Vitorlás Étterem Balatonlelle
8638 Balatonlelle, Köztársaság út 14.

Vitorlás Étterem Balatonlelle a térképen

hazai tájak TOP szállásértékelő
hazai tájak TOP egyébhely értékelő
2018. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 10. - 1 látogató hasznosnak vélte
Kánikula lévén nem főztem, hanem elmentünk étterembe ebédelni. Hangulatos, csupa virág kerti rész és nyitott, szellős benti étterem, az utóbbit választottuk. Gyors kiszolgálás, udvarias pincérek,ragyogó tisztaság. Hideg limonádét és kétféle főételt fogyasztottunk. Amit nagyon értékelek, az a salátabár ! Nekem a borjúpörkölthöz adott núdli nem ízlett, inkább nokedlivel ettem volna.

Knekató TOP szállásértékelő
Knekató TOP étteremértékelő
2018. áprilisban, csoporttal járt itt
Értékelt: 2018. május 8. - 1 látogató hasznosnak vélte
A május elsejei hosszú hétvégén egy 26 fős csoporttal körbekerékpároztuk a Balatont, Siófokról indulva. Nem a teljesítmény, hanem az élmény volt a lényeg, így kényelmes távok, látnivalók felkeresése, és egy kényelmes ebéd is belefért az időnkbe. Már ép elkeseredtünk, hogy nem lesz lehetőségünk enni, mert minden hely zárva volt még április 27-én, amikor egyszer csak elénk került a Vitorlás étterem.

Csilla TOP szállásértékelő
Csilla TOP egyébhely értékelő
2017. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. április 6.
A BL Yacht Apartmanoktól nem messze található és ezért is tévedtünk erre.Sok autó állt mindig ezért mi is bementünk.Sokan voltak,de a kiszolgálás pörgős,amíg várakoztunk kóstoló előételt hoztak,és nagyon kedvesek voltak a pincérek.A választék bőséges,az ételek finomak és nagyon szépen vannak tálalva.Mindenkinek ajánlom aki erre jár.

2016. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 8.
Szállásadónk ajánlotta Lellén ezt az éttermet, nem csalódtunk, szuper hely, csak csatlakozni tudok az előttem szólókhoz, a felszolgálók hihetetlenek, gyorsaság, kedvesség, bármit kértünk az úgy volt, hamar megkaptuk az ételt, finom volt minden és hatalmas adag. Szép és hangulatos a hely, középen önkiszolgáló salátabár is van.

2016. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. július 2.
Teljesen véletlenül bukkantunk az étteremre,láttuk sokan vannak,gondoltuk akkor biztos jó választás lesz, és nem csalódtunk. Azonnal csináltak helyet,mert a terasz fullon volt. Látszott hogy a fiúk,nagyon toppon vannak,pörögtek rendesen és mindenkihez volt egy jó szavuk,kedvesek voltak nagyon. Házi limonádét azonnal megkaptuk és nagyon finom volt,én cukor nélkül kértem és megoldották.

2015. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. augusztus 18.
Mai nap jártunk az étteremben. A rendelést azonnal felvették és az italokat néhány percen belül kihozták. A kiszolgálás gyors udavarias és közvetlen volt. Odafigyeltek külön kérés nélkül pl. arra is, hogy a gyerekeknek ne legyen túl hideg az innivaló. Én nehezen tudtam választani, így az elképzeléseim alapján meglepetés főételt kaptam, amivel teljes mértékben meg voltam elégedve.

2014. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. november 1. - 1 látogató hasznosnak vélte
Többször jártunk már a Vitorlás étteremben! Ha egy kis időt kihagyunk, /viccelődve/ már ránk is szólnak a pincérek, hogy rég jártunk Náluk :)! Fantasztikus emberkék! Pörögnek ezerrel, bőséges adagot szolgálnak fel és finomat! ! Jövünk mindig amikor Lellén vagyunk ! !

2014. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2014. augusztus 12.
Családommal (7 fő) jártunk itt most nyáron, elképesztő, hogy ezek a fiúk hogy csinálják, de minden vendég percek alatt kap italt-ételt, de akkora adagot, hogy győzd megenni. A kiszolgálás első osztályú, gyors, vidám fiúk, mindenkihez volt egy-két jó szavuk is. Az árak is átlagosak. Szóval bátran ajánlom mindenkinek!

Legnépszerűbb csomagok Balatonlellén és környékén
Sirály Hotel
5 nap/4 éjszaka 5.612,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.09.01. - 2019.09.15.
Bakonyi Csillag Vendégház
2019.09.01. - 2020.08.25.
Hotel Margaréta
Balatonfüred
3 nap/2 éjszaka 12.600 - 15.300,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, Dalia Spa wellness részleg korlátlan használatával, hotelkönyvtár és játszószoba használattal, internettel
2018.06.14. - 2020.06.21.
Bakonybéli Patakpart Vendégház
2019.08.25. - 2020.08.25.
Hotel Kakadu
Napi árak, reggelivel, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.08.25. - 2019.12.16.
Lagúna Apartmanház
2019.08.25. - 2019.11.10.
Hertelendy Ház
Kehidakustány
3 nap/2 éjszaka 14.777 - 18.718,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, a ház saját wellness centrumának használatával, gyógy- és élményfürdő, szauna oázis, kardiofitnesz-terem használattal, gyermek animációval, parkolással, internettel
2018.07.05. - 2019.12.21.
Judit Panzió
Tapolca-Gyulakeszi
2019.08.25. - 2020.08.25.
Hotel Bakony
Bakonybél
4 nap/3 éjszaka 8.068 - 27.420,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, játékos túrával, ping-pong, kártya és társasjátékok használatával
2019.03.11. - 2021.05.05.

Szállodák Balatonlelle környékén
Holiday Hotel Csopak Balatonlelle
Hotel Panoráma Balatongyörök Balatonlelle
Napi ár félpanziós ellátással (1 éjtől)
Ezerszínű ősz (min. 2 éj)
Őszi árvarázs (min. 2 éj)

Vitorlás Étterem BalatonlelleX