Márga Bisztró Csopak
8229 Csopak, Szitahegyi út 28.

Márga Bisztró Csopak a térképen

Wellness csomagok Csopak városában

Márga Bisztró Csopak vélemények

rozsa23 TOP fotófeltöltő
2019. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. október 19.
Ha Csopakon járok, visszatérek. Kihagyhatatlan. Bármit ettem, vagy ittam mindig elégedettem távoztam. Már a szép tálalás ami megfog. Csak ajánlani tudom másoknak is. Igaz, nem olcsó hely, de megéri. A látványért, a maradandó élményért, a Balaton hangulatát idefent lehet a legjobban átélni.

2018. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. február 23. - 1 látogató hasznosnak vélte
Gyönyörű panoráma, ízléses berendezés, szívélyes fogadtatás. Ezek után nagyon reméltem, hogy az ételek is rendben lesznek, és végre találtunk egy helyet ahova érdemes visszalátogatni. Nem csalódtam. Szépen tálalt, jól elkészített ételeket kaptunk és finom borokat. A teraszról csodás panoráma tárul az ember szeme elé, sajnos a kellemes hangulatot kicsit lerontják a darazsak.

2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 5.
Számomra tökéletes volt. A szűk ételválasztékból is sikerült találnunk kedvünkre valót. A kakas erőleves, vaddisznó fasírt, daragaluska íz orgia volt. Utána én sertésszűzet ettem zöldséges gombaraguval és újburgonyával a párom pedig kacsa mellett batátával és gyümölcsökkel. A húsok elolvadtak a szánkban , fenomenális íz élmény volt mindkettő.

zene47 TOP szállásértékelő
2018. júniusban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. június 19. - 1 látogató hasznosnak vélte
Családi ünnepünk volt,a fiam választotta az éttermet. Először jártam itt,így nagy csoda volt, amikor a kaptatón fölfelé azt hittem, valami borospincébe megyünk. Ami a szemünk elé tárult, maga volt a csoda. Legszívesebben még órákat töltöttem volna az asztalnál. A panoráma mellé a kiszolgálás, az ételek, italok minősége is rendkívüli volt.
Mezôkövesd
Battonya
Létavértes

2018. februárban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. február 6. - 1 látogató hasznosnak vélte
Szomorú olvasni, amikor asztalt nem foglaló frusztrált és/vagy hozzá nem értő emberek lehúznak egy-egy csúcséttermet, számolgatják a palóclevesben a húskockákat, nyersnek nevezik a nem agyonfőzött, roppanós répát, hiányolják az étlapról a regényhosszúságú ételsort, a tányérról pedig a harminc deka húst és a fél kiló köretet, s hadd ne soroljam.

2016. júniusban, üzleti partnerrel járt itt
Értékelt: 2017. április 16. - 3 látogató hasznosnak vélte
Igazából a kilátáson, és a kiszolgáláson kívül nem tudok kiemelni semmit. Tudom, hogy ez egy "csúcs" étterem, bármit jelentsen is ez. Szerintem ennek azt kellene jelenteni, hogy mindenki elégedetten távozik innen,új élményekkel, az újragondolt, megújított fogások után. Hát erről szó sincs. Nekem csak a határtalan sznobság jött le. . . Próbáljátok ki egyszer.

2016. szeptemberben járt itt
Értékelt: 2017. január 5. - 3 látogató hasznosnak vélte
Egy jótanács azoknak, akik fennakadnak az árakon: ez egy fine dining étterem, így azoknak ajánlott, akik ezt keresik, ezt élvezik. Itt nem attól fogjuk jól érezni magunkat, hogy a rántott hús lelóg a tányérról és kenyérrel tunkoljuk a pörköltöt, mellé szintetizátoron előadott háttérzenét hallgatunk. Szezonban érdemes asztalt foglalni.

