VitalMed Hotel Sárvár ★★★★

VitalMed Hotel Sárvár
VitalMed Hotel SárvárVitalMed Hotel Sárvár
VitalMed Hotel SárvárVitalMed Hotel Sárvár

VitalMed Hotel Sárvár bemutatkozása

Szállodánk közvetlenül a Gyógy- és Wellnessfürdő épületében található, így Vendégeink kényelmesen, fürdőköpenyben átjuthatnak a fürdő épületébe.

5Szolgáltatás
2024.11.01-ig
Ensana Thermal Sárvár

VitalMed Hotel Sárvár vélemények

Kiváló 2013. november 21.gyerekekkel járt itt
Minden nagyon szuper volt:-)
- a gyerkőcök sokat fürödtek, tágas, sokféle a családi vízi park
- a játszóház nagy és tágas, sok-sok játékkal
- a szauna nagyon tetszett a férjemnek, meg volt elégedve
Ajánlom kis gyermekes családoknak:-)))
köszönjük szépen,
felejthetetlen napokat töltöttünk el
VitalMed Hotel Sárvár - BelsőVitalMed Hotel Sárvár - WellnessVitalMed Hotel Sárvár - Egyéb
Kiváló 2021. szeptember 7.a párjával járt itt
Szép,igényes, tiszta, csendes igazi pihenésre szolgáló hely. Külön nagyszerű,hogy a fürdőbe fedett átjárás biztosított. Kedves a kiszolgáló személyzet, Finom ételek és italok közül lehetett választani. Igaz csak 3 napot töltöttünk a szállodába ,de ez a 3 nap nekünk felejthetetlen élményt nyújtott.
Kiváló 2018. május 10.a párjával járt itt
Ajándékba kaptuk a hétvégét, összességében nagyon pozitív volt a benyomásunk. Sárváron több hotelben is voltunk már a fürdő közelében, eddig mindegyik tetszett. És most sem csalódtunk. Maga a hotel + a szobák kialakítása talán egy kicsit ódivatú, de tiszta és kényelmes.
Kiváló 2016. szeptember 29.családjával járt itt
8 éve járok ebbe a szállodába, évente többször is ellátogatok ide, már családtagjaimat is "megfertőztem" vele. Minden alkalommal nagyon jól éreztük magunkat, a személyzet már családtagként fogad bennünket. Nagyon kedvesek, segítőkészek.
Kiváló 2014. november 2.barátokkal járt itt
2014 tavaszán jártunk itt családdal és barátokkal. A szálloda nagyon szép, tiszta. A felszolgálás kiváló. A személyzet nagyon rendes, segítőkész ami mostanában már nagy csoda. A fürdő szép és nagyon jó. A gyerekeknek is tetszett. Az étel mennyisége és minősége is kiváló. A szobánk nagy volt és kényelmes, pedig két gyerekkel mentünk. ezt mindenkinek csak ajánlani tudom.
Kiváló 2013. december 1.gyerekekkel járt itt
A szálloda legfőbb előnye, hogy a sárvári gyógyfürdővel egy épületben található. Kisgyermekes szülőknek ideális, mivel nem kell öltöztetni a gyerkőcöt, egy köpenyben át lehet sétálni, és hát a sárvári gyerekrészleg a legkiválóbb Magyarországon. Ez mellett a szálloda kiválló! Még sosem találkoztunk ilyen kedves személyzettel!
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 31 városban járt márFelfedező - 11 helyen első értékelőNépszerű író - 47 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagság
Kiváló 2014. június 22.gyerekekkel járt itt
2014-es nyaralásunk helyszíne hosszas keresgélés és böngészés után újra Sárvár lett,mert nemcsak mi de a gyermekünk is kijelentette,hogy mindegy hová megyünk csak Sárvár legyen. Így árajánlatot kértünk az általunk oly nagyon kedvelt Park Inn szállodából,ahol 4 felnőtt és 2 gyerek részére 7 számjegyű! nem viccelek!
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 42 városban járt márNépszerű író - 52 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2014. június 6.a párjával járt itt
A szálloda szép, tiszta; szép környéken van, pár perc sétára van a tavaktól, ami egy gyönyörű hely. A személyzet udvarias, segítőkész. A szoba nem túl nagy, de jól néz ki és kedves figyelmesség az ingyenes kávé- és teabekészítés.
Kiváló 2014. február 12.a párjával járt itt
3 napot töltöttünk a szállodában születésnapi meglepetésként. Mind a szállás, mind a szolgáltatásaik elnyerték maximálisan a tetszésünk. Ami igazán megnyerte a tetszésünket,hogy egész nap fürdőruhában,köntösben voltunk,hiszen a fürdő és a szálloda össze volt kötve egy folyosóval. Igazi feltöltődést kaptunk, nagyon jól éreztük magunkat.
VitalMed Hotel Sárvár - EgyébVitalMed Hotel Sárvár - Szobák
Átlagos 2014. január 14.a párjával járt itt
Most jártunk ott jan11-14-ig. . . a Wellness ill. Sauna kiváló, a szoba kényelmes! Takarító személyzet tündéri! Segítőkész, aranyos! Recepció Tökéletes! Negatív: Étel. Reggeli+++Vacsora minden nap ugyan az,nem jó minőségű, íztelen! ilyen rosszat még sehol nem ettünk pedig jó pár helyen voltunk már! a Kávé rettenetes!