Bükkös Hotel & Spa Szentendre ★★★★

Bükkös Hotel & Spa Szentendre
2000 Szentendre, Bükkös part 16.

Bükkös Hotel & Spa Szentendre a térképen

Bükkös Hotel & Spa Szentendre értékelése:

1. helyezett a 16 szentendrei szállás közül
10. helyezett Budapest környékén - 280 szállás közül

Bükkös Hotel & Spa Szentendre bemutatkozása

Szentedre óvárosában, mesés környezetben várja vendégeit a Bükkös Hotel & Spa. Frissítő szolgáltatásaival, komfortos szobáival garantáltan teljessé teszi a kikapcsolódást. Egy kiadós szentendrei séta pedig megkoronázhatja az üdülést.

Bükkös Hotel & Spa Szentendre képei

Bükkös Hotel & Spa Szentendre

Bükkös Hotel & Spa Szentendre vélemények

2019. júniusban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. június 2.
Eloszor jartunk ebben a szallodaban. Tisztasag,kedves emberek fogadtak. Reszletes tajekoztatast kaptunk a szallodarol,varoskarol egyarant. A hotel elhelyezkedese kituno,kozel mindenhez. Reggeli valasztekos,boseges. A vacsora izletes,viszont valasztek igencsak keves es a talakat feltolteni is elfelejtettek. Ezen kivul mindennel elegedettek voltunk.

Csilla TOP szállásértékelő
Csilla TOP egyébhely értékelő
2018. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. december 2. - 1 látogató hasznosnak vélte
Kellemes és csendes hét elejét fogtunk ki a szállodában. A bejelentkezés simán,gördülékenyen ment ,pont 15. 00-kor. A mélygarázst már elfoglalhattuk előtte egy órával,hogy ne kelljen a kis utcából fölpakolni. A szálloda kicsi,tiszta,szemet gyönyörködtetően rendben van. A wellness nagyon kicsi ,viszont a szaunák váltva működtek,a jakuzzi kissé habosan-klóros,jó meleg vízzel.

2018. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. október 8.
Két éjszakát töltöttem a szállodában. A hotel épülete szép, belépve kellemes látványt nyújt a nem túl tágas recepció. A fogadtatás szívélyes és a tájékoztatás részletes. Parkolni lehet a mélygarázsban, vagy szabad téren. A szoba berendezése ízléses és jól felszerelt. Ragyog a tisztaságtól. A 51-57. szobákhoz nincs lift csak a 4, emeletig utána lépcsőzni kell, és ezt sajnos nem jelezték előre.

Körmi TOP szállásértékelő
Körmi TOP étteremértékelő
Körmi TOP egyébhely értékelő
2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 27.
Már másodjára szálltunk meg ebben a hotelben, így tudtuk, hogy mire számíthatunk. Szimpatikus volt, hogy 13 éves kortól fogad vendéget, így ténylegesen tudtunk pihenni, mi is a gyerekünk nélkül, csendben, nyugalomban. Az ételválaszték lehetett volna bőségesebb, de nagyon finom volt minden.

2017. novemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 16.
A Bükkös Hotelben már másodjára szálltunk meg. Maga a szálloda külsőleg modern, esztétikus benyomást kelt. Már a szállodába belépve kellemes illat fogadott bennünket. Tágas, modern, jól felszerelt szobák vártak minket ahol kényesen ügyeltek a tisztaságra is. Maga a wellness rész nem nagy légterű, viszont a telt ház ellenére nem volt ebből semmi kellemetlenség.

2018. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. július 5.
A személyzet készséges és nagyon udvarias volt. Az ételek finomak és bőségesek voltak, az ételválaszték / vacsoránál / lehetett volna választékosabb. A szállás kényelmes és nagyon tiszta volt. Központi elhelyezkedésének köszönhetően, könnyen elérhetők voltak a város
látványosságai. Amit lehetne fokozni, az a Wellness részleg, egy medence
nagyon jó lenne, ahol egy kicsit lehetne úszni is.