2016. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. november 18. - 1 látogató hasznosnak vélte
A Balaton egyik legkiválóbb étterme. Csodás kilátás,minőségi szezonális ételek, nagyszerű borok,illedelmes kiszolgálás. A mai "bisztrós" korszakban nehéz megállapítani melyik helyre érdemes betérni, hiszen sok hasonló megnevezésű vendéglátóegységben csalódtam már. Szerencsére itt nem ez a helyzet. Nyár végén jártunk itt barátokkal, egy jó strandolás után hazafelé.

2016. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. július 21. - 1 látogató hasznosnak vélte
Divatos, nem olcsó de nem is megszokott, isteni ízek, kinézetre is gyönyörű ételek, fantasztikus kilátás, kedves, figyelmes pincérek. Nekem kicsit kezd unalmas lenni az újragondolt megnevezés, egyre több helyen kapták fel teljesen feleslegesen. Kicsit több fantázia és máris megvan az új ételhez az új név . Csak így tovább, jó ha vannak merész elgondolások!

Fülöp TOP szállásértékelő
2016. júniusban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. július 20. - 1 látogató hasznosnak vélte
Először jártunk itt családommal, és nagyon megfogott a táj szépsége és maga a kilátás a Balatonra. Amennyire megfogott a kilátás és a környezet szépsége ugy lehangolt az ár-érték arány, vagyis íreális az árképzésük, maga az étel izletes volt, a mennyiségével már kevésbé lehettünk elégedettek, és az árak brutálisak

Legnépszerűbb csomagok Csopakon és környékén
Hunguest Hotel Pelion
Tapolca
3 nap/2 éjszaka 12.900 - 34.900,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg, fitneszterem és gyógybarlang használattal, sport- és gyermekprogramokkal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.11.17. - 2020.08.30.
Ipoly Residence
Balatonfüred
3 nap/2 éjszaka 17.929 - 19.482,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, fürdőköpeny bekészítéssel, internet elérhetőséggel, parkolással
2019.10.02. - 2020.10.31.
Akadémia Hotel
Balatonfüred
3 nap/2 éjszaka 34.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szilveszteri gálavacsorával, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.29. - 2020.01.02.
Hotel Wellamarin
Zamárdi
3 nap/2 éjszaka 17.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, animációs programokkal, szilveszteri gálavacsorával
2019.12.29. - 2020.01.01.
Hotel Halászkert
Badacsony
5 nap/4 éjszaka 8.250,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.10.01. - 2019.12.22.
Hotel Annabella
Balatonfüred
2 nap/1 éjszaka 12.672 - 14.080,- Ft/fő/éj között: Napi árak, félpanzióval, ellátás nélkül, WIFI-vel
2020.04.23. - 2020.10.10.
Parti Sétány Vendégház
Balatonkenese
2020.12.05. - 2019.12.05.
Hotel Bonvino Wine & Spa
Badacsony
2-3 éjszaka 18.466,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, borkóstolóval, wellness-részleg használattal, szauna felöntésekkel, internet elérhetőséggel
2019.12.27. - 2019.12.30.
Club Tihany Hotel
Tihany
3 nap/2 éjszaka 9.750,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitness eszközök használattal, saját strand és nyugágy használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.03.14. - 2020.05.29.
Szárcsa Hotel
3 nap/2 éjszaka 13.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szobai bekészítéssel, wellness-részleg használattal, egy alkalommal itallal és süteménnyel, biliárdjeggyel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.04.12. - 2020.12.21.
Tea Apartman
Balatongyörök
3 nap/2 éjszaka 6.950 - 7.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.12.05. - 2020.12.05.
Hotel Marina
Balatonfüred
4 nap/3 éjszaka 19.560 - 35.460,- Ft/fő/éj között: all inclusive ellátással, fedett uszoda és szauna használattal, fitness terem és tekepálya használattal, gyerekeknek animációs programokkal, internettel, parkolással
2020.04.23. - 2020.08.31.

Szállodák Csopak környékén
Hotel Panoráma Balatongyörök Csopak
Hotel Yacht Wellness & Business Csopak
Hotel Wellamarin Csopak
Télbúcsúztató (min. 2 éj)
Balatoni évindító (min. 2 éj)
WELLAWonderland élőzenével kísért gálavacsorával (min. 2 éj)

Márga Bisztró CsopakX