Cadran Pizzéria Pub Ráckeve

Cadran Pizzéria Pub Ráckeve
Cadran Pizzéria Pub RáckeveCadran Pizzéria Pub Ráckeve
Cadran Pizzéria Pub RáckeveCadran Pizzéria Pub Ráckeve

Cadran Pizzéria Pub Ráckeve bemutatkozása

A magyar, olasz és mexikói konyha ízeit kóstolhatja meg éttermünkben. Nyáron hangulatos kerthelyiséggel várjuk vendégeinket. A csoportokat és a diákokat kedvezményes ajánlattal várjuk.

Duna Relax Hotel Ráckeve - Nyaralás Duna Relax módra
Nyaralás Duna Relax módra
06.21-08.31.
Duna Relax Hotel Ráckeve
Kikapcsolódás Kiskőrösön korlátlan gyógyfürdőzéssel, félpanziós ellátással
Hotel Imperial Gyógyszálló Kiskőrös

Cadran Pizzéria Pub Ráckeve vélemények

Kiváló 2016. január 19.a párjával járt itt
Az étterem elhelyezkedése, kínálata remek. A felszolgálók figyelmesek, kedvesek, az ételek finomak, az ár/érték arány megfelelő. A párommal ugyanazt ettünk - chilis csirkés spagettit, amit én extra chilivel kértem (mert imádom), ehelyett mindkettőnk ételét extrázták, amit a párom kicsit nehezen viselt, de én imádtam :).
Cadran Pizzéria Pub válasza
Köszönjük szépen az értékelést!
2016. január 28., Cadran Pizzéria Pub, tulajdonos
Kiváló 2015. november 16.gyerekekkel járt itt
Kétszer látogattuk eddig meg ezt az éttermet. Internetről néztük ki, az értékelés és a menü alapján döntöttünk mellette első látogatásunkkor. Nyári nagy meleg volt, sajnos nem klímás a helység, de ennek ellenére kellemesen telt az idő. A nagy meleg miatt a levest kihagytuk, mexikói ételt kóstoltunk.
Kiváló 2014. június 18.a párjával járt itt
Nyamiiiiii, isteni volt minden étel, a házi limonádéról nem is beszélve. . .
Ott ünnepeltük az Évfordulós ebédünket, és amikor ránéztem az órára, pontosan annyi idő volt, mint mikor először megcsókolt a barátom!
Nagyon nagy adagot adtak, én személy szerint nem tudtam megenni, de ez nem volt probléma, mert szépen becsomagolták :)
A személyzet nagyon kedves volt!
Cadran Pizzéria Pub Ráckeve - Étel/italCadran Pizzéria Pub Ráckeve - Étel/italCadran Pizzéria Pub Ráckeve - Étel/ital
Cadran Pizzéria Pub Ráckeve a térképen
2300 RáckeveHősök tere 1.
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • vegetáriánus ételválaszték • csoportokat szívesen fogad • étel elvitelre • gyerekmenü • házhozszállítás • kisállat bevihető • koktélok • napi menü • parkolási lehetőség • reggelizési lehetőség • rendezvényhelyszín • sportközvetítés • széles borválaszték • zártkörű rendezvény lehetősége
H-Szo
V