Tóth Vendéglő Révfülöp

Tóth Vendéglő Révfülöp
Tóth Vendéglő RévfülöpTóth Vendéglő Révfülöp
Tóth Vendéglő RévfülöpTóth Vendéglő Révfülöp

Tóth Vendéglő Révfülöp bemutatkozása

Egész évben szünnap nélkül nyitva tartó, fedett terasszal rendelkező légkondicionált étterem.
Nagy étel- és italválaszték, helyi ételspecialitások, 180 személyes étterem, 100 férőhelyes kerthelyiséggel.
A magyaros vendéglátásról, rendezvények, esküvők, állófogadások színvonalas lebonyolításáról szakképzett, nagy gyakorlattal rendelkező csapat gondoskodik.

Balatontourist Napfény Kemping Révfülöp - Napi árak önellátással
Napi árak önellátással
2024.10.06-ig
Balatontourist Napfény Kemping Révfülöp

Tóth Vendéglő Révfülöp vélemények

Gyenge 2017. január 22.barátokkal járt itt
Négyen voltunk ott egy hideg téli este. (Két pár). Nagyon udvariatlan [moderálva - a szerk. ] úr volt a felszolgáló. Majd hogy nem elnézést kértünk hogy beültünk. A pultos lányok közben ettek-ittak, nevetgéltek mellettünk.
Az ételek teljesen átlagosak, átlagos áron.
A hely maga olyan mintha megállt volna az idő, kb 15 évvel ezelőtt.
Mi biztosan nem megyünk vissza.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 19 városban járt márFelfedező - 15 helyen első értékelőNépszerű író - 42 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
Gyenge 2016. augusztus 14.gyerekekkel járt itt
Az ittjártam értékelései alapján választottuk, a szálláshelyünkhöz legközelebbi éttermet, de sajnos nekünk csalódás volt. Mindannyiunk ételének minősége leginkább és az ételek ár/ érték aránya is. Öten voltunk, mindenki mást evett, desszertet is, levest is ettünk. A hús amit ettünk ehetetlenül rágós volt például.
Átlagos 2019. augusztus 19.gyerekekkel járt itt
Telefonon előzetesen foglalt helyünk, az illemhely mellè szólt! Az ètteremben nagyon meleg volt, bár állìtólag ment a klìma, de ahol mi ültünk semmit sem lehetett èrezni belőle! Az ètel minősège átlagos, a kiszolgálást mèg átlagosnak se mondanám, a bor langyos volt, a pincèr sèrtèsnek vette, hogy kèrtük hűtse le,
mivel nem tèrt vissza a borral!
Átlagos 2014. május 5.a párjával járt itt
Van vagy 20 éve, hogy először jártunk az étteremben. Tetszett, elégedetten távoztunk. Pár nappal ezelőtti tapasztalatunk már nem ennyire pozitív. Szakadt zöld műanyag étlaptartó, ételválasztéka a régmúlté, hiányzik a korszerű, egészséges konyha kínálata, a saláták közt sehol egy idény saláta, vegetáriánus ajánlat alig.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 18 városban járt márNépszerű író - 29 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
Átlagos 2014. január 17.gyerekekkel járt itt
Csupa jókat hallottunk a helyről, igaz, hogy holt szezonban kerestük fel az éttermet. Baráti családdal, gyerekekkel érkeztünk nyolcan. Az étlap és a dizájn nem különösebben nyerte el a tetszésünket (kicsit megállt az idő). Az italokat hamar megkaptuk bár a gépi Cola szénsavmentes volt. Kedves gesztus volt a gyerekeknek hozott színezők, nagy sikert arattak.
2022. február 14.a párjával járt itt
A Balaton északi partján Füreden túl kevés étterem van nyitva egész télen. Ezek egyike a Tóth vendéglő. A megrendelt hagyományos ételek jól elkészitetettek voltak. A kiszolgálás a nagy vendégforgalom ellenére viszonylag gyors volt. Egyedül a desszertre - somlói galuskára - kellett várni, de megérte! Nagyon finom volt.
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 701 városban járt márFelfedező - 2269 helyen első értékelőNépszerű író - 317 hasznos szavazat10 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 43842 feltöltött kép
2021. szeptember 18.egyedül járt itt
Egyértelműen az ittjartam. hu miatt ettem itt. Valahogy idáig nem esett útba soha. Láttam ugyan az országúton a táblát, de annyi más hely van a környéken, miért pont ide? Hát akkor most vasárnap volt, vendégekkel közepesen teli, sok autó áll a parkolókban, szóval forgalom van itt így ősszel is, míg ettem egy turistacsoport is befutott, számtalan veterán éhes néni és bácsi.
Tóth Vendéglő Révfülöp - Külső képTóth Vendéglő Révfülöp - Külső képTóth Vendéglő Révfülöp - Étlap/itallapTóth Vendéglő Révfülöp - BelsőTóth Vendéglő Révfülöp - BelsőTóth Vendéglő Révfülöp - Étel/ital
2015. december 2.a párjával járt itt
Már többször jártunk itt, de sosem csalódtunk. legutoljára Márton napi fokhagymás sült ropogós libacombot ettünk, isteni volt. Kevés balatoni étterem van ami egész évben nyitva tud lenni. vannak puccosabb,felkapottabb helyek bőven, de aki nem 10 féle ételből akar választani, és éhesen távozni egy helyről akkor jó helyen jár.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 28 városban járt márFelfedező - 12 helyen első értékelőNépszerű író - 155 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
2014. augusztus 26.gyerekekkel járt itt
Retró hely, retró berendezés, hatalmas és finom adagok jellemzik a helyet. Nem puccos, flancos hely, de ha jót akarsz enni, akkor érdemes betérni. A pörkölt isteni, a halételek és a sütemények is brutálisan finomak, a kiszolgálás kedves, a számla nem túl borsos, tehát minden adott ahhoz, hogy egy jót egyél Révfülöpön. Mi biztos gyakran ellátogatunk még ide ha éhesek leszünk. :)
Kiváló 2016. október 21.a párjával járt itt
Azon kevés vendégek közé tartozom, kik imádják a belsőségeket. Ezekért hajlandó vagyok akár kerülőutakat is tenni. Pacal már szinte mindenhol kapható, de a szalontüdő, vagy savanyú tüdő egy igazi ritkaság. Az ittjartam. hu ajánlásának elolvasása után megnéztem az étterem honlapját is és van szalontüdő.
Tóth Vendéglő Révfülöp a térképen
8253 RévfülöpKacsajtósi út 16.
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • légkondícionált helyiség • vegetáriánus ételválaszték • élő zene • étel elvitelre • gyerekmenü • házhozszállítás • kisállat bevihető • napi menü • parkolási lehetőség • széles borválaszték • zártkörű rendezvény lehetősége • party szerviz
H-V
magyar, nemzetközi