Márga Bisztró Csopak
8229 Csopak, Szitahegyi út 28.

Márga Bisztró Csopak a térképen

Szállások Csopak városában
Wellness csomagok Csopak városában

Márga Bisztró Csopak vélemények

2019. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. október 19.
Ha Csopakon járok, visszatérek. Kihagyhatatlan. Bármit ettem, vagy ittam mindig elégedettem távoztam. Már a szép tálalás ami megfog. Csak ajánlani tudom másoknak is. Igaz, nem olcsó hely, de megéri. A látványért, a maradandó élményért, a Balaton hangulatát idefent lehet a legjobban átélni.

2018. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. február 23. - 1 látogató hasznosnak vélte
Gyönyörű panoráma, ízléses berendezés, szívélyes fogadtatás. Ezek után nagyon reméltem, hogy az ételek is rendben lesznek, és végre találtunk egy helyet ahova érdemes visszalátogatni. Nem csalódtam. Szépen tálalt, jól elkészített ételeket kaptunk és finom borokat. A teraszról csodás panoráma tárul az ember szeme elé, sajnos a kellemes hangulatot kicsit lerontják a darazsak.

2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 5.
Számomra tökéletes volt. A szűk ételválasztékból is sikerült találnunk kedvünkre valót. A kakas erőleves, vaddisznó fasírt, daragaluska íz orgia volt. Utána én sertésszűzet ettem zöldséges gombaraguval és újburgonyával a párom pedig kacsa mellett batátával és gyümölcsökkel. A húsok elolvadtak a szánkban , fenomenális íz élmény volt mindkettő.

zene47 TOP szállásértékelő
2018. júniusban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. június 19. - 1 látogató hasznosnak vélte
Családi ünnepünk volt,a fiam választotta az éttermet. Először jártam itt,így nagy csoda volt, amikor a kaptatón fölfelé azt hittem, valami borospincébe megyünk. Ami a szemünk elé tárult, maga volt a csoda. Legszívesebben még órákat töltöttem volna az asztalnál. A panoráma mellé a kiszolgálás, az ételek, italok minősége is rendkívüli volt.
Mezôkövesd
Battonya
Létavértes

2018. februárban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. február 6. - 1 látogató hasznosnak vélte
Szomorú olvasni, amikor asztalt nem foglaló frusztrált és/vagy hozzá nem értő emberek lehúznak egy-egy csúcséttermet, számolgatják a palóclevesben a húskockákat, nyersnek nevezik a nem agyonfőzött, roppanós répát, hiányolják az étlapról a regényhosszúságú ételsort, a tányérról pedig a harminc deka húst és a fél kiló köretet, s hadd ne soroljam.

2016. júniusban, üzleti partnerrel járt itt
Értékelt: 2017. április 16. - 3 látogató hasznosnak vélte
Igazából a kilátáson, és a kiszolgáláson kívül nem tudok kiemelni semmit. Tudom, hogy ez egy "csúcs" étterem, bármit jelentsen is ez. Szerintem ennek azt kellene jelenteni, hogy mindenki elégedetten távozik innen,új élményekkel, az újragondolt, megújított fogások után. Hát erről szó sincs. Nekem csak a határtalan sznobság jött le. . . Próbáljátok ki egyszer.

Balatoni_Bea TOP fotófeltöltő
2016. szeptemberben járt itt
Értékelt: 2017. január 5. - 3 látogató hasznosnak vélte
Egy jótanács azoknak, akik fennakadnak az árakon: ez egy fine dining étterem, így azoknak ajánlott, akik ezt keresik, ezt élvezik. Itt nem attól fogjuk jól érezni magunkat, hogy a rántott hús lelóg a tányérról és kenyérrel tunkoljuk a pörköltöt, mellé szintetizátoron előadott háttérzenét hallgatunk. Szezonban érdemes asztalt foglalni.

2016. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. november 18. - 1 látogató hasznosnak vélte
A Balaton egyik legkiválóbb étterme. Csodás kilátás,minőségi szezonális ételek, nagyszerű borok,illedelmes kiszolgálás. A mai "bisztrós" korszakban nehéz megállapítani melyik helyre érdemes betérni, hiszen sok hasonló megnevezésű vendéglátóegységben csalódtam már. Szerencsére itt nem ez a helyzet. Nyár végén jártunk itt barátokkal, egy jó strandolás után hazafelé.

2016. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. július 21. - 1 látogató hasznosnak vélte
Divatos, nem olcsó de nem is megszokott, isteni ízek, kinézetre is gyönyörű ételek, fantasztikus kilátás, kedves, figyelmes pincérek. Nekem kicsit kezd unalmas lenni az újragondolt megnevezés, egyre több helyen kapták fel teljesen feleslegesen. Kicsit több fantázia és máris megvan az új ételhez az új név . Csak így tovább, jó ha vannak merész elgondolások!

2016. júniusban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. július 20. - 1 látogató hasznosnak vélte
Először jártunk itt családommal, és nagyon megfogott a táj szépsége és maga a kilátás a Balatonra. Amennyire megfogott a kilátás és a környezet szépsége ugy lehangolt az ár-érték arány, vagyis íreális az árképzésük, maga az étel izletes volt, a mennyiségével már kevésbé lehettünk elégedettek, és az árak brutálisak

Legnépszerűbb csomagok Csopakon és környékén
Holiday Hotel Csopak
Csopak
2 nap/1 éjszaka 10.400 - 40.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, strandbelépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.06.11. - 2020.09.05.
Astoria Hotel és Étterem
4 nap/3 éjszaka 21.300,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással
2020.07.03. - 2020.08.29.
Fresh Hotel
3 nap/2 éjszaka 12.475,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, kedvezményes fürdőbelépővel, szobaszéffel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.05.19. - 2020.08.31.
Anna Grand Hotel Wine & Vital
3 nap/2 éjszaka 17.475,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fürdőköpeny használattal, kedvezményekkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.06.01. - 2020.07.17.
Hotel Wellamarin
Zamárdi
3 nap/2 éjszaka 28.000 - 38.125,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, programokkal, játszóházzal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.07.12. - 2020.08.22.
Zsanett Hotel
Balatonkeresztúr
3 nap/2 éjszaka 12.650 - 33.396,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és játszótér használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.06.19. - 2020.11.27.
Parti Sétány Vendégház
Balatonkenese
2020.07.04. - 2021.07.04.
Nereus Park Hotel
6 nap/5 éjszaka 17.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, strandhasználattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.05.29. - 2020.08.30.
Hotel Historia & Historante
Veszprém
2 nap/1 éjszaka 11.835 - 14.250,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, internet elérhetőséggel
2019.11.22. - 2020.12.31.
Hunguest Hotel Pelion
3 nap/2 éjszaka 15.900 - 39.900,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg, fitneszterem használattal, sportprogramokkal, gyermekprogramokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2017.11.17. - 2021.01.02.

Szállodák Csopakon és környékén
Hunguest Hotel Pelion  Csopak
Holiday Hotel Csopak Csopak
Pelion extra akció (min. 2 éj)
Napi ár félpanzióval
Napi ár félpanziós ellátással (1 éjtől)

Márga Bisztró CsopakX