Márga Bisztró Csopak
8229 Csopak, Szitahegyi út 28.

Márga Bisztró Csopak a térképen

Wellness csomagok Csopak városában

Márga Bisztró Csopak vélemények

2018. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. február 23. - 1 látogató hasznosnak vélte
Gyönyörű panoráma, ízléses berendezés, szívélyes fogadtatás. Ezek után nagyon reméltem, hogy az ételek is rendben lesznek, és végre találtunk egy helyet ahova érdemes visszalátogatni. Nem csalódtam. Szépen tálalt, jól elkészített ételeket kaptunk és finom borokat. A teraszról csodás panoráma tárul az ember szeme elé, sajnos a kellemes hangulatot kicsit lerontják a darazsak.

2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 5.
Számomra tökéletes volt. A szűk ételválasztékból is sikerült találnunk kedvünkre valót. A kakas erőleves, vaddisznó fasírt, daragaluska íz orgia volt. Utána én sertésszűzet ettem zöldséges gombaraguval és újburgonyával a párom pedig kacsa mellett batátával és gyümölcsökkel. A húsok elolvadtak a szánkban , fenomenális íz élmény volt mindkettő.

zene47 TOP szállásértékelő
2018. júniusban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. június 19. - 1 látogató hasznosnak vélte
Családi ünnepünk volt,a fiam választotta az éttermet. Először jártam itt,így nagy csoda volt, amikor a kaptatón fölfelé azt hittem, valami borospincébe megyünk. Ami a szemünk elé tárult, maga volt a csoda. Legszívesebben még órákat töltöttem volna az asztalnál. A panoráma mellé a kiszolgálás, az ételek, italok minősége is rendkívüli volt.
Mezôkövesd
Battonya
Létavértes

2018. februárban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. február 6. - 1 látogató hasznosnak vélte
Szomorú olvasni, amikor asztalt nem foglaló frusztrált és/vagy hozzá nem értő emberek lehúznak egy-egy csúcséttermet, számolgatják a palóclevesben a húskockákat, nyersnek nevezik a nem agyonfőzött, roppanós répát, hiányolják az étlapról a regényhosszúságú ételsort, a tányérról pedig a harminc deka húst és a fél kiló köretet, s hadd ne soroljam.

2016. júniusban, üzleti partnerrel járt itt
Értékelt: 2017. április 16. - 3 látogató hasznosnak vélte
Igazából a kilátáson, és a kiszolgáláson kívül nem tudok kiemelni semmit. Tudom, hogy ez egy "csúcs" étterem, bármit jelentsen is ez. Szerintem ennek azt kellene jelenteni, hogy mindenki elégedetten távozik innen,új élményekkel, az újragondolt, megújított fogások után. Hát erről szó sincs. Nekem csak a határtalan sznobság jött le. . . Próbáljátok ki egyszer.
Balatonfüred

2016. szeptemberben járt itt
Értékelt: 2017. január 5. - 3 látogató hasznosnak vélte
Egy jótanács azoknak, akik fennakadnak az árakon: ez egy fine dining étterem, így azoknak ajánlott, akik ezt keresik, ezt élvezik. Itt nem attól fogjuk jól érezni magunkat, hogy a rántott hús lelóg a tányérról és kenyérrel tunkoljuk a pörköltöt, mellé szintetizátoron előadott háttérzenét hallgatunk. Szezonban érdemes asztalt foglalni.

2016. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. november 18. - 1 látogató hasznosnak vélte
A Balaton egyik legkiválóbb étterme. Csodás kilátás,minőségi szezonális ételek, nagyszerű borok,illedelmes kiszolgálás. A mai "bisztrós" korszakban nehéz megállapítani melyik helyre érdemes betérni, hiszen sok hasonló megnevezésű vendéglátóegységben csalódtam már. Szerencsére itt nem ez a helyzet. Nyár végén jártunk itt barátokkal, egy jó strandolás után hazafelé.

