Bella Italia Restaurant Siófok

Last minute ajánlat
Aura Hotel Balatonfüred

Bella Italia Restaurant Siófok vélemények

2015. október 28.a párjával járt itt
Az ételek finomak, a kiszolgálással is elégedettek voltunk. Az étlap többnyelven is megtalálható. Az ételtkínálat töléletes, az alkalmazottak mindenre odafigyelnek, segítőkészek. Siófok központjában található, forgalmasnak mondható hely. Én a párommal elégedetten távoztam az étteremből. Az ételek tálalására nagyon odafigyelnek. Az étterem kimondottan hangulatos.
Bella Italia Restaurant Siófok - Étel/ital
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt már2 évnyi aktív tagság
2015. szeptember 2.a párjával járt itt
Kezdem a pozitívval: Az ételek nagyon finomak voltak (nem pizzát ettünk), nagyon jól (olaszos) fűszerezettek. Nekünk mindegyik étel ízlett. A kiszolgálás bár kedves volt, de sietős. . . Éppen érkezett egy nagyobb baráti társaság, akikkel a pincérek is baráti viszonyt ápoltak, oda rohangáltak.
Szörnyű 2015. augusztus 18.barátokkal járt itt
A pizza tésztája száraz volt vagy a kések életlenek. . . A székünk koszos volt. Az első pincér kb. negyed óra múlva vette észre érkezésünket, majd az italok felszolgálása után át kellett ülnünk egy hat fős asztaltól egy másik hat fős asztalhoz hat vendég miatt, ami értelmetlen volt, pedig az asztalunk nem volt lefoglalva senki számára. Tiszteletlen volt a kiszolgálás.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 16 városban járt márNépszerű író - 45 hasznos szavazat
2015. június 14., csoporttal járt itt
Kisebb társasággal jártam itt. Amit fogyasztottunk: Erőleves, csípős marhahúsos gnocchi, hagymás rostélyos, mascarponés csirkés penne fenyőmaggal. A fiúk a marhás ételekért rajongtak. Az én mascarponés penném is finom volt, de nem annyira kiemelkedő. A személyzet készséges volt, odafigyeltek az emberre. Az étterem szép de zajos helyen van. Az árak elég magasak.
2015. április 12.a párjával járt itt
ittjártam sorrendje alapján kerestem fel ezt a helyet. Tavasz eleje van és pörög a hely. Épp a teltház határát súrolja a foglaltság. Csak olasz kaják vannak, de finomak. Siófok főterén még látnivaló is van. AZért adtam 4-es végértékelésnek, mert a végén már ovódához hasonlított az étterem , kb 10 , 5 éven aluli gyereket számoltam meg, akik játszótérnek használták a helyet.
Bella Italia Restaurant Siófok - Külső kép
2015. március 10.gyerekekkel járt itt
Már kétszer jártunk a Bella Itáliában. Első alkalommal szeptember végén, másodszor pedig most márciusban. Mindkét alkalommal teli volt a vendéglő, holott nem főszezonban jártunk ott. Annak ellenére, hogy sokan voltak, a pincérek mindkét alkalommal kedvesek voltak, gyorsak,és figyelmesek . Az étlap változatos, az árak sajnos magasak.
Kiváló 2014. augusztus 27.a párjával járt itt
Már messziről szemet szúrt a hely, elkapott az érzés, hogy ide be kell térni, így egy rendkívül hangulatos estét töltöttünk itt el a Párommal. Nagyon hangulatossá teszi az éttermet, hogy Siófok gyönyörűen kivilágított főterén helyezkedik el. A hely minőségét az is csak tükrözte, hogy az esti órákban is teltház volt.
Kiváló 2014. augusztus 27.a párjával járt itt
Életemben nem ettem még ilyen finom pizzát, mint itt. A hely hangulatos, a pincérek kedvesek és rendkívül rugalmasak, nagyon tudták a dolgukat. A hely tele volt, mégis olyan hamar kikaptuk az ételt, hogy csak néztünk egymásra. Azt sajnáljuk, hogy desszertet már nem tudtunk enni, mert nagyon finomnak ígérkeztek, csak teljesen jól laktunk a pizzával, és nem fért belénk. Nagyon tetszett. :)
Gyenge 2014. augusztus 3.gyerekekkel járt itt
2014. augusztus 2. -án délután 2 felé szerettünk volna ebédelni a siófoki Bella Itália-ban. Kevesen voltak. Öten voltunk, négyszemélyes asztalok álltak üresen, megkértük, hogy toljanak össze két asztalt. Erre a pincér, "Zimmer Feri" stílusban közölte: " Asztalt nem tologat. . . ", csak a " Danke " maradt le.
2014. június 25.a párjával járt itt
Egy strandolásra kevésbé alkalmas júniusi napon ültünk le a kedvesemmel az étterem teraszára. Bár sokan voltak, nem kellett negyed óránál többet várni a rendelésre. A spenótos csirkehúsos olasz vastagtészta fűszerezése kiválónak bizonyult, a tészta sem volt túlfőzve. A szárított paradicsommal és más fűszerekkel töltött csirkemell az ún.