Bella Italia Restaurant Siófok

CE Plaza Hotel Siófok
74.900 Ft / 2 fő / 2 éj-től teljes panzióval

Bella Italia Restaurant Siófok vélemények

2014. február 26.barátokkal járt itt
Tavaly pünkösd alkalmával 8 fős baráti társasággal étkeztünk itt, leginkább tészta jellegű ételt valamint pizzát fogyasztottunk. Az étel rendkívül ízletes volt mindannyiunk számára, kiváló ízvilág és nagyon kellemes környezet köszöntött bennünket. Mindenkinek ajánlani tudom, ha egyszer Siófokon tölti napjait.
Kiváló 2014. január 17.barátokkal járt itt
Az étteremben egy barátommal jártam. Az étlap nem túl bőséges, de egy ilyen típusú étteremnek nem is a mennyiségre kell menni, inkább a minőségre. Minden típusú étel fogyasztható, levesek, előételek, magyaros ételek, halak, desszertek. Az árak meglehetősen magasak, de mindenképpen megéri fizetni a szolgáltatásukért.
Kiváló 2013. december 29.gyerekekkel járt itt
A hely nagyon hangulatos, kellemes. A nagy terasz miatt az ember ott érzi magát a fő téri zsongásban, de mégis biztos kuckós távolságban. :)
Az étlap szuper, az ételek kiválóak. Szinte mindig betérünk ha arra járunk, amikor meg nem, azt jól meg is bánjuk. A kiszolgálás nem mindig hibátlan, de mindenkinek van rossz napja, ezt annak tudom be. Plusz pont a gyerekesektől, a női mosdóban van egy kényelmes pelenkázó.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 10 városban járt márNépszerű író - 38 hasznos szavazat
Kiváló 2013. november 27.barátokkal járt itt
A nyáron Siófokon dolgoztam, így sokszor elmentem az étterem mellett. Szinte mindig tele volt, így egyik délután úgy gondoltam én is kipróbálom. A barátnőmmel az olasz kultúra oltárán áldozva tésztát rendeltünk. Az árak egyáltalán nem vészesek, a tálalás ízléses, az ételek pedig finomak. A kiszolgálás is nagyon kedves.
Kiváló 2013. október 28.gyerekekkel járt itt
2 kisgyerekkel jártunk Siófokon, hozzájuk alkalmazkodva választottuk az éttermet.
Központban van, hangulatos. A kiszolgálás jó, gyors és udvarias. A tálalás és az ételek "kinézete" kifogástalan. Én hátszínt ettem vargányagombás mártással, nagyon finom volt.
Négyünknek kb. 10 ezer Ft volt,persze az én fogyasztásom dobta meg. Az ár értékarányt tekintve nem volt kifogásunk ellene.