Cadran Pizzéria Pub Ráckeve

Cadran Pizzéria Pub Ráckeve
Cadran Pizzéria Pub RáckeveCadran Pizzéria Pub Ráckeve
Cadran Pizzéria Pub RáckeveCadran Pizzéria Pub Ráckeve

Cadran Pizzéria Pub Ráckeve bemutatkozása

A magyar, olasz és mexikói konyha ízeit kóstolhatja meg éttermünkben. Nyáron hangulatos kerthelyiséggel várjuk vendégeinket. A csoportokat és a diákokat kedvezményes ajánlattal várjuk.

Duna Relax Hotel Ráckeve - Nyaralás Duna Relax módra
Nyaralás Duna Relax módra
06.21-08.31.
Duna Relax Hotel Ráckeve
Fried Kastély Hotel Simontornya - Legjobb ár
Fried Kastély Hotel Simontornya

Cadran Pizzéria Pub Ráckeve vélemények

2014. január 4., kollégákkal járt itt
Bevallom ez az első étterem, ami után is jártam mielőtt beültünk volna és gondolta itt az alkalom, hogy a vegyes véleményekhez én is hozzá tudjak szólni. Kellemes, jó hangulatú igényes és tiszta hely.
Cadran Pizzéria Pub válasza
Köszönjük szépen az értékelést! A kislányunk: Csenge :-)
2014. február 11., Gyene Attila, tulajdonos
Gyenge 2016. október 28.a párjával járt itt
Meg mindig Ráckeve. Idegen városban az Ittjartam. hu olvasóira (még inkább íróira) hagyatkozunk, ezért ma a helyi éllovas, a Cadran pizzéria az ebéd helyszíne. Érkezés 13. 42 perc. Ez később fontos lesz. Senki nem fogad, keresünk egy 2 személyes asztalt,es várunk. Kapunk étlapot, eléggé bő választékkal, a hely is hangulatos, a pult feletti kenuval.
Cadran Pizzéria Pub Ráckeve - Külső képCadran Pizzéria Pub Ráckeve - Külső képCadran Pizzéria Pub Ráckeve - Étlap/itallapCadran Pizzéria Pub Ráckeve - BelsőCadran Pizzéria Pub Ráckeve - BelsőCadran Pizzéria Pub Ráckeve - Étel/ital
2013. október 4.családjával járt itt
A nyáron többször is felkerestük eme kis helyet. Nagyon jól főznek, meglepően jó dolgokat találnak ki a konyhán. A hagymavirágért külön díj járna. Gyerekbarát felfogásban van egy komplett játszó szoba is jó klímával, játékokkal, stb. Tisztaság van és adnak a megjelenésre is. Jó hangulatú az udvar-kerthelyiség és a belső étterem rész is.
Cadran Pizzéria Pub Ráckeve - Étel/italCadran Pizzéria Pub Ráckeve - Külső kép
Cadran Pizzéria Pub válasza
Kedves Vendégünk! Köszönjük, az értékes hozzászólást!
A jövőben próbáljuk, a várakozási időt csökkenteni!
2013. október 8., Gyene Attila, tulajdonos
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 18 városban járt márNépszerű író - 29 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
Átlagos 2015. május 25.gyerekekkel járt itt
Vasárnapi ráckevei kirándulásunkkor tértünk be a családdal (2felnőtt+2fiú 7,5-4,5 éves) az étterembe. Jártam már korábban haverokkal is, de akkor csak pizzáztunk, rendben volt/van a hely. Szépen ízlésesen berendezett, kertben kerestünk helyet, nem találtunk fogadóbizottságot, bár a hátsó bejáraton érkeztünk!
Cadran Pizzéria Pub válasza
Köszönjük a hasznos, tényszerű értékelést! Igyekszünk a részletekre figyelni!
2015. június 2., Cadran Pizzéria Pub, tulajdonos
Szörnyű 2021. augusztus 29.családjával járt itt
K... [moderálva - a szerk.] sokára hozták a kaját szabad helyek ellenére elküldik a vendégeket!a halászlé szinte ehetetlen!
Kiváló 2015. május 5.gyerekekkel járt itt
Sok jót olvastam már eddig is erről az étteremről, de pár napja személyesen is meggyőződhettem milyen jókat lehet itt enni. Közkedvelt helynek tűnik, hisz vasárnap délután nagyon sokan voltak az étteremben. Az étterem valóban hasonlít egy angol pub-hoz, olyan jellege van, olyan az atmoszférája.
Cadran Pizzéria Pub válasza
Köszönjük a pozitív értékelést! :-)
