Park Inn by Radisson Sárvár Resort & Spa Sárvár ★★★★

3,7
a 85 sárvári szállás közül
Négy csillagos superior szálloda
Park Inn by Radisson Sárvár Resort & Spa Sárvár
Park Inn by Radisson Sárvár Resort & Spa SárvárPark Inn by Radisson Sárvár Resort & Spa Sárvár

Park Inn by Radisson Sárvár Resort & Spa Sárvár bemutatkozása

A Park Inn Hotel 2006-ban épült, Magyar Turizmus Minőségi Díj és Zöld Szálloda elismeréssel rendelkezik; a sárvári gyógyfürdővel közvetlen összeköttetésben álló szálloda vendégeit barátságos légkörrel várja, szolgáltatásait az egyszerűség és a korszerűség jellemzi, a vendégek igényeihez alakított ajánlatokkal.

A Park Inn by Radisson Sárvár Resort & Spa legnépszerűbb csomagjai

Park Inn by Radisson Sárvár Resort & Spa Sárvár - Napi ár all inclusive ellátással (1 éjszakától)
Napi ár all inclusive ellátással (1 éjszakától)
65.065 Ft / 2 fő / éj-től all inclusive ellátással
2024.12.31-ig
Park Inn by Radisson Sárvár Resort & Spa Sárvár - Pünkösd (min. 3 éj)
Hunguest Hotel Pelion Tapolca - Pelion tavaszi hétköznapi akció
Pelion tavaszi hétköznapi akció
2024.06.13-ig
Hotel Freya Zalakaros - Senior ajánlat fürdőbelépővel
Senior ajánlat fürdőbelépővel
Hotel Freya Zalakaros

Park Inn by Radisson Sárvár Resort & Spa Sárvár vélemények

Kiváló 2013. április 15.családjával járt itt
Életem egyik legmarandóbb élménye volt Sárváron ez a fantasztikus hotel. Már a szobába lépve tátva maradt a szám,soha nem láttam ennyire kellemes és ízléses berendezést. A félpanzió bőséges, a vacsra választék pazar, a személyzet kedves, mosolygós,második napra a pincér a szokásos innivalónkat hozta.
Ezüst fokozatú értékelőFelfedező - 12 helyen első értékelőNépszerű író - 21 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2013. április 4.családjával járt itt
Egy hetet töltöttem a Park Inn Hotelben.
Mindennel meg voltam elégedve, a szobák tisztasága elképesztő. Az ételek változatosak, nemcsak megszokott ételek vannak az étlapon. A wellness részleg is nagyon szép. :)Csak ajánlani tudom!
A szobák felszereltek, parkolási lehetőség is van. A hotelből közvetlen átjárás van a fürdőbe. Eddig ez a legszebb hotel, ahol jártam. Gratulálok!
2013. április 1.gyerekekkel járt itt
Mér kétszer voltunk a Park-Inn sárvár vendégei. Az első alkalommal maradéktalanul elégedettek voltunk, de legutóbb csalódást jelentett, hogy a szobák tisztasága hagyott némi kívánni valót maga után. Az ágy kissé kényelmetlen volt ( ez sajnos sok szállodában így van. . . )
A svédasztalos reggeli kínálata pazar volt.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 11 városban járt márNépszerű író - 20 hasznos szavazat
Kiváló 2013. március 26.gyerekekkel járt itt
Gondoltak a családosokra, mert számos összenyitható szobájuk van. Így nagyon kényelmessé vált a pihenésünk. Saját fürdő része nincs a szállodának, de egy átjárón keresztül kényelmesen köntösben is át lehet sétálni a városi fürdőbe, ahol dúskálni lehet minden jóban.
Kiváló 2013. január 21.a párjával járt itt
Kellemes és kényelmes napokat töltöttünk a szállodájukban. Kikapcsolodtunk és kipihentűk magunkat. Tetszett a személyzet figyelmes hozzáállása a vendégekhez. Szeretnénk nyáron is meglátogatni a szállodát, mivel nem tudtunk minden nevezetésseget megtekintenűnk. Sajnáltuk, hogy a vármuzeum hétvégén nincs nyitva.
Park Inn by Radisson Sárvár Resort & Spa válasza
Tisztelt Szigethy Úr!
Köszönjük szépen, hogy megosztotta véleményét a hotel szolgáltatásairól. A Vendégeink véleménye és megelégedettsége rendkívül fontos számunkra.

Kövessen minket a Facebook-on és a Twitteren, így azonnal értesülhet akcióinkról és a legfrissebb híreinket is olvashatja.
2013. február 1., Lukács Réka Eszter, Park Inn by Radisson Sárvár Resort & Spa
2013. január 3.barátokkal járt itt
das angebot an handtüchern für ein 4 sterne hotel für die therme u. sauna waren viel zu wenig ( nur ein handtuch pro person u.tag auch zu klein für die liegen
Park Inn by Radisson Sárvár Resort & Spa Sárvár a térképen
9600 SárvárVadkert u 4
• fedett úszómedence • szabadtéri úszómedence • szauna • Fitnessz center • Spa & wellness center • fodrászat • kozmetika • manikűr • masszázs • pedikűr • pezsgőfürdő • szépségszalon • szolárium • termálvíz, illetve gyógyászati létesítmény • élménymedence • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna • merülőmedence • Kneipp taposómedence • gyerekmedence • gyógymedence • csúszda • közvetlen átjárás a városi fürdőbe
• Ingyenes WI-FI a szobákban
• Sorompóval zárt parkoló, őrzött: 2700 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
• Mélygarázs, őrzött: 5100 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Nagy testű kutya, 50 kg-ig: 7800 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Macska, 50 kg-ig: 7800 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • szobaszervíz • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • cukormentes étkezési lehetőség • étterem • bár