2016. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. július 21. - 1 látogató hasznosnak vélte
Divatos, nem olcsó de nem is megszokott, isteni ízek, kinézetre is gyönyörű ételek, fantasztikus kilátás, kedves, figyelmes pincérek. Nekem kicsit kezd unalmas lenni az újragondolt megnevezés, egyre több helyen kapták fel teljesen feleslegesen. Kicsit több fantázia és máris megvan az új ételhez az új név . Csak így tovább, jó ha vannak merész elgondolások!

Fülöp TOP szállásértékelő
2016. júniusban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. július 20. - 1 látogató hasznosnak vélte
Először jártunk itt családommal, és nagyon megfogott a táj szépsége és maga a kilátás a Balatonra. Amennyire megfogott a kilátás és a környezet szépsége ugy lehangolt az ár-érték arány, vagyis íreális az árképzésük, maga az étel izletes volt, a mennyiségével már kevésbé lehettünk elégedettek, és az árak brutálisak

2016. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. május 29.
Ételek:
levesek (marhahús és kecskesajtos spárgakrém leves): tálalás, küllem ötös, íz: átlagos, a borjuhús fasírtból többet is ki lehetne hozni. főétel: rozéra sült kacsa és gomolyával/tarjával töltött jércemell) nagyon finomak voltak
desszert: mákos guba (teljesen újragondolva --> a mákosguba csak fantázianév) különleges, újszerű élmény

Pozitívumok:
- nagyon hangulatos, lélegzetelállító kilátás
- szép, rendezett környezet, tiszta étterem (a tisztaságot kizárólag a mellékhelyiség miatt értékeltük le!

Legnépszerűbb csomagok Csopakon és környékén
Holiday Hotel Csopak
Csopak
2 nap/1 éjszaka 10.200 - 14.760,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, strandbelépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.05.25. - 2019.09.07.
Zsófia Vendégház
Pápa
2 nap/1 éjszaka 4.750,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.07.21. - 2020.07.21.
Hotel Wellamarin
Zamárdi
3 nap/2 éjszaka 15.400 - 20.200,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg- és fitneszterem használattal, játszóházzal, internettel
2018.09.06. - 2019.12.30.
Hotel Família Balatonboglár
Balatonboglár
3 nap/2 éjszaka 7.450,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, sportos programokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.06.15. - 2019.09.01.
Equital Lovasudvar és Wellness Panzió
Nemesvita
4-7 éjszaka 11.000,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással
2019.06.01. - 2019.08.31.
Szent Gellért Hotel
Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2019.07.22. - 2020.01.31.
Hotel Marina
Balatonfüred
4 nap/3 éjszaka 18.840 - 38.940,- Ft/fő/éj között: all inclusive ellátással, fedett uszoda és szauna használattal, fitness terem és tekepálya használattal, gyerekeknek animációs programokkal, internettel, parkolással
2019.04.18. - 2019.09.07.
Caesar Panzió
Pápa
2-4 éjszaka 8.625,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, fürdőbelépővel, masszázzsal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.01.02. - 2019.12.31.
Hotel Magyar Király
5 nap/4 éjszaka 23.040 Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, sztárfellépőkkel, ünnepi vacsorával, tombolával, borkóstolóval, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.28. - 2020.01.02.
Retro Hotel Merid
Zamárdi
Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2019.07.21. - 2019.10.15.
Koppányvölgy Gyermek-és Ifjúsági Tábor
Kőröshegy
2 nap/1 éjszaka 3.000 - 6.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.07.21. - 2020.07.21.
Hotel Yacht Wellness & Business
3 nap/2 éjszaka 14.501 - 28.173,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, Wellness Centrum és Szauna Világ használattal, a Hotel Móló strandjának korlátlan használatával, fürdőköpeny és törölköző bekészítéssel, internettel
2018.07.12. - 2021.01.01.

Szállodák Csopakon és környékén
Holiday Hotel Csopak Csopak
Hotel Panoráma Balatongyörök Csopak
SunGarden Wellness & Konferencia Hotel Csopak
Napi ár félpanziós ellátással (1 éjtől)
Napi árak
Kedvezményes ár félpanzióval (min. 2 éj)

Márga Bisztró CsopakX