2015. június 2., Gyene Attila, tulajdonos
Gyenge 2013. október 5.barátokkal járt itt
És itt a nagy DE. Véleményem szerint egy ilyen adottságú helynek (külső és belső szépség, tisztaság, stb. ) nem ilyen kiszolgálással és nem ilyen étel-minőséggel kellene rendelkeznie. Többször előfordult már, hogy nem szolgáltak ki, pedig látták, hogy helyet foglaltam, sőt még üdvözöltek is.
Cadran Pizzéria Pub válasza
Kedves Vendégünk! Köszönjük, az értékes hozzászólást!
A jövőben próbálunk, még több odafigyeléssel, fogadni a vendégeinket, és az ételekre is nagyobb figyelmet fordítani!
Kiváló 2013. szeptember 27.gyerekekkel járt itt
Mindenkinek ajánlom, isteni pizzákat sütnek! Szuper rendezvényekkel és mindig megújuló akciókkal állnak a vendégek rendelkezésére. Családbarát, színvonalas étterem közel a Duna-parthoz :-) A kiszállításnál is mindig gyorsak és készségesek.
Köszönjük szépen!
Kiváló 2017. október 15.gyerekekkel járt itt
Három kisgyerekkel érkeztünk. Kedvesek voltak. Még az ételünk elkészült, addig a játszószobában voltunk a gyerekekkel. A pincérnő kedvesen szólt, mikor elkészült az ebédünk. Gyorsak voltak, pedig vasárnap dél volt, sok vendéggel. Az ételek bőségesek voltak. A mosdók tiszták, illatosak.
2017. augusztus 11.gyerekekkel járt itt
Ráckevén kirándultunk, a központban sikerült leparkolni. A Tourinform irodában és a Hajómalomban is a Cadran Pizzériát javasolták, mint közeli és színvonalas éttermet. Valóban közel van, a híd lábánál. Az étterem előtt nem lehet parkolni. A belső rész kellemes, domináns faburkolat, a pult mögött egy aljára fordított indián kenu.
Cadran Pizzéria Pub Ráckeve - MosdóCadran Pizzéria Pub Ráckeve - Étel/italCadran Pizzéria Pub Ráckeve - Étel/italCadran Pizzéria Pub Ráckeve - Étel/italCadran Pizzéria Pub Ráckeve - Külső képCadran Pizzéria Pub Ráckeve - Étel/italCadran Pizzéria Pub Ráckeve - MosdóCadran Pizzéria Pub Ráckeve - BelsőCadran Pizzéria Pub Ráckeve - BelsőCadran Pizzéria Pub Ráckeve - BelsőCadran Pizzéria Pub Ráckeve - BelsőCadran Pizzéria Pub Ráckeve - Étlap/itallapCadran Pizzéria Pub Ráckeve - Étlap/itallapCadran Pizzéria Pub Ráckeve - Étlap/itallapCadran Pizzéria Pub Ráckeve - Étlap/itallapCadran Pizzéria Pub Ráckeve - Étlap/itallapCadran Pizzéria Pub Ráckeve - Étlap/itallapCadran Pizzéria Pub Ráckeve - Étel/italCadran Pizzéria Pub Ráckeve - Étel/italCadran Pizzéria Pub Ráckeve - Külső képCadran Pizzéria Pub Ráckeve - Külső képCadran Pizzéria Pub Ráckeve - Külső képCadran Pizzéria Pub Ráckeve - Külső képCadran Pizzéria Pub Ráckeve - Étlap/itallapCadran Pizzéria Pub Ráckeve - Étlap/itallapCadran Pizzéria Pub Ráckeve - Étlap/itallapCadran Pizzéria Pub Ráckeve - Étlap/itallapCadran Pizzéria Pub Ráckeve - Étlap/itallapCadran Pizzéria Pub Ráckeve - Étlap/itallapCadran Pizzéria Pub Ráckeve - Étlap/itallapCadran Pizzéria Pub Ráckeve - Külső képCadran Pizzéria Pub Ráckeve - Külső képCadran Pizzéria Pub Ráckeve - Külső képCadran Pizzéria Pub Ráckeve - BelsőCadran Pizzéria Pub Ráckeve - Külső képCadran Pizzéria Pub Ráckeve - Étel/italCadran Pizzéria Pub Ráckeve - Étlap/itallap
Cadran Pizzéria Pub Ráckeve a térképen
2300 RáckeveHősök tere 1.
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • vegetáriánus ételválaszték • csoportokat szívesen fogad • étel elvitelre • gyerekmenü • házhozszállítás • kisállat bevihető • koktélok • napi menü • parkolási lehetőség • reggelizési lehetőség • rendezvényhelyszín • sportközvetítés • széles borválaszték • zártkörű rendezvény lehetősége
H-Szo
V