Bükkös Hotel & Spa Szentendre ★★★★

Bükkös Hotel & Spa Szentendre
2000 Szentendre, Bükkös part 16.

Bükkös Hotel & Spa Szentendre a térképen

Bükkös Hotel & Spa Szentendre értékelése:

1. helyezett a 16 szentendrei szállás közül
6. helyezett Budapest környékén - 283 szállás közül

Bükkös Hotel & Spa Szentendre bemutatkozása

Szentedre óvárosában, mesés környezetben várja vendégeit a Bükkös Hotel & Spa. Frissítő szolgáltatásaival, komfortos szobáival garantáltan teljessé teszi a kikapcsolódást. Egy kiadós szentendrei séta pedig megkoronázhatja az üdülést.

Bükkös Hotel & Spa Szentendre képei

Bükkös Hotel & Spa Szentendre

Bükkös Hotel & Spa Szentendre vélemények

2019. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 18.
Egy éjszakát töltöttünk el csak a hotelben, de biztos, hogy még visszatérünk ide. A közös terek és a szoba is tiszta, rendezett, hangulatos. Az ételek finomak, és megfelelő mennyiségben álltak rendelkezésre. Számunkra fontos volt, hogy ez egy felnőttbarát hotel. És a reggelihez járó pezsgő sem volt hátrány :)Sajnos a wellnesst nem próbáltuk ki.

Körmi TOP szállásértékelő
Körmi TOP étteremértékelő
Körmi TOP egyébhely értékelő
2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 3.
Visszatérő vendégek vagyunk férjemmel. Most egy belső teraszra néző szobát kaptunk. A szoba szokás szerint szép tágas, tiszta. Két negatívum, a matracokra ráférne egy csere, mert ki vannak feküdve, illetve hiába kapcsoltuk le a klímát, nagyon erősen nyomta továbbra is a ventillátor a hűvös levegőt. A személyzet barátságos, kedves, az ételek finomak, megfelelő a választék.

2019. júniusban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. június 2.
Eloszor jartunk ebben a szallodaban. Tisztasag,kedves emberek fogadtak. Reszletes tajekoztatast kaptunk a szallodarol,varoskarol egyarant. A hotel elhelyezkedese kituno,kozel mindenhez. Reggeli valasztekos,boseges. A vacsora izletes,viszont valasztek igencsak keves es a talakat feltolteni is elfelejtettek. Ezen kivul mindennel elegedettek voltunk.

Csilla TOP szállásértékelő
Csilla TOP egyébhely értékelő
2018. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. december 2. - 1 látogató hasznosnak vélte
Kellemes és csendes hét elejét fogtunk ki a szállodában. A bejelentkezés simán,gördülékenyen ment ,pont 15. 00-kor. A mélygarázst már elfoglalhattuk előtte egy órával,hogy ne kelljen a kis utcából fölpakolni. A szálloda kicsi,tiszta,szemet gyönyörködtetően rendben van. A wellness nagyon kicsi ,viszont a szaunák váltva működtek,a jakuzzi kissé habosan-klóros,jó meleg vízzel.

2018. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. október 8.
Két éjszakát töltöttem a szállodában. A hotel épülete szép, belépve kellemes látványt nyújt a nem túl tágas recepció. A fogadtatás szívélyes és a tájékoztatás részletes. Parkolni lehet a mélygarázsban, vagy szabad téren. A szoba berendezése ízléses és jól felszerelt. Ragyog a tisztaságtól. A 51-57. szobákhoz nincs lift csak a 4, emeletig utána lépcsőzni kell, és ezt sajnos nem jelezték előre.

Körmi TOP szállásértékelő
Körmi TOP étteremértékelő
Körmi TOP egyébhely értékelő
2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 27.
Már másodjára szálltunk meg ebben a hotelben, így tudtuk, hogy mire számíthatunk. Szimpatikus volt, hogy 13 éves kortól fogad vendéget, így ténylegesen tudtunk pihenni, mi is a gyerekünk nélkül, csendben, nyugalomban. Az ételválaszték lehetett volna bőségesebb, de nagyon finom volt minden.

2017. novemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 16.
A Bükkös Hotelben már másodjára szálltunk meg. Maga a szálloda külsőleg modern, esztétikus benyomást kelt. Már a szállodába belépve kellemes illat fogadott bennünket. Tágas, modern, jól felszerelt szobák vártak minket ahol kényesen ügyeltek a tisztaságra is. Maga a wellness rész nem nagy légterű, viszont a telt ház ellenére nem volt ebből semmi kellemetlenség.

2018. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. július 5.
A személyzet készséges és nagyon udvarias volt. Az ételek finomak és bőségesek voltak, az ételválaszték / vacsoránál / lehetett volna választékosabb. A szállás kényelmes és nagyon tiszta volt. Központi elhelyezkedésének köszönhetően, könnyen elérhetők voltak a város
látványosságai. Amit lehetne fokozni, az a Wellness részleg, egy medence
nagyon jó lenne, ahol egy kicsit lehetne úszni is.

2018. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. január 20. - 1 látogató hasznosnak vélte
Másodszor jártunk a bükkös hotelben. Elsőre is nagyon tetszett, de akkor a szobánk elhelyezkedése miatt egy kicsit zajos volt a helyzet. Idén a foglaláskor előre szóltunk, hogy a belváros felé néző csendes szobát szeretnénk. Teljesítették a kérésünket, így most minden a helyén volt. Két éjszakára jöttünk. Én ilyen tiszta szállodában ritkán jártam.

2017. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. március 4.
Egy csodálatos hosszú hétvégét töltöttünk el itt feleségemmel. A VIP csomagot foglaltam és tényleg úgy éreztem VIP vagyok. A szoba rendben van az ágy nekem kicsit puha volt. A tisztaság rendben volt úgy a szobában, a fürdőben mint a közös használatú helyiségekben. A spa kielégíti a felnőttek minden igényét. A csomag része volt nálunk egy privát használat is csak a miénk volt az egész.

Vadrózsa Panzió
Sztár Motel és Étterem
Balassagyarmat
Gastland M1 Hotel
Páty
Napi árak, félpanzióval, ellátás nélkül, reggelivel, parkolással
Érvényes: 2019.12.31-ig
Mater Salvatoris Lelkigyakorlatos Ház
Gödöllő
3 nap/2 éjszaka 8.925,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással
Érvényes: 2019.12.31-ig
Hotel Bellevue
3 nap/2 éjszaka 12.200,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, szabadidős szolgáltatásokkal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.20-ig
Portobello Wellness & Yacht Hotel
3 nap/2 éjszaka 13.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, wellness kuponnal, játszókuckó használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.22-ig
Sashalom Hotel
2 nap/1 éjszaka 6.518 - 8.963,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Tavi Panzió
Veresegyház
3 nap/2 éjszaka 35.000,- Ft/család/éj ártól: reggelis ellátással, Medve Otthon belépővel, ajándék mézzel, széf használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.20-ig
Nádas Tó Park Hotel
Vasad
4 nap/3 éjszaka 14.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, szabadidős játékokkal és játszóház használatával, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.11.30-ig

Szállodák Szentendre környékén
Libra Hotel Veresegyház
Royal Club Hotel Visegrád
Bodrogi Kúria Wellness Hotel Inárcs
A Bodrogi Kúria Wellness Hotel Inárcs határában, Budapesttől 34 kilométerre helyezkedik el,...
Romantikus kikapcsolódás (min. 2 éj)
Két éjszakás ajánlat félpanzióval (min. 2 éj)
Karácsonyi pihenés (min. 2 éj)

SzentendreX