Ristorante Collegno Sárospatak

Hunguest Hotel Sóstó Nyíregyháza - Sóstó

Ristorante Collegno Sárospatak vélemények

Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 20 városban járt már1 évnyi aktív tagság
2022. június 13.a párjával járt itt
Bár kissé durcásan érkeztünk ide - mivel a korábban kiszemelt hely zárva volt, mi pedig nagyon éhesek - pillanatok alatt eltűnt frusztráltságunk. Kedves személyzet, finom pizza, amire szerencsére nem kellett sokat várni, feledtette velünk a korábbi kellemetlen perceket. Szép kerthelyiség, abszolút elfogadható árak, csak ajánlani tudom.
Kiváló 2019. február 17.családjával járt itt
Ha a Zemplénben járok/járunk ide mindig betérek/betérünk. Évek óta hozzák a magas színvonalat mind az ételekben, mind az italokban (több fajta limonádék, verhetetlenek), mind a felszolgálásban, a felmerülő igények és extra kérések kielégítésében. A tisztaságra nincs panasz, a mellékhelység is magasan üti az igényes színvonalat.
2018. augusztus 20.gyerekekkel járt itt
Az étterembe való lejutás egy kicsit körülményes főleg egy mozgásában akadályozott embernek. Viszont a kerthelyiség hangulatos. A pizzájuk nagyon ízlett, ára elfogadható áron volt. A többi étlapon szereplő étel, egy kicsit borsos árakon volt feltüntetve. A felszolgált limonádé nagyon finom volt. A kiszolgálással is elégedettek voltunk.
2018. június 13.a párjával járt itt
Nem a pizza miatt választottuk a helyet, hanem csak valami könnyű olasz tésztát szerettünk volna. Gnocchi-ra esett a választás. Mennyei!!! Csak ajánlani tudom mindenkinek, aki szereti és erre jár, hogy kóstolja meg. Udvarias, barátságos, korrekt, gyors kiszolgálás, ár-értékben is megfelelő.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 15 városban járt márFelfedező - 13 helyen első értékelőNépszerű író - 63 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagság
Kiváló 2017. augusztus 29.a párjával járt itt
Eredetileg úgy terveztük párommal, hogy a három napos kirándulásunk során minden étkezés alkalmával más-más étteremben fogunk étkezni, de ez a pizzériában elfogyasztott vacsora után felborult. Másnap is ide tértünk be vacsorára! Mindkét alkalommal pizzákat rendeltünk, melyeknél finomabbat ez idáig nem ettünk sehol!
2016. szeptember 20.a párjával járt itt
Utazásunk során tévedtünk be az étterembe.
Az ételek finomak és bőségesek voltak, remek kiszolgálás és hangulatos hely. Annyi negatívum volt, hogy kicsit sokat kellett várni az ételre, de a minőség kompenzálta ezt a kis bökkenőt.
Jól lakottan és megelégedve álltunk fel az asztaltól.
Kiváló 2016. július 11.barátokkal járt itt
Rendkívül hangulatos hely, főleg az utcaszint alatt elhelyezkedő terasz egyedi és különleges! A konyha kitűnő, a kiszolgálás családias és figyelmes, közvetlen, ám mégsem tolakodó. Ilyen az igazi vendéglátás. A hangulatban tényleg van némi olaszosan barátságos, dehát végül is ez egy ristorante!
Kiváló 2016. június 17.a párjával járt itt
Ez is egy olyan hely ahol évek óta nem jártam és a téli felújítás csak emelt a hely színvonalán, ezt főleg a mosdóra értem mert az annak idején igencsak színvonal alatti volt! A kiszolgálás az sokkal jobb színvonalú ha nem lett volna pont EB mérkőzés! Meglepetés volt, hogy a szörpöt egy félliteres befőttesüvegben szolgálták fel!
Ristorante Collegno Sárospatak - Étel/italRistorante Collegno Sárospatak - Étel/italRistorante Collegno Sárospatak - BelsőRistorante Collegno Sárospatak - Étel/italRistorante Collegno Sárospatak - EgyébRistorante Collegno Sárospatak - EgyébRistorante Collegno Sárospatak - EgyébRistorante Collegno Sárospatak - Étlap/itallapRistorante Collegno Sárospatak - Étlap/itallapRistorante Collegno Sárospatak - Étlap/itallapRistorante Collegno Sárospatak - Étlap/itallapRistorante Collegno Sárospatak - Étlap/itallapRistorante Collegno Sárospatak - Külső kép
Kiváló 2015. szeptember 3.a párjával járt itt
Nagyon tetszett a kiszolgálás és nagyon kedvesek a felszolgálók. Amit mi fogyasztottunk nagyon finom volt tudom mindenkinek ajánlani.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 28 városban járt márNépszerű író - 37 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
2015. augusztus 30.a párjával járt itt
Idei nyaralási körutunk első állomásának első napján tévedtünk be ebbe az étterembe. Mivel kint tombolt a hűségriasztással megtámogatott kánikula, így inkább a klimatizált belső helységben foglaltunk helyet, nem a kerthelyiségben. A kiszolgálás gyors volt, az ételek ízletesek, a fő tevékenységnek számitó pizzák mellett is változatos étlapot sikerült összeállítani.