Calvados Étterem Siófok

Last minute ajánlat
Aura Hotel Balatonfüred

Calvados Étterem Siófok vélemények

Kiváló 2015. július 26.családjával járt itt
Családi vacsorára tértünk be az étterembe és nem csalódtunk. Négyen négyfélét rendeltünk, mindegyik étel kitűnő volt. Mellesleg a kiszolgálás is kedves, gyors. A házigazda kedvessége külön kiemelendő. Manapság ritka az ilyen kellemes, hangulatos hely, biztosan visszatérünk még ide máskor is.
Kiváló 2015. június 8.gyerekekkel járt itt
Évek óta rendszeresen visszatérünk ide a kimagasló ízlek miatt. Ha erre járunk, csak ezt a helyet választjuk. Kedves, udvarias, rugalmas személyzet, tisztaság jellemzi. Évek óta megszokott kimagasló ízeket kapunk változatlanul.
Harcsapörköltet érdemes megkóstolni! Én mindig ezt választanom. Férjem kísérletezget, de még ő sem csalódott soha.
Kiváló 2015. április 30., kollégákkal járt itt
Kulturált, barátságos környezet; szemnek tetsző terítés, tálalás és ételek; ínycsiklandó, ellenállhatatlan ízek; udvarias, figyelmes kiszolgálás; a gazda vendégszerető közvetlensége; értékarányos árak, kitűnő társaság és hangulat.
Elvárhat-e ennél többet az igényes vendég egy ebéd vagy vacsora elfogyasztása kapcsán?
Kiváló 2015. április 4.barátokkal járt itt
Baráti társasággal ültünk le az asztalhoz. Nagyon szeretem a családias hangulatot,a tulajdonosi jelenlétet,a diszkrét odafigyelést. Nagyon várjuk a tavaszt,csodás kombináció az aszaltszilvás tekercs,a márvány sajttal és barackkal töltött szűz. Nem hiányozhatott a tálról,a harcsa,dió bundában mandulával. a desszert fantasztikus volt.
Kiváló 2015. március 29.családjával járt itt
A mai nap családi rendezvényen 95. születésnap voltunk jelen ezen a kiváló helyen. Az étterem megnyitása óta többször is meglátogatjuk a családias, izléses, modern, tiszta és csupa
vendégszeretet kinyilvánitó helyet. A konyha kiváló, udvarias
kiszolgálás. Csak ajánlani tudom mindenkinek.
Kiváló 2015. március 26.családjával járt itt
A családommal jártunk itt nemrég. Rendkívül finom ételeket kínálnak széles választékban! Gyors és udvarias a kiszolgálás. A tálalás nagyon ízléses, gusztusos. Az étterem tiszta, családias hangulatú. Szuper a vendégszeretet! Családosoknak is kitűnő választás lehet, nem zsúfolt, kényelmes. Nyáron terasz is várja a vendégeket. Csak ajánlani tudom!
Kiváló 2015. március 22.családjával járt itt
Szuper vendégszeretet, finom ételek, hangulatos hely, gyors kiszolgálás, tetszett hogy nincs túlzsúfolva asztalokkal...
Kiváló 2015. március 21.családjával járt itt
Csodálatos hely, kiválló ételek, nagyon jó kiszolgálás. Számomra nagyon fontos az ételek tálalása, és itt ebben nem csalódtam. Ételek nagyon finomak voltak és a pincérek is nagyon kedvesek voltak. Bárkinek ajánlom, szuper hely!
Kiváló 2014. december 22., kollégákkal járt itt
Remek kiszolgálás,házias ízek,barátságos hangulat. A szemészeti osztály karácsonyi vacsoráját töltötte itt,
a kulináris élvezetek mellett a családias hangulat és a
vidám perceink,tánccal-beszélgetéssel a tulajdonos házaspár vendégszeretetét bizonyítják. Szeretettel ajánljuk mindenkinek!
Calvados Étterem Siófok - Étel/italCalvados Étterem Siófok - Egyéb
Kiváló 2014. november 28.a párjával járt itt
Orvoskonferencián jártunk a férjemmel Siófokon. Már korábban is többször étkeztünk a Calvados Étteremben. A kiszolgálás gyors, finomak az ételek, kedvesek a kiszolgálók. Az étterem tulajdonosa közvetlen, barátságos. Látszik rajta, hogy a vendéglátás számára nem csak munka, hanem szívvel-lélekkel a vendégekért dolgozik.
Calvados Étterem Siófok a térképen
8600 SiófokErkel Ferenc u. 11.
• kerthelyiség • vegetáriánus ételválaszték • akadálymentes • kisállat bevihető • koktélok • konyhafőnök heti ajánlata
H-V
magyar, nemzetközi