tengeriherkentyű

tengeriherkentyű adatlapja

Több szállásértékelésem volt már,legutóbb Siófok Hotel Azúr.BRONZ értékelő vagyok.

Az utóbbi időben CE Plaza Hotel Siófok-nak volt nyereményjátéka,azt megcsináltam,és nagyon várnám az értesítést.Úgy emlékszem,"szállásvadász" nyereményjátéka volt.

Segítségüket köszönöm!
Ilyen vagyok
Nyugalomra és csendre vágyó  •  Gyógyvízben ázó  •  Wellness-mániás  •  Vízimádó
Regisztráció2015.01.27
Utoljára itt2018.04.04

Kiváló 2017. szeptember 6.a párjával járt itt
Kb. 10 évvel ezelőtt jártam először a Hotelben. Már akkor meglepett az abszolút vendégköpontúság,finom ételek,tiszta szoba és medencék. Azóta csak tavaly ősszel sikerült újból eljutnunk a szállodába. A leírtak változatlanul kitűnő minőségűek. Nem beszéltem még a várról és a botanikuskertről,ami ugyancsak a jó hangulatot fokozza.
Átlagos 2016. május 5.a párjával járt itt
Körülbelül egy éve jártunk a Hotel Pelionban. ,Tapolcán. A wellness részleg nagyon tetszett,az étterem,az ételek,a tisztaság,a szoba kiváló volt. A város is megnyerő,főleg a tó és a barlang. Mivel a kissé idősebb koroszályhoz tartozunk,és nincs kocsink,az is fontos,hogy a közlekedés Budapestről nagyon jó.
Átlagos 2017. szeptember 22.a párjával járt itt
Párommal szeptemberben voltunk a hotelben. Nem akarok szőrszálhasogató lenni,ezért csak a legzavaróbbakat írom le. Több wellness szállóban voltunk már,és MINDENHOL volt fürdőköpeny ingyenesen,-itt nem. Csak Két magyar nyelvű TV csatorna volt,az RTL,és az M4. M1 sem volt,pedig ez HÍRCSATORNA!