Fried Kastély Hotel Simontornya ★★★

Fried Kastély Hotel SimontornyaFried Kastély Hotel Simontornya
Fried Kastély Hotel SimontornyaFried Kastély Hotel Simontornya

4Szolgáltatás

A Fried Kastély Hotel legnépszerűbb csomagjai

Fried Kastély Hotel Simontornya - Legjobb ár (min. 2 éj)
Fried Kastély Hotel Simontornya - Senior ajánlat
Senior ajánlat
Fried Kastély Hotel Simontornya - Akciós ajánlat
Akciós ajánlat
Fried Kastély Hotel Simontornya - Fried wellness pihenés (1 éjtől)
Fried wellness pihenés (1 éjtől)
Hotel Vital Zalakaros - Vital wellness
Előfoglalási kedvezményes ár félpanzióval
Hotel Napfény Zalakaros

Fried Kastély Hotel Simontornya vélemények

2017. szeptember 28.a párjával járt itt
Félve mentünk a rossz vélemények olvasása után. De. . . kellemesen csalódtunk. Kedves, udvarias személyzet, finom,elfogadható ételek ,nagyon szép környezet. Apró szobát kaptunk, de rendben volt, hisz csak alvásra használtuk. A wellness nem nagy, de szinte csak mi használtuk így jó volt. Az hogy nagyon kevesen voltunk az csak bónusz. Talán visszamennénk.
Fried Kastély Hotel Simontornya - Külső képFried Kastély Hotel Simontornya - BelsőFried Kastély Hotel Simontornya - Külső kép
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 33 városban járt márFelfedező - 18 helyen első értékelőNépszerű író - 44 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2017. augusztus 28.a párjával járt itt
Egy rendezvény miatt jártunk a szálláshelyen. A szoba szép tiszta és rendezett volt. A személyzet nagyon készséges és udvarias volt. A étkek nagyon finomak és bőséges volt. Mi összességében jól éreztük magunkat, máskor is szívesen visszamennénk ide. Remélem talán lesz is alkalmunk ide visszatérni. . . Köszönjük a szíveslátást!
2017. augusztus 22.gyerekekkel járt itt
Igazán sajnálatos, hogy idén 2x nyaraltunk itt de a tisztaság az nagyon hiányos! ! A másik amit még hozzá kell fűznöm, hogy idén 1 hónappal foglaltam le a lakosztályt, és mégis egy lukba dugtak be gyerekkel együtt! Ráadásul ugyan azért az árért, amikor tavaly is standard szobának volt írva! !
Fried Kastély Hotel válasza
Kedves Friso Marco!
Köszönjük szépen az értékelését. Sajnálattal halljuk, hogy voltak negatív tapasztalatok. A foglalás során Önök standard szobát foglaltak nem pedig lakosztályt, ahogyan ez a kért ajánlatban és a visszaigazolásban is szerepelt, természetesen standard szoba áron. Szolgáltatásaink színvonalán igyekszünk folyamatosan javítani.
2017. augusztus 30., Hajdu Nóra, Fried Kastély Hotel
Átlagos 2017. augusztus 18.családjával járt itt
3 nap 2 éjszakát tölltöttünk a hotelben. Nagyon vártuk, mert a csomagban volt masszázs is (vagy borkóstoló, amelyiket választjuk. ) Érkezésünk másnapján reggel jeleztem, hogy igénybe vennénk a masszázst. Válasz: tele vannak. Később rákérdeztem a borkóstolóra. Válasz: nincs bent a kolléga. Egyik esetben sem tudnak tenni semmit.
2017. augusztus 14.gyerekekkel járt itt
Másodjára gyerekekkel mentünk vissza 4 éjszakára. Első alkalommal gyönyörű kastély szobánk volt. Most ez nem elmondható. Egy kicsempézett alagsori apartmant kaptunk. Igaz, hogy volt saját teraszunk, de messze nem érte el a szoba színvonala a 4 csillagot. Borzalmas mennyiségű légy volt a szállodában mindenhol.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 18 városban járt márFelfedező - 10 helyen első értékelő1 évnyi aktív tagság
Átlagos 2017. július 30.a párjával járt itt
Pár napot töltöttünk ebben a zegzugos kastélyszerű épületben. A parkja szép, de sokkal szebb is lehetne, ha jobban ápolnák. (Például a messze lévő medencénél lévő terület kimondottan elhanyagolt. Gyönyörű kertet, játszóteret lehetne itt kialakítani! )
A személyzet kedvességéből sajnos sok nem jött át nekünk, inkább átlagos volt, a takarítóknak mi köszöntünk előre (!
2017. június 26.a párjával járt itt
Nyugodt lazuláshoz kiváló hely. , Bár mi esküvőre érkeztünk, de a szobával, ellátással a személyzet kedvességével, figyelmességével nagyon meg voltunk elégedve. Az épület nagyon szép, igényes . A kert rendezett, árnyékos. Nyári kánikulában érkeztünk a terasz ahol fogadtak minket kellemes enyhülést nyújtott, a jeges frissítőket folyamatosan kínálták és szolgálták fel.
Gyenge 2017. június 7.családjával járt itt
Jellegtelen településen szép parkosított környezetben, felújított kastélyszerű főépülettel és kiszolgáló egységekkel. A parkoló megközelítése félig bedőlt kapun, vízmosásos murvaterepen keresztül kalandtúrának ígérkezett (terepjáróknak ajánlott).
Kiváló 2017. május 12.a párjával járt itt
Egyszerűen lenyűgöző! A lakosztályban eltöltött idő leírhatatlan érzést keltett bennünk! A személyzet maximálisan a vendégekért van! A pálinka,-bor kóstolás Viktornak köszönhetően, nagyon jó hangulatot
keltett. . . :) A reggeli,vacsora egyaránt bőséges,választékos és finom! A tisztaság is megérdemli a maximális pontértéket! Köszönjük az összes személyzet munkáját! :)
Átlagos 2017. április 6.a párjával járt itt
Könnyen megközelíthető,szép környezetben található , több épületből álló szálloda,a parkolók nem szerencsésen kerültek kialakításra. Maga a kastély gyönyörű,impozáns, meseszép. A személyzet kivétel nélkül kedves, barátságos,udvarias, dicséret nekik! Az étel bőséges, ízletes. az úszó medence vize nagyon hideg, ottlétünkkor senki sem használta.
Fried Kastély Hotel válasza
Kedves Zsuzsanna!

Nagyon szépen köszönjük az értékelést. Örülünk, hogy jól érezték magukat és elnyerte tetszésüket Szállodánk! Sajnálattal halljuk, hogy a medence vizét hidegnek találták. Köszönjük a javaslatokat, továbbítjuk a Vezetőség felé.

Üdvözlettel: Fried Kastély Szálloda**** és Étterem
2017. április 10., Wolner Bernadett, Fried Kastély Hotel
Fried Kastély Hotel Simontornya a térképen
7081 SimontornyaMalom út 33.
• fedett úszómedence • szauna • Fitnessz center • Spa & wellness center • masszázs • pezsgőfürdő • élménymedence • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna • csúszda • aromakabin • napozóterasz • tepidárium
• Ingyenes WI-FI a szobákban
• OTP SZÉP kártya • MBH SZÉP kártya
• Szabadtéri parkoló, nem őrzött: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Kis testű kutya, 8 kg-ig: 8000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • étterem • bár