Zemplén Kalandpark Sátoraljaújhely

Zemplén Kalandpark SátoraljaújhelyZemplén Kalandpark Sátoraljaújhely
Zemplén Kalandpark SátoraljaújhelyZemplén Kalandpark Sátoraljaújhely
56 fotó

Zemplén Kalandpark Sátoraljaújhely bemutatkozása

Az országban egyedülálló átcsúszó kötélpálya, amelyen 152 méter magasságban, több mint egy kilométer hosszan száguldhatnak az adrenalin-függők.
Tovább olvasom >>

Wellness csomag
2021.12.20-ig
Hotel Hunor Sátoraljaújhely
70.800 Ft / 2 fő / 2 éj-től félpanzióval
Kőkapu Vadászkastély Nagyhuta - Őszi hétköznapok a nyugalom völgyében - kastélyban
Őszi hétköznapok a nyugalom völgyében - kastélyban
2021.11.28-ig
Kőkapu Vadászkastély Nagyhuta
71.280 Ft / 2 fő / 2 éj-től félpanzióval

Zemplén Kalandpark Sátoraljaújhely vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 237 városban járt márFelfedező - 2382 helyen első értékelőNépszerű író - 2495 hasznos szavazat8 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 67856 feltöltött kép
Kihagyhatatlan 2019. augusztus 29.gyerekekkel járt itt
2. alkalommal jártunk itt, de ezúttal a 3 gyerekünkkel együtt. A bobpálya volt a kedvenc, szerintem százszor is lecsúsztak volna a gyerekek, ha pénz és idő nem számít. Jártam már az országban több helyen is bobpályán, de egyértelműen ez volt eddig a csúcs ebben a kategóriában.
Itt fényképeztem:
Zemplén Kalandpark Sátoraljaújhely - Zemplén Kalandpark Sátoraljaújhely - Zemplén Kalandpark Sátoraljaújhely - Zemplén Kalandpark Sátoraljaújhely - Zemplén Kalandpark Sátoraljaújhely - Zemplén Kalandpark Sátoraljaújhely - Zemplén Kalandpark Sátoraljaújhely - Zemplén Kalandpark Sátoraljaújhely - Zemplén Kalandpark Sátoraljaújhely - Zemplén Kalandpark Sátoraljaújhely - Zemplén Kalandpark Sátoraljaújhely - Zemplén Kalandpark Sátoraljaújhely - Zemplén Kalandpark Sátoraljaújhely - Zemplén Kalandpark Sátoraljaújhely - Zemplén Kalandpark Sátoraljaújhely - Zemplén Kalandpark Sátoraljaújhely - Zemplén Kalandpark Sátoraljaújhely - Zemplén Kalandpark Sátoraljaújhely - Zemplén Kalandpark Sátoraljaújhely - Zemplén Kalandpark Sátoraljaújhely - Zemplén Kalandpark Sátoraljaújhely - Zemplén Kalandpark Sátoraljaújhely - Zemplén Kalandpark Sátoraljaújhely - Zemplén Kalandpark Sátoraljaújhely - Zemplén Kalandpark Sátoraljaújhely -
Még több kép (22 db) >>
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 24 városban járt már
Kihagyhatatlan 2018. augusztus 30.gyerekekkel járt itt
Kamasz gyermekekkel érkeztünk. A parkolás ingyenes, és volt szabad hely. A mosdóért sem kell fizetni. A libegőről gyönyörű a kilátás! A bobpályánál sokat kellett sorban állni, a pálya 2 km-es. Bár nekem kicsit rémisztő a sebesség és a kanyarok, de a lányok rajongtak érte. (Nekem elég volt egy lecsúszás).
Érdekes 2018. július 26.gyerekekkel járt itt
Gyerekkel érkeztünk, már némi kalandparkos élménnyel a tarsolyunkban, tehát volt összehasonlítási alap. A parkolás (ingyenes! ) 2 helyen lehetséges, az egyik tele volt, de a másikban könnyen találtunk helyet, és ez is nagyon közel volt a bejárathoz. Beérve a pénztárhoz gyorsan sorra kerültünk, a libegőre és a bobra vettünk jegyeket.
Kihagyhatatlan 2017. szeptember 13.a párjával járt itt
A közeli Sárospatakról jöttünk át, kifejezetten a kalandpark, azon belül is a libegő miatt. Magyarországon még csak a budai libegőn ültem, bár azon többször is. A Tourinform irodában viszont hallottuk, hogy itt, Újhelyen van az ország leghosszabb libegő pályája, 1,3 km-es, ha oda-vissza utazik rajta az ember, ahogy mi is tettük, akkor értelemszerűen a duplája.
Még több kép (22 db) >>
Kihagyhatatlan 2017. július 16.barátokkal járt itt
Baráti társasággal mentünk erre a szuper helyre. A parkolás nagyon jó, rögtön találtunk helyet és már nem sokat kellett menni,máris ott volt a kalandpark. Szinte mindent kipróbáltunk, a hófánkot most próbáltam először, ami nagyon tetszett! Sok helyen boboztam már, de ez volt eddig a leghosszabb, azt hittem sose lesz vége :D
Ami a kaját illeti.
Még több kép (7 db) >>
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 19 városban járt márFelfedező - 14 helyen első értékelőNépszerű író - 49 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 289 feltöltött kép
Kihagyhatatlan 2017. július 13.gyerekekkel járt itt
Nagyon szuper ez a kalandpark, amit leginkább a bob miatt kerestük fel. Minden várakozásomat felülmúlta a pálya, a hosszát tekintve és kialakításában is. Sajnos az átcsószópálya és a lanovka nem működött amikor ott voltunk, de ha legközelebb megyünk azokat is szeretnénk kipróbálni.
Még több kép (1 db) >>
Érdekes 2016. október 18.a párjával járt itt
A libegő és a dongó miatt látogattunk el a Zemplénbe. Mindkettőt nagyon élveztük. Az egyetlen hátulütője a helynek, hogy a dongón való átutazás után rengeteget kellett várnunk a "visszadongózásra", mivel az átcsúszópálya vendégei is ezt a visszautazási módot választották elég sokan, így nagyon feltorlódott a várakozási idő.
Kihagyhatatlan 2016. október 10.családjával járt itt
Hihetetlenül jó! Kétszer is visszatértünk, de még ismételnünk kell, mert így sem jutott mindenre idő. Azt hallottuk a személyzettől, (akik mindenben segítőkészek voltak), hogy még télen is sokan látogatják a helyet. A bob tényleg az általunk ismert legjobb, pedig erős igénybevételnek volt kitéve :) Az átcsúszás szenzációs, nagyon látványos és kényelmes! És mindenképp vigyetek vagy béreljetek kamerát!
Rubin fokozatú értékelőOrszágjáró - 40 városban járt márFelfedező - 73 helyen első értékelőNépszerű író - 84 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 2317 feltöltött kép
Kihagyhatatlan 2016. július 10.családjával járt itt
Minden évben többször is ellátogatunk ide a családdal és van, hogy egyedül is jövök, de akkor csak síelni, (csúszni egy párat)! Amiket mi kipróbáltunk az mind nagyon szuper élményelem! Csak ajánlani tudom! Ezek a következőek! Bob pálya, sí pálya (ez elég rövid, de besíelésre tökéletes), korcsolya pálya, átcsúszó pálya, mászófal, hófánk stb!
Még több kép (14 db) >>