Tóth Vendéglő Révfülöp

Tóth Vendéglő Révfülöp
Tóth Vendéglő RévfülöpTóth Vendéglő Révfülöp
Tóth Vendéglő RévfülöpTóth Vendéglő Révfülöp

Tóth Vendéglő Révfülöp bemutatkozása

Egész évben szünnap nélkül nyitva tartó, fedett terasszal rendelkező légkondicionált étterem.
Nagy étel- és italválaszték, helyi ételspecialitások, 180 személyes étterem, 100 férőhelyes kerthelyiséggel.
A magyaros vendéglátásról, rendezvények, esküvők, állófogadások színvonalas lebonyolításáról szakképzett, nagy gyakorlattal rendelkező csapat gondoskodik.

Balatontourist Napfény Kemping Révfülöp - Napi árak önellátással
Napi árak önellátással
04.26-10.06.
Balatontourist Napfény Kemping Révfülöp

Tóth Vendéglő Révfülöp vélemények

2022. február 14.a párjával járt itt
A Balaton északi partján Füreden túl kevés étterem van nyitva egész télen. Ezek egyike a Tóth vendéglő. A megrendelt hagyományos ételek jól elkészitetettek voltak. A kiszolgálás a nagy vendégforgalom ellenére viszonylag gyors volt. Egyedül a desszertre - somlói galuskára - kellett várni, de megérte! Nagyon finom volt.
2082
2021. szeptember 18.egyedül járt itt
Egyértelműen az ittjartam. hu miatt ettem itt. Valahogy idáig nem esett útba soha. Láttam ugyan az országúton a táblát, de annyi más hely van a környéken, miért pont ide? Hát akkor most vasárnap volt, vendégekkel közepesen teli, sok autó áll a parkolókban, szóval forgalom van itt így ősszel is, míg ettem egy turistacsoport is befutott, számtalan veterán éhes néni és bácsi.
Tóth Vendéglő Révfülöp - Külső képTóth Vendéglő Révfülöp - Külső képTóth Vendéglő Révfülöp - Étlap/itallapTóth Vendéglő Révfülöp - BelsőTóth Vendéglő Révfülöp - BelsőTóth Vendéglő Révfülöp - Étel/ital
Átlagos 2019. augusztus 19.gyerekekkel járt itt
Telefonon előzetesen foglalt helyünk, az illemhely mellè szólt! Az ètteremben nagyon meleg volt, bár állìtólag ment a klìma, de ahol mi ültünk semmit sem lehetett èrezni belőle! Az ètel minősège átlagos, a kiszolgálást mèg átlagosnak se mondanám, a bor langyos volt, a pincèr sèrtèsnek vette, hogy kèrtük hűtse le,
mivel nem tèrt vissza a borral!
Gyenge 2017. január 22.barátokkal járt itt
Négyen voltunk ott egy hideg téli este. (Két pár). Nagyon udvariatlan [moderálva - a szerk. ] úr volt a felszolgáló. Majd hogy nem elnézést kértünk hogy beültünk. A pultos lányok közben ettek-ittak, nevetgéltek mellettünk.
Az ételek teljesen átlagosak, átlagos áron.
A hely maga olyan mintha megállt volna az idő, kb 15 évvel ezelőtt.
Mi biztosan nem megyünk vissza.
Kiváló 2016. október 21.a párjával járt itt
Azon kevés vendégek közé tartozom, kik imádják a belsőségeket. Ezekért hajlandó vagyok akár kerülőutakat is tenni. Pacal már szinte mindenhol kapható, de a szalontüdő, vagy savanyú tüdő egy igazi ritkaság. Az ittjartam. hu ajánlásának elolvasása után megnéztem az étterem honlapját is és van szalontüdő.
Kiváló 2016. augusztus 19.barátokkal járt itt
Tiszta, rendezett, kellemes környezet. Igényeinknek megfelelő kiszolgálással, finom ételekkel láttak vendégül minket.Csodálatos helyen van a vendéglő. Igazikikapcsolodás vár mindenkire aki idelátogat, legalábbis véleményem szerint.
Remélem lesz lehetőségünk megismételni azt az estét a Tóth Vendéglőben.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 19 városban járt márFelfedező - 15 helyen első értékelőNépszerű író - 42 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
Gyenge 2016. augusztus 14.gyerekekkel járt itt
Az ittjártam értékelései alapján választottuk, a szálláshelyünkhöz legközelebbi éttermet, de sajnos nekünk csalódás volt. Mindannyiunk ételének minősége leginkább és az ételek ár/ érték aránya is. Öten voltunk, mindenki mást evett, desszertet is, levest is ettünk. A hús amit ettünk ehetetlenül rágós volt például.
Kiváló 2016. július 3.a párjával járt itt
Tegnap voltunk párommal, slágvortokban a következőt tudjuk mondani:
- Udvarias, frappáns kiszolgálás T. Úr (tulaj) közreműködésével
- ital 3 perc, leves 6 perc, főétel azt követően azonnal. . . - ízvilág: magyaros,
- a gyümileves valóban hideg, a pacalpörkölt isteni, a harcsafiléből készült halászlé kifogástalan, a káposztáscvekedli Anyám főztjét idézte.
Kiváló 2016. július 3.családjával járt itt
Hét éve visszajáró vendégek vagyunk. Sok szép szülinap megrendezését segítették a gyermekeimnek. Mindig maximális elégedettséggel és "szívfájdalommal" jövünk el. Nagyon szeretünk ott lenni és ott enni. Mindig finomat eszünk és a kiszolgálás az pedig szuper. Köszönünk mindent. Csak így tovább....
Tóth Vendéglő Révfülöp - EgyébTóth Vendéglő Révfülöp - Egyéb
Kiváló 2016. április 7.a párjával járt itt
Ha Révfülöpön járunk - vagy keresztül megyünk - mindig megállunk egy ebédre vagy vacsorára ebben az étteremben. Még soha nem csalódtunk, mindig nagyon jó, finom ételeket kaptunk és a kiszolgálásra sem lehet panasz. Ezt az egyenletes teljesítményt különösen nagyra értékelem.
Tóth Vendéglő Révfülöp a térképen
8253 RévfülöpKacsajtósi út 16.
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • légkondícionált helyiség • vegetáriánus ételválaszték • élő zene • étel elvitelre • gyerekmenü • házhozszállítás • kisállat bevihető • napi menü • parkolási lehetőség • széles borválaszték • zártkörű rendezvény lehetősége • party szerviz
H-V
magyar, nemzetközi