2018. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. január 20. - 1 látogató hasznosnak vélte
Másodszor jártunk a bükkös hotelben. Elsőre is nagyon tetszett, de akkor a szobánk elhelyezkedése miatt egy kicsit zajos volt a helyzet. Idén a foglaláskor előre szóltunk, hogy a belváros felé néző csendes szobát szeretnénk. Teljesítették a kérésünket, így most minden a helyén volt. Két éjszakára jöttünk. Én ilyen tiszta szállodában ritkán jártam.

2017. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. március 4.
Egy csodálatos hosszú hétvégét töltöttünk el itt feleségemmel. A VIP csomagot foglaltam és tényleg úgy éreztem VIP vagyok. A szoba rendben van az ágy nekem kicsit puha volt. A tisztaság rendben volt úgy a szobában, a fürdőben mint a közös használatú helyiségekben. A spa kielégíti a felnőttek minden igényét. A csomag része volt nálunk egy privát használat is csak a miénk volt az egész.

Bátor G TOP szállásértékelő
Bátor G TOP étteremértékelő
Bátor G TOP egyébhely értékelő
2016. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. január 27. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon kellemes napokat töltöttünk kedvenc kisvárosomban ebben a mesés kis hotelban. A belvárostól nem messze, mégis csendes helyen, a Bükkös patak partján épült ez a szuper szálloda. Csupa szépet és jót tudok csak elmondani erről a helyről. Nyugodt, kényelmes, barátságos a hely. Mindenki figyelmes és kedves. Az ételek kiválóak, házias ízek, és változatosság jellemzi a konyhájukat.

2017. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. január 8. - 2 látogató hasznosnak vélte
Nagyon szép helyen helyezkedik el a hotel, a Bükkös patak partján a belvárostól 2 percre. Szilveszterkor voltam itt a párommal, a személyzet nagyon előzékeny, segítőkész minden apróságra figyelnek. pl. segítettek beállni a mélygarázsba (ami a szálloda mögötti kis utcából közelíthető meg), vagy amikor a forralt borozásra későn érkeztünk - hoztak nekünk 2 pohár forralt bort némi aprósüteménnyel.

Vadrózsa Panzió
3 nap/2 éjszaka 4.667,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Panni Pihenőház
3 nap/2 éjszaka 4.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással
Bagolyvár Étterem & Vendégház & Wellness
Inárcs
Akár 1 éjszaka 13.490,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, törölköző bekészítéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.09.30-ig
Monastery Boutique Hotel Budapest
2 nap/1 éjszaka 12.249,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.07.31-ig
Bazilika alatti Panzió
2 nap/1 éjszaka 10.882,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.04.30-ig
City Hotel Unió
Akár 1 éjszaka 6.950,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, üdvözlőitallal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.27-ig
The Hotel Unforgettable - Hotel Tiliana by Homoky Hotels
2 nap/1 éjszaka 16.689 - 29.651,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással
Érvényes: 2021.05.05-ig
Abacus Business & Wellness Hotel
Herceghalom
3 nap/2 éjszaka 17.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, masszázzsal, wellness kuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.29-ig
Amadeus Szálloda
2 nap/1 éjszaka 7.129 - 10.370,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, internet elérhetőséggel
Vitta Hotel Superior Budapest
2 nap/1 éjszaka 10.208,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.07.31-ig
Harangvirág 36 Vendégházak
Kismaros
4 nap/3 éjszaka 3.667,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Padláskincsek Vendégház
Nagybörzsöny
5 nap/4 éjszaka 8.000,- Ft/fő/éj ártól: önellátással
2019.07.01. - 2019.08.31.

Szállodák Szentendre környékén
Libra Hotel Veresegyház
Tó Wellness Hotel Bánk
Hotel Bellevue Esztergom
Romantikus kikapcsolódás (min. 2 éj)
Nyári wellness napok (min. 2 éj)
Nyári ajánlat (min. 2 éj)

SzentendreX