizzéria EsztergomGrante Étterem és Pizzéria Esztergom

Grante Étterem és Pizzéria Esztergom bemutatkozása

Barátságos, mediterrán hangulatú étterem, ahol nemzetközi fogások és helyi specialitások kínálják magukat széles borválasztékkal.
Tekintsék meg aktuális itallapunkat és válasszanak az ebéd vagy vacsora mellé egy pohár tüzes bort vagy egy pohár frissen csapolt hűsítő sört. Az sem marad szomjas, aki alkoholmentes frissítőt keres.

Bazilika alatti Panzió Esztergom - Felhőtlen kikapcsolódás teljes ellátással a Next étteremben!
Felhőtlen kikapcsolódás teljes ellátással a Next étteremben!
Bazilika alatti Panzió Esztergom
106.211 Ft / 2 fő / 2 éj-től teljes panzióval
Szépia Hotel Zsámbék - Kedvezményes kikapcsolódás Zsámbékon
Kedvezményes kikapcsolódás Zsámbékon
Szépia Hotel Zsámbék

Grante Étterem és Pizzéria Esztergom vélemények

2023. június 17.a párjával járt itt
Esztergomban átutazóban jártunk. Az ittjártam értékelései alapján választottam ezt a helyet, és nem csalódtam benne. Ebédre menüt ettünk fokhagymakrém levest, rántott sajtot rizzsel. Vacsorára kétszemélyes Grante tálat kértünk. Mindkettővel meg voltunk elégedve. Az adagok bőségesek, ízvilága házias.
A hely rendezett, tiszta. Bátran ajánlom.
Rubin fokozatú értékelőOrszágjáró - 58 városban járt márFelfedező - 46 helyen első értékelő6 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 1679 feltöltött kép
Kiváló 2022. január 15.gyerekekkel járt itt
A családdal reggel útrakeltünk az Alföldről és a Rám-szakadéknál kötöttünk ki. Egy nagyszerű nap után hazafele indulva kerestünk egy éttermet. Egy kis kitérővel megtaláltuk a Grande éttermet. Jó választás volt. Kívülről nem éppen egy szimpatikus épület várt ránk,de mivel elég jó értékelést kapott mi is kipróbáltuk.
Grante Étterem és Pizzéria Esztergom - EgyébGrante Étterem és Pizzéria Esztergom - EgyébGrante Étterem és Pizzéria Esztergom - EgyébGrante Étterem és Pizzéria Esztergom - EgyébGrante Étterem és Pizzéria Esztergom - EgyébGrante Étterem és Pizzéria Esztergom - EgyébGrante Étterem és Pizzéria Esztergom - EgyébGrante Étterem és Pizzéria Esztergom - EgyébGrante Étterem és Pizzéria Esztergom - Egyéb
Kiváló 2019. szeptember 7.gyerekekkel járt itt
A szombati családi ebéd lehetőségét használtuk ki. Most voltunk itt először,de biztos hogy vissza fogunk térni. Nagy,finom tál leves után a sültesek körettel,valamint a 4 kakaós, 4 lekváros palacsinta bőven elég egy 4 fős családnak. A gyerekek málnaszörpöt kaptak és egy játszósarokban elfoglalták magukat.
Kiváló 2018. június 27.gyerekekkel járt itt
Először jártam az étteremben, de mivel többször ajánlották és dicsérték már a menüs ebédet, úgy gondoltam ideje kipróbálni. Tiszta, rendezett étterem, kedves fogadtatással. A pincér rögtön jött felvenni a rendelést, az étel gyorsan elkészült és hatalmas adag volt. Nagyon finom volt minden, meg sem tudtam enni, így az ebédem felét becsomagolták nekem.
Kiváló 2018. május 22.a párjával járt itt
A Grante Motelben szálltunk meg, adott volt, hogy reggelinket itt fogyasztjuk. Az étlap reggeli kínálata nagyon széles; édes és sós ételek egyaránt, az ár is kedvező. A kiszolgálás nagyon kedves.
Késői ebédünket is az étteremben fogyasztottuk, hogy kutyával ne kelljen más kutyabarát helyet keresnünk. A főételek is ízletesek, elegendőek voltak. A jeges kávé pedig megkoronázta étkezéseinket.
Kiváló 2017. november 8.barátokkal járt itt
Őszi pihenésünket megkoronázta ez a kávézó,éterem.
Gondolatunkat keresték, és teljesitették.

Hihetetlen finoman főznek és nagyon kedves a kiszolgálás.
A kávé fenséges!!!

Nagyon ajánlom mindenkinek!!!
Köszönöm.
Gabi.
Kiváló 2016. december 16.gyerekekkel járt itt
Már rendszeres látógatói vagyunk az étteremnek, mert, ha családdal megyünk akkor is jót ehetünk megfizethető áron. Nagyon jó a kiszolgálás, nagyon kedvesek a pincérek, finomak az ételek. Nem utolsó szempont, hogy mindenütt rend és tisztaság van!
Grante Étterem és Pizzéria válasza
Köszönjük szépen a kedves sorokat, szeretettel várjuk vissza Önöket!
Aknai Péter
2016. december 21., Aknai Péter, igazgató
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 11 városban járt márNépszerű író - 25 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2016. november 24.a párjával járt itt
Nyaralásunk alkalmával a Grante Hotelben szálltunk meg. Az étteremben két főtt ételt és egy reggelit fogyasztottunk. Az ebédet, vacsorát a teraszon ettük meg, aminek nagyon örültem, mert az éttermi részt kicsit sötétnek tartottam. A kiszolgálás kedves, udvarias volt. Az ételek nagyon finomak, és gusztusosan tálaltak.
Grante Étterem és Pizzéria Esztergom - Étel/ital
Grante Étterem és Pizzéria válasza
Köszönjük szépen a kedves sorokat, szeretettel várjuk vissza Önöket!
2016. november 29., Aknai Péter, igazgató
Kiváló 2014. október 14., csoporttal járt itt
Az étteremben kifogástalan kiszolgálásban volt részem, pedig "csak" menüt rendeletem. Az ebéd ízletes és bőséges, kérés nélkül hoztak egy kancsó vizet is. Az épületek kívülről nem sokat ígérnek, a város szélén, a vasút mellett nem túl vonzó a környezet. Cserébe a első terek igazán kellemesek, az étterem kifejezetten jó hangulatú, már-már elegáns. A személyzet pedig nagyon kedves! Szívesen ajánlom!
Kiváló 2014. szeptember 25.gyerekekkel járt itt
Többször jártunk már itt családilag, minden alkalommal nagyon jól éreztük magunkat, jót ettünk. Az ételek finomak, az adagok kiadósak és figyelnek a legkisebbekre is, van játszósarok is. A salátabár is isteni,a választékban mindenki talál az ízlésének megfelelőt.
A kiszolgálás pedig kiemelkedően kedves!
Mindig nagyon otthonosan éreztük itt magunkat!
Grante Étterem és Pizzéria Esztergom a térképen
2500 EsztergomDorogi út 5–7.
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • légkondícionált helyiség • vegetáriánus ételválaszték • billiárd, darts • csoportokat szívesen fogad • étel elvitelre • gyerekmenü • kisállat bevihető • napi menü • parkolási lehetőség • reggelizési lehetőség • rendezvényhelyszín • sportközvetítés • szabadtéri • széles borválaszték • zártkörű rendezvény lehetősége
H-K
Sze-Szo