Calvados Étterem Siófok

Last minute ajánlat
Aura Hotel Balatonfüred

Calvados Étterem Siófok vélemények

Kiváló 2014. szeptember 13.barátokkal járt itt
Remek kiszolgálás, családias hangulat. .
Remek emlékként marad meg a pár óra, amit baráti társasággal töltöttem ott. Egy fantasztikus desszert koronázta meg az alkalmat!
remélhetőleg rövid időn belül visszatérünk és ezt lehet fenyegetésnek is venni, mert kicsit sem voltunk csendes társaság és ehhez is csak bíztató mosolyokat kaptunk. . .
Köszönjük!
Kiváló 2014. szeptember 8.barátokkal járt itt
Barátnőimmel jártam az étteremben. Szezonvége volt, de ez az étlapon nem látszott. Változatos, csodás ételek, fantasztikus tálalás, kedves ,segítőkész pincérek. Nagyon figyelmesek voltak, és még az sem zavart senkit, hogy hosszú órákon át beszélgettünk a jó vacsora után egyéb nagyobb rendelés nélkül.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 11 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Átlagos 2014. augusztus 22.barátokkal járt itt
Baráti nyaralás alkalmából tértünk be az étterembe. Az étellel nem volt baj, finomak voltak, viszont a pincérek sajnos nem voltak a helyzet magaslatán. . sokat kellett várni, többször kellett szólni ha szerettünk volna valamit, és érdekes volt, hogy a "főpincér" vette fel mindenkitől a rendelést, úgy hogy németül nem igazán beszélt (elég sok külföldi volt). Ez így elég vicces volt külső szemmel :))
Ezüst fokozatú értékelőFelfedező - 12 helyen első értékelőNépszerű író - 30 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
2014. július 25.családjával járt itt
Minőségi étterem a kedvencünk, a Fehér Ló szomszédságában. 2x voltunk a nyitott részében. Először 2 éve talán. Túlságosan finomkodóak voltak akkor nekünk, úgy éreztük, "lejjebb" a helyünk. Magasabb árak, kisebb adagok, külföldiek. . . Amíg ott voltunk végig vmi borzalmas román zene bömbölt az étterem felett lévő szállóhelyről.
Kiváló 2013. augusztus 3.a párjával járt itt
Négy napos elő házassági évfordulónkat töltöttük Siófokon. Az étterem a szállodánkhoz közel található volt. Nagyon kellemes hely, kitűnő ételek és felszolgálás jellemzi az éttermet! Nagyon finom ételeket fogyasztottunk el az étteremben. Mindennel nagyon megvoltunk elégedve! Csak ajánlani tudom mindenkinek ha siófokon jár okvetlen térjen be ide! ! !
2013. június 21.barátokkal járt itt
Egy barátomat kellett felvinnünk Siófokra, és nagyon megéheztünk, így találtunk rá erre a helyre. Olcsó menük, jó limonádé, kedves személyzet, ízletes ételek, hangulatos berendezés. Pindúr pandúr menüt ettem, de annak ellenére, hogy ez egy gyerek menü, bőséges és nagyon finom ebédet kaptam. Bátran tudom ajánlani mindenkinek, aki akár csak átutazóban jár Siófokon.
Calvados Étterem Siófok a térképen
8600 SiófokErkel Ferenc u. 11.
• kerthelyiség • vegetáriánus ételválaszték • akadálymentes • kisállat bevihető • koktélok • konyhafőnök heti ajánlata
H-V
magyar, nemzetközi