Sástó Étterem Sástó

Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza

Sástó Étterem Sástó vélemények

Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 24 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2016. július 8.gyerekekkel járt itt
2016. 07. 07-én voltunk itt! Tavaly is itt ebédeltünk és megígértük magunknak, hogy ide jövünk enni akárhányszor csak itt járunk. Nagyon kellemes kis udvar, ami felidézi a Retro stílust! Az ételek ízletesek és maradok hű magamhoz, most is bodza szörpöt fogyasztottam. Ezt ne hagyja ki senki. Az ételek mennyisége bőséges elérhető áron!
Sástó Étterem válasza
Köszönjük az értékelést.
2017. augusztus 22., Keszthelyi László, tulajdonos
2016. május 14.barátokkal járt itt
Több alkalommal jártunk már barátainkkal Mátrafüreden, s ezen alkalmakkor szinte kötelező program a Sástó Étterem felkeresése is. Minden napszakban ettünk már itt, s több év tapasztalata alapján összességében pozitív vélemény alakult ki az étteremről. Az elhelyezkedése nagyon szerencsés, a kemping bejáratával szemben, közel a buszmegállóhoz, az autós parkolóhoz és a tóparthoz is.
Sástó Étterem Sástó - EgyébSástó Étterem Sástó - Külső képSástó Étterem Sástó - Étlap/itallapSástó Étterem Sástó - Étlap/itallapSástó Étterem Sástó - Étlap/itallapSástó Étterem Sástó - BelsőSástó Étterem Sástó - Étel/italSástó Étterem Sástó - EgyébSástó Étterem Sástó - Étel/italSástó Étterem Sástó - Étel/italSástó Étterem Sástó - MosdóSástó Étterem Sástó - BelsőSástó Étterem Sástó - MosdóSástó Étterem Sástó - Étel/italSástó Étterem Sástó - Étlap/itallapSástó Étterem Sástó - Étlap/itallapSástó Étterem Sástó - BelsőSástó Étterem Sástó - Étlap/itallapSástó Étterem Sástó - Étlap/itallapSástó Étterem Sástó - Étlap/itallapSástó Étterem Sástó - Étlap/itallapSástó Étterem Sástó - EgyébSástó Étterem Sástó - BelsőSástó Étterem Sástó - Étel/italSástó Étterem Sástó - Étel/italSástó Étterem Sástó - MosdóSástó Étterem Sástó - Étel/italSástó Étterem Sástó - MosdóSástó Étterem Sástó - BelsőSástó Étterem Sástó - Külső képSástó Étterem Sástó - Egyéb
Sástó Étterem válasza
Köszönjük az értékelést.
2017. augusztus 22., Keszthelyi László, tulajdonos
Kiváló 2015. június 8.a párjával járt itt
Egy bükkszéki fürdőzés után álltunk meg vacsorázni Sástón. Ismerős környék,ismerős arcok, de már nagyon rég ettünk itt. Így kipróbáltuk a felújított étterem konyháját. Nagyon jó választás volt. Étlapot sem kértünk, a megállító táblára bíztuk magunkat, ami a Mátra legnagyobb rántott szeletét hirdette.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 25 városban járt márFelfedező - 13 helyen első értékelőNépszerű író - 41 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2014. október 1.gyerekekkel járt itt
Két kisgyerekkel jártam itt. Családbarát környezet,figyelmes apróságok. (párna,takaró a fázósoknak,rajztábla a gyerekeknek)A személyzet rugalmas,udvarias,az ételre várás idejében szaladgáló gyerekeket is rossz szó nélkül kerülték ki. Az ételek finomak,és pénztárcabarátiak az árak :) (a sztrapacska olyan finom volt,hogy kértem még egy adagot belőle)A wc tiszta. Ajánlom mindenkinek.
Kiváló 2014. augusztus 27.a párjával járt itt
Eső miatt a Sástó Kemping wellness részlegében töltöttük napunkat. Az úszkálásban megéheztünk, és a tó melletti étteremben kerestünk ebédre valót. A környezetnek megfelelően, egy egyszerű, nem egy puccos helyet kell elképzelni. Nagyon barátságos személyzet szolgált ki minket. Kevesen voltak, de nagyon olajozottan folyt minden.
Sástó Étterem Sástó a térképen
3232 SástóFarkas út 1.
+3637300062
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • csoportokat szívesen fogad • élő zene • étel elvitelre • kisállat bevihető • parkolási lehetőség • rendezvényhelyszín • széles borválaszték • táncos hely • zártkörű rendezvény lehetősége • bankkártya-elfogadás
H-K
zárva
Sze-CS
P-Szo
V
magyar, vegetáriánus
hagyományos magyar fogások
Zene
Élőzene: elektronikus, magyar slágerek, nemzetközi slágerek
3500 Ft (kb. ár)
Dreher