Vitorlás Étterem Balatonlelle

05.17-09.01.
Sirály Hotel Balatonlelle

Vitorlás Étterem Balatonlelle vélemények

Kiváló 2023. október 8.a párjával járt itt
Egy októberi vasárnapon érkeztünk az étterembe, röviddel a nyitás után. Még nem jártunk itt, de a nyári, nagyon vegyes balatoni tapasztalataink után várakozással tekintettünk a gasztronómiai élmény elé. A helyet ajánlották. Már előjáróban elmondom: nem csalódtunk!
Vitorlás Étterem Balatonlelle - Étel/italVitorlás Étterem Balatonlelle - Étel/ital
2020. január 2.a párjával járt itt
A pozitív vélemények hatására esett erre az étteremre a választásunk. A kiszolgálás rendben volt, az ételek nagyon szépen voltak tálalva, ízviláguk azonban nem volt kiemelkedő, de a középkategóriától jobb volt, picit túlárazott. Az étterem hangulata sajnos csalódást okozott.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 46 városban járt márFelfedező - 11 helyen első értékelőNépszerű író - 32 hasznos szavazat5 évnyi aktív tagság
2018. augusztus 10.családjával járt itt
Kánikula lévén nem főztem, hanem elmentünk étterembe ebédelni. Hangulatos, csupa virág kerti rész és nyitott, szellős benti étterem, az utóbbit választottuk. Gyors kiszolgálás, udvarias pincérek,ragyogó tisztaság. Hideg limonádét és kétféle főételt fogyasztottunk. Amit nagyon értékelek, az a salátabár !
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 56 városban járt márFelfedező - 24 helyen első értékelőNépszerű író - 44 hasznos szavazat4 évnyi aktív tagság
Kiváló 2018. május 8., csoporttal járt itt
A május elsejei hosszú hétvégén egy 26 fős csoporttal körbekerékpároztuk a Balatont, Siófokról indulva. Nem a teljesítmény, hanem az élmény volt a lényeg, így kényelmes távok, látnivalók felkeresése, és egy kényelmes ebéd is belefért az időnkbe.
Vitorlás Étterem Balatonlelle - Étel/italVitorlás Étterem Balatonlelle - Külső képVitorlás Étterem Balatonlelle - Étel/italVitorlás Étterem Balatonlelle - Külső kép
Kiváló 2017. április 6.gyerekekkel járt itt
A BL Yacht Apartmanoktól nem messze található és ezért is tévedtünk erre. Sok autó állt mindig ezért mi is bementünk. Sokan voltak,de a kiszolgálás pörgős,amíg várakoztunk kóstoló előételt hoztak,és nagyon kedvesek voltak a pincérek. A választék bőséges,az ételek finomak és nagyon szépen vannak tálalva. Mindenkinek ajánlom aki erre jár.
Kiváló 2016. augusztus 8.gyerekekkel járt itt
Szállásadónk ajánlotta Lellén ezt az éttermet, nem csalódtunk, szuper hely, csak csatlakozni tudok az előttem szólókhoz, a felszolgálók hihetetlenek, gyorsaság, kedvesség, bármit kértünk az úgy volt, hamar megkaptuk az ételt, finom volt minden és hatalmas adag. Szép és hangulatos a hely, középen önkiszolgáló salátabár is van. Biztosan visszalátogatunk még a későbbiekben.
Kiváló 2016. július 2.a párjával járt itt
Teljesen véletlenül bukkantunk az étteremre,láttuk sokan vannak,gondoltuk akkor biztos jó választás lesz, és nem csalódtunk. Azonnal csináltak helyet,mert a terasz fullon volt. Látszott hogy a fiúk,nagyon toppon vannak,pörögtek rendesen és mindenkihez volt egy jó szavuk,kedvesek voltak nagyon.
Kiváló 2015. augusztus 18.gyerekekkel járt itt
Mai nap jártunk az étteremben. A rendelést azonnal felvették és az italokat néhány percen belül kihozták. A kiszolgálás gyors udavarias és közvetlen volt. Odafigyeltek külön kérés nélkül pl. arra is, hogy a gyerekeknek ne legyen túl hideg az innivaló. Én nehezen tudtam választani, így az elképzeléseim alapján meglepetés főételt kaptam, amivel teljes mértékben meg voltam elégedve.
Kiváló 2014. november 1.a párjával járt itt
Többször jártunk már a Vitorlás étteremben!
Ha egy kis időt kihagyunk, /viccelődve/ már ránk is szólnak a pincérek, hogy rég jártunk Náluk :)!
Fantasztikus emberkék! Pörögnek ezerrel, bőséges adagot szolgálnak fel és finomat!!
Jövünk mindig amikor Lellén vagyunk !!
Kiváló 2014. augusztus 12.családjával járt itt
Családommal (7 fő) jártunk itt most nyáron, elképesztő, hogy ezek a fiúk hogy csinálják, de minden vendég percek alatt kap italt-ételt, de akkora adagot, hogy győzd megenni. A kiszolgálás első osztályú, gyors, vidám fiúk, mindenkihez volt egy-két jó szavuk is. Az árak is átlagosak. Szóval bátran ajánlom mindenkinek!