kkbea
12006
Országjáró - 11 városban járt már

kkbea adatlapja

Wellness- és utazás függő vagyok ,imádok számomra új helyeket ,új ízeket felfedezni ez életem sava-borsa! :-)
Ilyen vagyok
Városi barangoló  •  Luxust szerető utazó  •  Ínyenc  •  Nyugalomra és csendre vágyó  •  Természetbarát  •  Édesszájú  •  Akció-figyelő  •  Kultúraéhes  •  Wellness-mániás  •  Vízimádó
Regisztráció2013.04.15
Utoljára itt2023.11.13

Kiváló 2023. szeptember 25.a párjával járt itt
A gasztronómia hihetetlen magasfokú. A hotelben a dolgozók kedvessége páratlan, pedig gyakorta élünk különböző szállodák szolgáltatásaival, de ilyenfokú kedvességgel, rugalmassággal és még sorolhatnám a pozitívumokat ritkán ill. talán még ezen a szinten nem is találkoztunk. Ajánlom mindenképpen!
Felhasználó fényképei:
Jankovich Kúria Wellness Hotel Rácalmás - Jankovich Kúria Wellness Hotel Rácalmás - Jankovich Kúria Wellness Hotel Rácalmás - Jankovich Kúria Wellness Hotel Rácalmás -
Kiváló 2013. április 15.a párjával járt itt
Nagyon tetszett a holisztikus légkör. A wellness-részleg,szauna szeánszok. Jóga óra ,pilátes óra mind a szolgáltatás részét képezték. Az étkezés a svédasztalos reggeli vacsorán kívül,a könnyű ebédet is magába foglalta,és a délutáni süti, kávé igazán figyelmesség! Isteni jót pihentünk, töltődtünk!
Kiváló 2016. május 3.a párjával járt itt
Férjemtől karácsonyi ajándékként kaptam ezt a szenzációs hétvégét. Örömömben el is pityeredtem ,mert az évekkel ezelőtti pihenésünkből a Mesés Shiraz Hotel****superior testvérszállodából kiindulva, csak csupa szépre ,jóra stílusra ,finomságra,kényelemre,vendégszeretetre számíthattunk. Nem csalódtunk!
Felhasználó fényképei:
Bambara Hotel Felsőtárkány - Bambara Hotel Felsőtárkány -