Ristorante Collegno Sárospatak
3950 Sárospatak, Szent Erzsébet u. 8.

Ristorante Collegno Sárospatak a térképen

Szállások Sárospatak városában
Wellness csomagok Sárospatak városában

Ristorante Collegno Sárospatak vélemények

2019. februárban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. február 17.
Ha a Zemplénben járok/járunk ide mindig betérek/betérünk. Évek óta hozzák a magas színvonalat mind az ételekben, mind az italokban (több fajta limonádék, verhetetlenek), mind a felszolgálásban, a felmerülő igények és extra kérések kielégítésében. A tisztaságra nincs panasz, a mellékhelység is magasan üti az igényes színvonalat.

2018. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 20.
Az étterembe való lejutás egy kicsit körülményes főleg egy mozgásában akadályozott embernek. Viszont a kerthelyiség hangulatos. A pizzájuk nagyon ízlett, ára elfogadható áron volt. A többi étlapon szereplő étel, egy kicsit borsos árakon volt feltüntetve. A felszolgált limonádé nagyon finom volt. A kiszolgálással is elégedettek voltunk.

2018. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. június 13.
Nem a pizza miatt választottuk a helyet, hanem csak valami könnyű olasz tésztát szerettünk volna. Gnocchi-ra esett a választás. Mennyei!!! Csak ajánlani tudom mindenkinek, aki szereti és erre jár, hogy kóstolja meg. Udvarias, barátságos, korrekt, gyors kiszolgálás, ár-értékben is megfelelő.

Vladyslav TOP étteremértékelő
Vladyslav TOP egyébhely értékelő
2017. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 29. - 1 látogató hasznosnak vélte
Eredetileg úgy terveztük párommal, hogy a három napos kirándulásunk során minden étkezés alkalmával más-más étteremben fogunk étkezni, de ez a pizzériában elfogyasztott vacsora után felborult. Másnap is ide tértünk be vacsorára! Mindkét alkalommal pizzákat rendeltünk, melyeknél finomabbat ez idáig nem ettünk sehol!

2016. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 20.
Utazásunk során tévedtünk be az étterembe.
Az ételek finomak és bőségesek voltak, remek kiszolgálás és hangulatos hely. Annyi negatívum volt, hogy kicsit sokat kellett várni az ételre, de a minőség kompenzálta ezt a kis bökkenőt.
Jól lakottan és megelégedve álltunk fel az asztaltól.

2016. májusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. július 11.
Rendkívül hangulatos hely, főleg az utcaszint alatt elhelyezkedő terasz egyedi és különleges! A konyha kitűnő, a kiszolgálás családias és figyelmes, közvetlen, ám mégsem tolakodó. Ilyen az igazi vendéglátás. A hangulatban tényleg van némi olaszosan barátságos, dehát végül is ez egy ristorante! A harcsa brassói pedig - bár nem itáliai specialitás - feledhetetlen kulináris élményt jelentett!
Sárospatak
Sátoraljaújhely
Szerencs

2016. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. június 17. - 1 látogató hasznosnak vélte
Ez is egy olyan hely ahol évek óta nem jártam és a téli felújítás csak emelt a hely színvonalán, ezt főleg a mosdóra értem mert az annak idején igencsak színvonal alatti volt! A kiszolgálás az sokkal jobb színvonalú ha nem lett volna pont EB mérkőzés! Meglepetés volt, hogy a szörpöt egy félliteres befőttesüvegben szolgálták fel!

Mobilról küldte. | 2015. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. szeptember 3. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon tetszett a kiszolgálás és nagyon kedvesek a felszolgálók. Amit mi fogyasztottunk nagyon finom volt tudom mindenkinek ajánlani.

2015. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. augusztus 30. - 14 látogató hasznosnak vélte
Idei nyaralási körutunk első állomásának első napján tévedtünk be ebbe az étterembe. Mivel kint tombolt a hűségriasztással megtámogatott kánikula, így inkább a klimatizált belső helységben foglaltunk helyet, nem a kerthelyiségben. A kiszolgálás gyors volt, az ételek ízletesek, a fő tevékenységnek számitó pizzák mellett is változatos étlapot sikerült összeállítani.

Legnépszerűbb csomagok Sárospatakon és környékén
Margaréta Panzió
Sárospatak
4 nap/3 éjszaka 4.250 - 6.000,- Ft/fő/éj között: önellátással
2021.01.04. - 2021.12.31.
Kőkapu Vadászkastély és Hotel & Apartments
Nagyhuta
3-5 éjszaka 20.286,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, bowlingozással, kerékpár kölcsönzéssel, horgász napijeggyel és csónakázással, játszótér használattal
2021.06.12. - 2021.08.29.
Erdőbénye
2021.03.02. - 2022.03.02.
Hotel Kelep
Tokaj
4 nap/3 éjszaka 10.405,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, a szálloda wellness szigetének szolgáltatásaival, kondicionáló terem használattal
2021.10.29. - 2021.11.01.
Degenfeld Kastélyszálló
Tarcal
2 nap/1 éjszaka 25.353 - 37.678,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, szauna használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.08.05. - 2021.12.19.
Angyal Borászat
Rátka
4 nap/3 éjszaka 14.983,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, üdvözlőitallal, borkóstolóval, szervezett kirándulással, városnézéssel, kerékpár használattal, múzeum- és hajójeggyel
2021.04.02. - 2021.04.05.
Hunguest Hotel Sóstó
Nyíregyháza - Sóstó
4 nap/3 éjszaka 20.000 - 21.333,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással fürdőbelépővel, fitness terem használattal, játszósarokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.06.25. - 2021.09.04.
Hotel Hunor
Sátoraljaújhely
5 nap/4 éjszaka 51.250,- Ft/család/éj ártól: félpanziós ellátással, bowling és teniszpálya használattal, állatfarm belépővel, medence, pezsgőfürdő, szauna és játszóház használattal, parkolással
2021.02.08. - 2021.12.20.
Termál Panzió
Hajdúnánás
2021.03.02. - 2022.03.02.

Szállodák Sárospatak környékén
Degenfeld Kastélyszálló Sárospatak
A tarcali Gróf Degenfeld szőlőbirtok parkjának közepén, festői környezetben, öreg...
Családi nyaralás- kastélyban (min. 3 éj)
Napi árak félpanziós ellátással (1 éjtől)
Szállás ellátás nélkül

Ristorante Collegno SárospatakX